Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Rozmowa była w czwartek, nie wiem jak to wyglądało w rzeczywistości, podejrzewam ,że wszystko zostało klepnięte na telefon a konsultant zapiął wszystko na ostatni guzik ,że już aktywowane itd, jak pisałem umowa była do lutego(nie wiem dokładnie jaki dzień) więc czasu było jeszcze dużo , telefonami już nękali od początku grudnia... Z tego co się dowiedziałem wczoraj to nowa umowa jest do maja 2017 czyli 1,5 roku z tego wychodzi,że rusza od stycznia, dziś dostałem maila z podziękowaniem z wybraniem znowu ich oferty ;/ konsultant już pewnie tak to załatwił ,że już nic nie zrobie, spróbuje jeszcze uzyskać nagranie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś kolejny tel.z propozycją extra z 8c+ za 79,90. Spytałem czy eleven będę miał w tej cenie, konsultantka odpowiedziała że za darmo nie dają, więc jak będzie za darmo to może dzwonić i podziękowałem za rozmowę. Nawet nie dopytałem na jaki okres umowa ale pewnie standardowo 24m.

Taniej nie będzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taniej nie będzie

Mi znowu konsultantka powiedziała, że im się promocje w tym roku skończyły. Zapytałem, czy lepiej umowę podpisać po nowym roku-przez chwilę zamilkła, a po chwili przyznała,

że tak, lepiej w nowym roku. Pozostaje czekać, mam umowę do końca stycznia.

Edytowane przez lokam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Comfort +, 6 x canal+ = 59zl. umowa na 24 miesiace. Niby fajnie, ale eleven przez rok za 7,50, kolejny za 15zl miesiecznie.

Pomarudzilem, ze nie bede mial Eurosportu 2. Mam mozliwosc za 5zl miesiecznie dodac ten kanal i w kazdej chwili usunac. Nie jest to wiazace z dlugoscia umowy(niby).

Mam pytanie, czy mozna cos taniej? Moze ktos eleveny wydusil bardziej? Albo jakies inne "gratisy" ? Pozdrawiam

 

Edit. Wypowiedzenie zlozone, kontakt przez DUK, z mojej strony.

mi proponują Comfort+, 8 x canal+ =79zł na 24 miesiące do tego eleven tak jak Tobie zaproponowali i Eurosport za 5zł. Czyli Twoja oferta dużo bardziej korzystna. A mi wmawiają że lepszej oferty nie będzie. Wypowiedzenie także wysłane i do końca grudnia umowa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie !!!

Pytanie chciałbym do was skierować : 

żeby nie dzwonili i nie nawijali makaronu na uszy to trzeba im wysłać list i z informacją , że cofam zgodę na przesyłanie informacji handlowych , załatwię to przez ICA czy w trakcie rozmowy z konsultantem ?

Jak to wygląda bo się już pogubiłem.

Dzięki za poradę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie !!!

Pytanie chciałbym do was skierować : 

żeby nie dzwonili i nie nawijali makaronu na uszy to trzeba im wysłać list i z informacją , że cofam zgodę na przesyłanie informacji handlowych , załatwię to przez ICA czy w trakcie rozmowy z konsultantem ?

Jak to wygląda bo się już pogubiłem.

Dzięki za poradę.

Ja zrobiłem to na E-obsłudze i sam usunąłem meila i telefon na ICA.Zmienią podejście do abonentów nie chodzi mi tylko o oferty  to zastanowię się czy podać im np numer telefonu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi proponują Comfort+, 8 x canal+ =79zł na 24 miesiące do tego eleven tak jak Tobie zaproponowali i Eurosport za 5zł. Czyli Twoja oferta dużo bardziej korzystna. A mi wmawiają że lepszej oferty nie będzie. Wypowiedzenie także wysłane i do końca grudnia umowa

20 zl miesiecznie za 2 kanaly wiecej to faktycznie duzo. Mi przeslali na maila pdf, promocja ta nazywa sie :

Comfort+ z canal+ (6) 59,90zl 24 m dla Abonentow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,
mam obecnie:
6xCanal+, 3xHBO, 5xFilmbox,2xCinemax, Mezzo, Canal+VOD, dekoder Pace HD PVR, papierowa faktura
płacę miesięcznie: 89,92zł brutto

czego można oczekiwać teraz?
zależy mi na tym samym co mam, ale muszę koniecznie wymienić dekoder lub ewent. skorzystać z modułu, który umieszcze w swoim tv.
składam wypowiedzenie w nadchodzącym tygodniu, bo umowa do końca stycznia 2016.

pzdr
qlex

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Czy w punktach stacjonarnych mają takie same oferty jak na infolinii? Czy można mieć hbo go nie biorąc kanałów hbo?

 

Za ile można wyłapać extra+ hbo 8(6)c+ multiroom standard? Wiem że jest superpremium za 99 ale nie interesuje mnie za bardzo ani filmbox ani cinemax, wolałbym w tej cenie manpack. Da się tak?

 

W tym momencie mam universe+ hbo premium sport za 5*69 + 10*89 bez multiroom, a w trakcie dobrałem c+film za 5zł i hustler za 5zł

Edytowane przez konrad88
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

konrad88 - mnie po wypowiedzieniu zaoferowali Extra+ z 6C+ i Multiroomem standard za 75zł na 24 miesiące. za 5zł więcej jest z 8c+ i c+VOD.

Jak dla mnie to nie ma sensu brac tych dodatkowych 2C+ nawet za 5zł. miałem pół roku dostęp za free do tych kanałów i nigdy tam niczego nie obejrzałem, a lubię dokumenty i seriale. C+VOD ci niepotrzebne bo jest tam po prostu to co aktualnie leci na C+ i możesz to sobie nagrać sam.

 

Jesli nie interesuje cie oferta cinemax to nie ma sensu brać Superpremium za 99zł. Samo HBO można kupić za 20zł/6 miesięcy w dowolnym momencie (stała promocja) lub na kilka miesięcy w normalnej cenie za 25zł. Ja tak robię gdy leci jakiś hitowy serial np. Gra o Tron. potem nie ma sensu HBO trzymać włączonego bo same powtórki.

 

Jesli jednak chcesz Superpremium to zamiast Cinemax możesz w tej samej cenie wybrac HBO GO jako dodatek.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki! A czy w superpremium muszę dopłacać za multiroom, czy da się w cenie? I czy opłata za mediabox się w tym zawiera?

 

Mam umowę do końca grudnia, wypowiedzenie złożone. Czy jest jakiś patent, żeby przedłużyć i nie płacić za styczeń?

Edytowane przez konrad88
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli złożyłeś wypowiedzenie to MR jest w cenie. Co do mediaboksa to nie wiem bo ja mam dekoder turbo z opłatą aktywacyjną (nie chciałem płacić abonamentu za niego).

Kwota opłat niestety obowiązuje od chwili zaakceptowania nowej umowy. Za 0zł na miesiąc to możesz dostac tylko jakieś dodatki typu History HD, filmbox itp (tylko musisz pamiętać żeby wyłączyć potem).

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i kolejny tel. z propozycją bez zmian, extra 8c+ za 79,90 na 24m-cy i eleveny dodatkowo płatne. Konsultant pytał nad czym się zastanawiam bo taniej nie ma i już nie będzie, dodał że wcześniej popełnili błąd że rozdawali oferty jak to nazwał "za pół darmo". Propozycji nie przyjąłem i chyba [beep]nął focha bo odpowiedział że cytuje;

życzy mi powodzenia na nowej drodze życia i w takim razie mam zdać sprzęt do 14 dni po zakończonej umowie

:D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...