Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Racja nie zrezygnuję w maju, zrezygnować mogę w ostatnim miesiącu pierwszego roku korzystania z usługi. Tak zapewnił mnie konsultant, przez rok za 7 zł, jeśli nie obniżą 2 roku to mogę zrezygnować z usługi. A czy naściemniał? Nie wiem ;d

A to ciekawe. Rozmowy są nagrywane tak,że jeśli Tobie tak powiedział to składasz reklamację jeśli nie było by takiej możliwości. Ktoś potwierdzi,że jest to norma i możliwość po roku zrezygnowania z Elevenów? Czy jakiś "wybryk" konsultanta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę o info czy ktoś spotkał się z podobną sytuacją.

 

10 września przedłużyłem umowę z NC+ na kwotę 59,90zł za Comfort i 6xC+.

W październiku dostałem fakturę do zapłaty 79.90zł - po zgłoszeniu reklamacji otrzymałem info, że faktura jest poprawna - 59,90zł za październik i 20 zł opłaty za najem dekodera za m-c wrzesień. 

Czy jest jakaś podstawa aby obarczać mnie fakturą za najem dekodera za wrześniu ?

Umowa została wypowiedziana zgodnie z regulaminem i wygasła z końcem czasu jej trwania, tj. 31 sierpnia.

Nową umowę podpisałem 10 września, korzystając z 14-dniowego terminu na zdanie sprzętu.

Konsultant zapewniał, że wrzesień jest darmowy.

 

Poprzednią umowę również przedłużałem po jej zakonczeniu i faktycznie, miesiąc w którym przedłuzałem umowę był darmowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry wszystkim.

Otrzymałem ostatnio telefon o przedłużeniu.

Mam teraz: Comfort+, Opcje dodatkowe: History HD, netVOD+ konto podstawowe, Multi+, HBO, Premium Sport &Film, Cinemax, EXTRA+, CANAL+ VOD, netVOD+ Multi+

 

Jaka jest realna oferta, jeżeli chciałbym to przedłużyć?

101.89

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Proszę o info czy ktoś spotkał się z podobną sytuacją.
 
10 września przedłużyłem umowę z NC+ na kwotę 59,90zł za Comfort i 6xC+.
W październiku dostałem fakturę do zapłaty 79.90zł - po zgłoszeniu reklamacji otrzymałem info, że faktura jest poprawna - 59,90zł za październik i 20 zł opłaty za najem dekodera za m-c wrzesień. 
Czy jest jakaś podstawa aby obarczać mnie fakturą za najem dekodera za wrześniu ?
Umowa została wypowiedziana zgodnie z regulaminem i wygasła z końcem czasu jej trwania, tj. 31 sierpnia.
Nową umowę podpisałem 10 września, korzystając z 14-dniowego terminu na zdanie sprzętu.
Konsultant zapewniał, że wrzesień jest darmowy.
 
Poprzednią umowę również przedłużałem po jej zakonczeniu i faktycznie, miesiąc w którym przedłuzałem umowę był darmowy.

 

Miałem bardzo podobnie. Też umowa do końca sierpnia, a nowa podpisana 1 września. Extra+6xC+ za 69.90. Pierwszy miesiąc (wrzesień) za darmo. Ale konsultant powiedział że jest w tym miesiącu jakaś oplata za dekoder 20zł, której niestety nie może usunąć. A że 20 zł za miesiąc to nie 70 nawet nie protestowałem. Umowę akceptowałe przez odesłanie smsa. Warunki przyszly też na maila i wszystko wydawało się w porządku (wyraźnie napisane że miesięczne zobowiązanie 69,90). W październiku jednak przyszła faktura na 89.90. Po telefonie okazało się że w umowie nic nie ma o dekoderze, ale faktycznie mam włączone +20 zł najem dekodera przez całą umowę. Dodam że jest to dekoder podstawowy Pace z dyskiem 500GB i nie posiadam żednych multiroomów. Oczywiście pani zaproponowała że może przyjąć reklamację i w ciągu miesiąca na nią odpowiedzą. Tak więc czekam minął tydzień.   

Edytowane przez moomin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam dzisiaj kolejny telefon i propozycja standard czyli 6xC+ i extra i MR dwa cameleony oraz na 6 miesięcy hustler hd gratis i filmbox do konca roku za darmo za 69,90 a z 8C+ 79,90.Umowa oczywiście na 24 miesiące.Krótszą umowe podobno mozna wziąć ale juz bez C+.Narazie oferta odrzucona.Najlepsze że konsultant sugerował mi że mam super promocje gdyż będe miał obnizoną cene i nie będe płacił 90 kilka złotych tylko 69, tylko ja mu powiedziałem że troche to dziwna praktyka ze strony nc+ gdyz wg mnie to żadna obniżka gdyz do tej pory płaciłem za to 53zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa w przypadku mnie i domownikow konczy sie w lutym.

Wczoraj zajrzalem z ciekawosci na strone nC+ z pakietami i ogolnie jak to wyglada - sadzilem, ze moze teraz nie przedluzymy i potem cos sie pomysli w przyszlosci. Jedno slowo - jezeli ktos bedzie chcial wziac nC+ od zera to TRAGEDIA - ceny z kosmosu, multiroom na chorych zasadach i wymuszanie ich sprzetu.

Czyli albo przedluzenie albo nigdy wiecej nC+ (chyba, ze cos zmienia w stosunku do klienta, ale malo prawdopobne) - ciezki dylemat teraz bedzie. Ciekawe co zaoferuja - jednak przede wszystkim - jezeli nc+ to wiadomo tylko z paczka Canal+ - z tego co piszecie jak Canal+ to umowa na min. 2 lata - raczej na cos takiego Ja i domownicy sie nie zgodza. Do tego musza zostac Cameleony i Multiroom tak jak byl do tej pory - inaczej nie ma mowy o przedluzeniu.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja się wczoraj pożegnałem - czekałem do 14-stego dnia z oddaniem dekodera, sam wczoraj zadzwoniłem do DUK, ale śpiewka niezmienna: za Extra+ z 6 C+ 69,9 zł, było lekkie zawahanie na koniec, bo jakiś sentyment był, ale jak ujawnili ceny Elevenów to już nie miałem wątpliwości .

Przy oddawaniu sprzętu nic nie proponowali tylko poczęstowali tekstem: "przed świętami będą lepsze promocje"..... teraz chyba przesiądę się na telewizję jambox z internetem od lokalnego operatora + dokupienie paczki 6 C+ na 12-mcy.... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie umowa do końca roku. Wypowiedzenie wysłane. Chyba za wcześnie, bo już mam prawie codziennie telefon od nich. Z tego co widzę to propozycje są jak za mnie dużo za wysokie. Dotychczas płacę średnio 60PLN za Comfort+, Extra+, 8xC+, 2x Cameleon, 1x Sagemcom. Wiem, że nie mam szans nawet na zbliżenie się do takiej kwoty. Poważnie myślę o całkowitej rezygnacji z nc+ na rzecz SMART HD+, bo samo DVB-T to trochę za mało jak dla mnie (mam na jednym TV). Sport w TV mógłby dla mnie nie istnieć - może poza ważnymi wydarzeniami z udziałem Polaków. Na C+ oglądam dosłownie kilka filmów na m-c. Czas mam ale obejrzeć coś sensownego już nie ma. Pożyjemy, zobaczymy :wink:

Edytowane przez proximus
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...