Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Umowa kończy mi się pod koniec stycznia, dzisiaj dostałem ofertę Extra+ 8xCanal+ za 84,90 plus eleveny za 7,95 (pierwszy rok) i 15,90 (kolejny rok), umowa na 24 miesiące. Jedyna i ostateczna propozycja wg konsultantki.

 

Nie przystałem na powyższą propozycję. Argumenty konsultantki żenujące - jeżeli złoży Pan wypowiedzenie to odetniemy Panu sygnał i pozostanie Pan bez telewizji :)

 

Ktoś ostatnio przedłużał umowę na extra+ (8xC+) i eleveny? Wypowiedzenie może poprawić proponowane przez nc+ warunki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo wtedy kolega w przypadku przedłużenia umowy kolega będzie uwiązany zobowiązaniem do opłacenia kolejnych 12 miesięcy w pełnej kwocie.

 

Czyli oferta za 7,95 zmusza klienta do wykupienia pakietu "elevenów" na 24 miesiące, natomiast w ofercie za 15 zł w każdej chwili można zrezygnować z usługi?

Edytowane przez nevellan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj przedłużyłem umowę o kolejne 24 miesiące. Warunki, jak w sygnaturze - czyli zgodziłem się na podwyżkę ~20zł.

To był pierwszy telefon konsultanta, który odebrałem po zarejestrowaniu mojego wypowiedzenia - ale wygląda na to, że to max, co w tej chwili można ugrać, zgadza się?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poprzednia umowa Comfort + na 15 miesięcy w tym 4 gratis czyli 11 płatnych 84 zł - średnia 61,60 zł.

Propozycja - mogę zostać z 6 x C+ w Comforcie za 69,90 zł   - twierdzą,że to uczciwe bo to pozostanie na warunkach poprzedniej umowy z 6xC+ choć de facto jest to 5 kanałów bo  Canal+ +1 nie można liczyć.

Średnia za Eleveny wynosi 11,48 zł za 24 miesiące.

Razem 69,90+11,48 = 81,38 zł 

Podwyżka o 32% za mniejszą o 1 Canal+ ofertę  :censored: 

5 rozmów i na razie spad na drzewo.

Edytowane przez tomasso
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co roku to samo - zabawa w "kto jest głupi".Jakby nie można sprzedawać usług na normalnych zasadach. No ale nic - to ONI nas zmuszają do takich cyrków (wypowiedzenie, aby uzyskać choć kapkę lepsze warunki niż dla "Janusza z ulicy").

Od miesiąca nie chciało mi się z konsulami gadać, gdyż nie było wiadome co z Elevenami. Teraz jak już wszystko się wyjaśniło, zgodziłem się na rozmowę - o umówionej godzinie dzwoni konsul. I stara gadka: "Co mi się nie spodobało że wysłałem wypowiedzenie"

Jak zbliża się koniec umowy, to  TRZEBA wysłać wypowiedzenie (bo jak nie to przejdzie się na gorszych warunkach na umowę na czas nieokreślony) - to chyba jasne. Co mam Ci człowieku odpowiedzieć? Cena mi się proszę Pana nie podoba - mam Comfort + , Multi +, Extra+, Premium Sport &Film, C+VOD i darmowy najem dekodera w łamańcu 5 m - 0 zł, 10 m - 79,9 zł. Teraz  za to samo 99 zł krzyczycie. A właściwie nie to samo , bo na połowę sportu straciliście licencję.

Łaskawca zgodził się za mną , że stracili 3 ligi, i zaproponował 79,9 za to co mam (+ 7.99 za Eleveny) na 24 miesiące, lub 69,99 zł bez 2 C+.

Szczególnie te 2 lata "niewoli" mnie wkurzyły - wbiłem więc szpilkę, że co będzie jak stracicie za rok Premier League ?  Mam się wiązać na 2 lata jak po roku nie wiadomo co w ofercie zostanie ? Mówi - raczej nie stracimy, chyba ,że Kuwejtczycy zrobią jakiś wałek i obejdą antymonopol. Ubawiłem się setnie. Jeszcze bardziej jak mu powiedziałem , że jestem gotów wziąć kablówkę 20 zł drożej i tam też będą ich kanały "Panie tam za same Canale masz Pan 50 zł !!" , odpowiedziałem , że co z tego, skoro w ogólnym rozrachunku płacę tylko 20-25 zł więcej niż dotychczas (a mam już z kablówki internet) , a zyskuję kanały Polsatu czyli gale bokserskie i Euro 2016, jakieś kanały które pewnie obejrzę z 10 razy do roku (np. Adventure), nagrywanie kilku programów na raz (Horizon :) ) i co najważniejsze uniezależnienie od warunków pogodowych. W końcu chyba zrozumiał, że pieniądze to jedno (skoro wolę dać kilka dyszek więcej konkurencji), a zasady to drugie (nie dam się "dymać" płacąc tę samą kasę za mniej), bo rzekł, że jak będzie miał jakąś lepsza ofertę (w co wątpi) to pozwoli sobie zadzwonić. I tak traci się (na 90% odejdę) abonentów z kilkuletnim stażem - w moim przypadku 7 lat.

