Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

witam


 


umowa do konca roku


 


mam pakiety :


Comfort+


Opcje dodatkowe:


Multi+ EXTRA+ Premium Sport &Film CANAL+ VOD


 


za 53 zł co miesiąc /umowa 15 miesiecy byla


 


wypowiedzenie zlozone


 


czy jest szansa ugrac cos lepszego ??


 


w sumie najwazzniejsze jest by bylo to co do tej pory , 


a jak bym nie wypowiadał umowy to zostaje na jakich warunkach ???


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@przemek1978

8-9 dych będzie Cię to kosztować + oczywiście Eleveny jeśli chcesz sport, który im zaginął

 

 

czyli drożej niz teraz płące

to moze anulować wypowiedzenia , wtedy umowa przechodzi na jaki okres i na jakich warunkach ???

Edytowane przez przemek1978
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na ofertę bezterminową, bez rabatów, będziesz płacił coś około 200 pln miesięcznie :) dobrze ze z miesięcznym okresem wypowiedzenia, jakby był jak dawniej 3 misięczny, to być dzień po do nich dzwonił i brał z pocałowaniem ręki co dają :)

Edytowane przez Nath_147
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

czyli drożej niz teraz płące

to moze anulować wypowiedzenia , wtedy umowa przechodzi na jaki okres i na jakich warunkach ???

 

Dobrze bracie kombinujesz ale oni lepiej oj płakałbyś przyjacielu patrząc na fakturę poparz na ceny pakietów bez promocji i podlicz wyjdzie ci ze dwie stówy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli drożej niz teraz płące

to moze anulować wypowiedzenia , wtedy umowa przechodzi na jaki okres i na jakich warunkach ???

Nic nie anuluj. Jeśli umowa będzie na czas niekreślony to zapłacisz za to co masz grubo ponad stówe. 79-99 to dostaniesz ofertę z wypowiedzeniem. Nie licz na tak prawie darmową ofertę jak masz. Takie ceny to historia. Poczytaj kilka stron do tyłu,bo jak widać nie zadałeś sobie tego trudu. Edytowane przez ircios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic nie anuluj. Jeśli umowa będzie na czas niekreślony to zapłacisz za to co masz grubo ponad stówe. 79-99 to dostaniesz ofertę z wypowiedzeniem. Nie licz na tak prawie darmową ofertę jak masz. Takie ceny to historia. Poczytaj kilka stron do tyłu,bo jak widać nie zadałeś sobie tego trudu.

Nie zadał sobie trudu, ale dalej nie ma jednoznacznej odpowiedzi dlaczego polityka cenowa firmy poszła tak w górę ? Są tylko domysły, żeby utrzymać ligę angielską, że Francja, jakby mózgi z Warszawy nie miały nic do gadania, że to "nowa definicja rozrywki" a'la iPhone, ale nic konkretnego. Przydałaby się wypowiedź pracownika nc+ lub jakiś wywiad/oświadczenie z osobą reprezentującą firmę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie, ja niestety przegapiłem okres wypowiedzenia i jeśli wypowiem teraz, za grudzień będę musiał zapłacić "mocno niepromocyjne" 198zł.

oferta na dziś:

canal plus 6x plus HBO 89,99 lub 69,99 bez hbo na 24 miesiące.

a może jednak wypowiedzieć umowę w salonie i czekać na coś lepszego? co roku płacę tylko więcej i więcej, a podobno mamy deflację ;(

oficjalnie mam czas do jutra, bo tak się umówiłem na telefon z miłą panią

 

ew.mogę iść do polsatu, ale tam szału nie ma 94,99 za pakiet z hbo plus 10 zł vod i 6 miesięcy gratis.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałeś ofertę jak wszyscy na wypowiedzeniu... Więc jak interesuje Cię oferta nc+ to ją przyjmij bo innych nie ma i (póki co) nie będzie

 

@asansiasz

(...) "nowa definicja rozrywki" a'la iPhone, ale nic konkretnego (...) chyba nigdy iphone'a nie miałeś, że tak twierdzisz? ;) O ile kiedyś faktycznie ceny sprzętu były x2 i często wiele się nie różniły od konkurencji, tak teraz inne marki kosztują podobnie na premierę a mało który może konkurować ze stabilnością systemu i płynnością.

Fanem tej marki nigdy nie byłem, ale trochę sumienności w osądach by się przydało

Edytowane przez mervel
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie podobnie ale nie ma slowa o 6ciu miesiącach:

"Nie tylko Swiety rozdaje prezenty. Zadzwon, przedluz umowe z Canal+ i HBO w Mikolajkowej promocji. 12...."

 

do końca listopada:

comfort+, multi, extra+, premium sport& film, hbo, history, canal+ vod za 79,90PLN

 

Wypowiedzenie wysłane, jedyna propozycja superpremium za 99 PLN. Żenada. Nawet już tam nie dzwonię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie podobnie ale nie ma slowa o 6ciu miesiącach:

"Nie tylko Swiety rozdaje prezenty. Zadzwon, przedluz umowe z Canal+ i HBO w Mikolajkowej promocji. 12...."

 

do końca listopada:

comfort+, multi, extra+, premium sport& film, hbo, history, canal+ vod za 79,90PLN

 

Wypowiedzenie wysłane, jedyna propozycja superpremium za 99 PLN. Żenada. Nawet już tam nie dzwonię.

I taniej nie dostaniesz.

 

@Wrogi. W jakiej opcji zamwaiałeś? Włącz - Wyłacz? Czy w promocji 50% taniej?

Edytowane przez ircios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa do końca listopada, wypowiedzenie złożone, łamaniec 5*0 10*79,9  comfort, extra, multi, sport&film, hbo, MR

Ponieważ nie nękali mnie (a raczej mojej żony) telefonami w ogóle, zadzwoniłem dziś do Krakowa. Na wstępie ustaliliśmy że takiej oferty jak była to już nie dostaniemy ale mogą zaproponować za 69,9 w umowie na 2 lata to co mieliśmy do tej pory (6C+) i hbo nie na całość tylko na 6 miesięcy z opcją darmowego odłączenia. A dodatkowo jeszcze mogą za darmo dołożyć dekoder do MR (mamy jeden od nich drugi swój). Na pytanie czy ten drugi też z nagrywarką - stanowcze nie da się. Sądząc po ostatnich wpisach na forum wiele więcej wywalczyć się nie da.

Niby można obniżyć o 10 pln/mc z ofertą eurobanku z drugiej jednak strony polsat (bez hbo) z ofertą plusbanku wychodzi ponad 2 razy taniej. BPL i 6 meczów ekstraklasy nie są chyba tyle warte ale dochodzi jeszcze MR na nieparowanych camelach, a w polsacie bieganie z kartami.

Rozważając wszystkie za i przeciw.... kurcze nie wiem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...