Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@ircios

 

NIe napalam sie wcale na wymianę sprzętu. Po prostu dobieram  Multiroom dla rodziców a z aktualnym PVR PACE nic nie zdziałam. Jak sie zapytałem czy są inne dekodery, te starsze to dostałem odpowiedz ze jedynie Premium zostanie plus zwykły HD... mogę te dobrać drugi Premium ze średnią 12,5zł/mc ale nie potrzebuje.

 

Czyli ostatecznie pewnie przyjdzie mi przystać na:

12x0 + 12x10zł z wymianą całego sprzętu.

A z tą opłatą aktywacyjną to bece jeszcze musiał pytać bo do końca nie jestem pewien jak to było. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Włączając Eleveny, konsultantka nie omieszkała wspomnieć o możliwości przedłużenia umowy, odparłem, iż wiem aczkolwiek mam jeszcze sporo czasu, więc póki co, pozostanę z obecna umową. W tej chwili posiadam Comfort z 8C+, HBO, History z MR i dwa dekodery Pace,za wszystko płace 99,90 w tym 20 zł za drugiego pejsa czy jest możliwość wymiany na jakiś  inny dekoder np Sagecom, aby nie płacić  za żaden z dekoderów ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzis kolejna rozmowa juz nie bede wchodzic w szczegoly tego co oferowali , konsultant odparl iz to jest promocja swiateczna tak wiec podsumowalem ta promocje iz promocja ta oferuje mniej kanalow  za wiecej kasy i skwitowalem to ze to antypromocja i nic nie ma wspolnego ani ze swietami ani z promocja. Konsultant tlumaczyl podwyzke ze tyle lat podnosili jakosc hd blablabla i  jakies nowe kanaly ktore defakto sa bezwartosciowe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Włączając Eleveny, konsultantka nie omieszkała wspomnieć o możliwości przedłużenia umowy, odparłem, iż wiem aczkolwiek mam jeszcze sporo czasu, więc póki co, pozostanę z obecna umową. W tej chwili posiadam Comfort z 8C+, HBO, History z MR i dwa dekodery Pace,za wszystko płace 99,90 w tym 20 zł za drugiego pejsa czy jest możliwość wymiany na jakiś inny dekoder np Sagecom, aby nie płacić za żaden z dekoderów ?

Przy przedłużaniu umowy nie ma już opłaty za drugiego Pace, ceny za pakiety standardowe tak jak tu Wszyscy piszą. Co do wymiany na Sagemcoma to nie wiem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za to co w podpisie średnio 94 zł.

Umowa do końca marca.

Dzisiaj zadzwonił konsultant z propozycją.

Superpremium w tym 8 C+ z umową na 2 lata za 99 zł.

Przy zobowiązaniu na 24 m-ce multiroom premium płatny 10/20 zł (przez 12 mcy połowa ceny),lub 6 m-cy po 10 zł a 9 płatne standardowo przy zobow.na tą usługę na 15 miesięcy.

Umowa oczyw.miałaby obowiązywać od 01 kwietnia 2016.

Wypowiedzenie jeszcze nie złożone.

W podobnej sytuacji proponują dodatkowe gratisy?

Po wypowiedzeniu będzie taniej?Można pokusić się o jakieś gratisy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dziś dowiedzialem sie strasznej rzeczy. Przy kolejnym, standardowym telefonie przedłużeniowym, dowiedziałem się, że to moja ostatnia szansa na podpisanie nowej umowy. Później prawie wszyscy idą na urlopy, nie będą dzwonić, a nawet nie będą obsługiwać wszytkich tych, którzy sami dzwonią chcąc przedłużyc umowę. Więc poinformowano mnie, że do 14 stycznia mam oddac dekoder, a jak się spóźnię, to kary finansowe włącznie z przedstawicielem nc+ wpadającym po swój sprzęt o 6.00 rano.

I jak z tym żyć...?

Edytowane przez whitesox
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja współpraca z NC właśnie się zakończyła, wczoraj zdany sprzęt. Ogólnie oferty przedstawiane mi były takie jak wszyscy już znają. Dla mnie to było przegięcie aby za to samo płacić prawie 50% więcej. Na szczęście miałem możliwość przejścia do konkurencji i tak zrobiłem. Jestem już w Netii od tygodnia i może nie jest taniej, ale na pewno jest więcej (dodatkowo kanały polsatu).jakościowo dekoder netii z giganagrywarką bije na głowę sprzęt NC+. Jak ktoś ma dostęp do netii to polecam rozważyć przejście do nich. Ja tak zrobiłem i nie żałuję.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sami dają taką ofertę (Comfort+ HBO za 59,90zł) nie trzeba tego "wyrywać".

Do mnie dzwonią ze standardową ofertą mimo, że jest 11 dni po końcu umowy (karty jeszcze nie są zdane).

Mam wrażenie, że im nie zależy i idą w zaparte, mimo, że jednym dają Extra+ za 45zł innym dają to samo za minimum 54,90zł...

Jedynym atytem dla mnie jest to, że są karty (które przy wielogłowicowym tunerze jest lepsze, niż jednostumieniowy moduł).

Edytowane przez xxl_mercos
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć koledzy

Mam aktualnie taką ofertę - wczoraj dzwonili zeby przedłużyć i chcę być przygotowany. 

Na co mogę w tej chwili liczyć.

 

Teraz płacę 90 zł

 

Wybrana oferta:

Comfort+

Opcje dodatkowe:

MULTIROOM STANDARD Najem ultraBOX+ Multi+ Premium Sport &Film EXTRA+ Najem HD Multiroom CANAL+ VOD Eleven Sports

Edytowane przez wilos
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, Mam umowę do końca marca, złożyłem w zeszłym tygodniu wypowiedzenie, i dzisiaj odebrałem pierwszy telefon od miłej Pani konsultanki.

Teraz mam Comfort ,Extra, 8C+, HBO, NGGO+ za 61,89zł w tym 5zł Mediabox

Propozycję jakie otrzymałem to za to samo 92zł,

ewnetualnie bez C+ 64,90zł

Edytowane przez kecolk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam obecna oferta, superpremium+ opcje dodatkowe multiroom standard najem box+ filmbox najem hd multiroom adventure tv HD, niestety umowa na mamę i zatwierdziła za 141 zł, dzwoniłem do nich i umowa zatwierdzona, mówią ze nie ma możliwości odstąpienia, również nie można wyłączyć filmbox ani adventure, jak z tym jest? Cenowo wygląda to następująco, superpremium+ 129 zł filmbox 10 zł i adventure 1.99 zł, umowa 15mc coś można z tym zrobić?

Edytowane przez bonkesku
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...