"Mają rozmach sku***syny" , że  zacytuję klasyka. Mam nadzieję, że spora część osób przejrzy na oczy i jak w nc+  zaliczą stratę z 30% abonentów to sobie przemyślą kilka rzeczy. Współczuję tylko fanom sportu , którzy nie mają możliwości ogarnięcia kablówki (jak mój kuzyn) - są w zasadzie skazani na nc+ :(

Edytowane przez jaruone
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli oferta za 7,95 zmusza klienta do wykupienia pakietu "elevenów" na 24 miesiące, natomiast w ofercie za 15 zł w każdej chwili można zrezygnować z usługi?

 

1. Oferta za 7,95 PLN jest ofertą, gdzie zobowiązujesz się mieć Eleven przez okres gwarantowany 12 miesięcy. I płacisz 12 x 7,95 PLN. W ostatnim dwunastym miesiącu możesz zgłosić wyłączenie tej opcji. 

 

2. Jeżeli do końca umowy masz np. 3 miesiące i wiesz, że nie będziesz umowy z nc+ przedłużał a wziąłeś opcję 12 x 7,95 PLN to nc+ może (ale nie musi) naliczyć Ci zwrot przyznanej ulgi. Wówczas zapłacisz karę 9 x 7,95 PLN

 

3. Jeżeli wiesz, że przedłużysz umowę (z kanałami C+) to sam po przedłużeniu włącz sobie opcję 12 x 7,95 PLN. Bezsensem jest deklarowanie się na 12 x 7,95 i od razu kolejne 12 x 15,90 (no chyba, że opcja Eleven wzrośnie cenowo po tych pierwszych 12 miesiącach i będzie kosztowała więcej niż 15,90. Równie dobrze może być kolejna promocja po pierwszych 12 miesiącach). 

 

4. W ofercie bez promocyjnej, czyli za pełną kwotę 15,90 PLN opcję możesz wyłączyć po jednym pełnopłatnym okresie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli oferta za 7,95 zmusza klienta do wykupienia pakietu "elevenów" na 24 miesiące, natomiast w ofercie za 15 zł w każdej chwili można zrezygnować z usługi?

Nie na 24 miesiące a na 12. Okres zobowiązania to 12 miesięcy po 7,95. Po tym czasie (a dokładnie najpóźniej w 12 m-cu) możesz wyłaczyć. Jeśli nic nie zrobisz to kolejny/e miesiące po 15,90.

Edytowane przez jedrus25
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

2. Jeżeli do końca umowy masz np. 3 miesiące i wiesz, że nie będziesz umowy z nc+ przedłużał a wziąłeś opcję 12 x 7,95 PLN to nc+ może (ale nie musi) naliczyć Ci zwrot przyznanej ulgi. Wówczas zapłacisz karę 9 x 7,95 PLN

 

Nie wprowadzaj ludzi w błąd- bierzesz ofertę w promocyjnej cenie za pakiet eleven i nie interesuje Cię ile masz do końca umowy i jak wygaśnie Ci np za 2 miesiące i nie aneksujesz umowy to nie zapłacisz ani grosza im. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli jak to w końcu jest. Jesli wezmę Eleven ze zobowiązaniem na 12 m po 7, 95 a umowa kończy mi się w maju to jeśli jej nie przedłużę to będę musiał zwracać przyznana ulgę? 

Opłata nie zostanie naliczona za kolejne miesiące od zakończenia umowy

Czyli zakończysz umowę i pożegnasz się z umową i Elevenami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Obecna umowa 12 miesięczna kończy się w grudniu br. Karty Cameleon 2 szt.

Comfort +, Multiroom standard, HBO, Multi +, Extra +, FilmBox, Premium Sport & Film, Canal + VOD, Adventure TV HD - w tej chwili płacę 124,90 zł.

Wypowiedzenia jeszcze nie wysyłałem.

Telefonami nękali mnie już od ponad miesiąca, ale kazałem im się zgłosić jak będą wiedzieli co z kanałami Eleven.

Dziś telefon i propozycja:

Umowa na 12 miesięcy:

Superpremium + z 6 kanałami Canal +, HBO, Cinemax, Eleven, - za 127,90 zł

Powiedział, że muszę się zdecydować do jutra, bo podobno tylko do jutra jest promocja 50% na kanały Eleven.

Podpisywać, czy coś się jeszcze da z tego urwać po wysłaniu wypowiedzenia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@jaruone

Raczej na Onecie nie wykupisz już LM. Jednakże popieram Twoje poglądy.

 Na szczęście posiadam już CP, tam np. przy pakiecie za niecałe 60 pln cinemaxy i filmboxy są w cenie. Ceny wg. nc+ z ostatniej faktury.

SKŁADNIKI OPŁATY ABONAMENTOWEJ 

CENA RABAT SUMA
■ Comfort+ 59,00 -29,10 29,90
■ VOD+ 30,00 -30,00 0,00
■ HBO 25,00 -25,00 0,00
■ Premium Sport & Film 69,00 -29,00 40,00
■ Extra+ 30,00 -20,00 10,00
■ Multi+ 15,00 -15,00 0,00 
W sumie 79,90.

Skąd oni biorą te ceny to ja nie wiem. Wychodzi na to, że bez rabatu powinienem płacić 219 złotych!!! Pytam się za co?

Na bank jest to ostatni sezon BPL w C+. Wiedzą co się święci i dlatego chcą zarobić jak najwięcej kasy aby się o nią bić ale i tak nie dadzą rady. Na wiosnę ceny wrócą do normy. Tylko za co? Za jeszcze mniej?

Oferty filmowej nawet nie chce mi się komentować 4-5 premier w m-cu, reszta to odświeżane kotlety, zresztą wałkowane prze pól roku na różnych kanałach "premium".

Do tego ich flagowym programem dokumentalnym był Planete+, teraz powoli wychodzą układy z Discovery, co nie wróży najlepiej. 

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak na teraz wygląda cennik  za  Comfort+  bez Extra+ i z   6xC+   i MR  standard.  Nie licze żadnych dodatków  typu History HD  Red  Hustler         itd itd. Pamiętam że jeśli się wybierze mniej to każą sobie płacić więcej. No i taki zestaw  12 oraz 24h czy jest różnica cenowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

59zl za pakiet Comfort+ 6xC+ - cena przy okresie zobowiązania taka sama w obydwu przypadkach.

 

Jeżeli Multiroom Standard na zasadach Cyfrowych z 2 kartami Cameleon to za 0zl. Jeżeli Multiroom Standard już ten N-kowy to przez 1 rok 5zl a po roku 10zl + do tego opłata aktywacyjna 49zl.

Edytowane przez Jigsaww23
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa kończy się na koniec listopada. Obecnie wszystko z multiroom za 99 zł. Oferta z zeszłego miesiąca Superpremium z multiroom za 99 zł, teraz ten sam pakiet za 109 zł. Pytam o pakiet extra z 6 C+ i odpowiedź cena 89 zł. Wszystkie oferty odrzucone. Podobno nie ma dla mnie oferty extra z 6 C+ za 69 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa do końca stycznia, wypowiedzenie wysłane i właśnie zarejestrowane.

Teraz mam Comfort+, MR Standard - akt. 0zł, Multiroom Standard, Multi+, Premium Film, EXTRA+, CANAL+ VOD

 

1-szy telefon i pytanie dlaczego: bo w CP mam na dzień dobry 50% taniej (abonent Plusa) a SPORT mnie w ogóle nie interesuje.

 

- Extra+, MST, C+x6 - 69,90 zł.

- Extra+, MST, C+x8 - 79,90 zł.

- Extra+ - 59,90 zł.

 

Eh, podziękowałem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Mam obecnie ofertę za 85zl, umowa na 15 chyba miesięcy kończy się 30 listopada.

oferta bieżącą:

Comfort+ i Opcje dodatkowe: Najem ultraBOX+ Multi+ Premium Sport &Film EXTRA+

 

Zaproponowano mi kilka dni temu ofertę na 24 miesiące, to samo za 89zl + nowy dekoder z najmem za 5zl miesięcznie.

Konsultantka twierdziła, że to max co może dać... Powiedzialam, że wysylam rezygnację a Pani na to, że zadzwoni jeszcze w pn czyli wczoraj... Rezygnacja poszła, dostarczona do nich została w pt 16.10. Pani oczywiście wczoraj nie dzwoniła, za to przyszedł SMS że proszą o kontakt w sprawie przedłużenia umowy.

Interesuje mnie zaproponowana oferta, przy założeniu 12-15 miesięcznej umowy i z opłatą za wszystko łącznie z dekoderem za 85zl. Mam szansę??? Potrzebuję TV z kanalami filmowymi i z Canal+, chodzi głównie o NBA... Jakaś inna platforma ma może satysfakcjonująca mnie ofertę?

 

Pozdrawiam Anna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...