Skocz do zawartości

Jaki tuner z PVR, timeshift przez USB


czeskigluz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie

Mam pytanko

poszukuje tunerka ktory by mial mozliwosc nagrywania/odtwarzania przez USB na zewnetrzny dysk twardy rowniez kodowanych

ma on wspolpracowac z TNK

mam propozycje:

1. Ferguson 6900 - ok 220pln, ale ludziki nie polecali - dlaczego?

2. OpenBox 770CI - 470 pln - wydaje sie ciekawy, w tej chwili nie wspolpracuje z tnk ale to podobno kwestia czasu, ale naprawde nie wiele o tym tunerze slychac w sieci, wbudowana karta 1gb do timeshift-u

3. LinBox 781x - ok 300PLN - podobno przy nagrywaniu kodowanych sa jakies pixele??, w trybie czuwania nie odlacza zasilania usb

4. TECHNOMATE 5300/5400 super - 300/350 pln - brakuje mi sprawdzonych informacji o nagrywaniu kodowanych

5. echosmart 79x - nic nie wiem jescze

 

w tej chwili zastanawiam sie miedzy 4 a 3 z przewaga dla 4.

ktos moze mial podobny dylemat i moze pomoc?

zakres ceny to ok 400, w uzasadnionym przypadku max 500

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Nie wiem czemu nie polecali - generalnie działa.

2. Odbiorniki OpenBox z serii 7x0 były testowane szczegółowo w jednym ze starszych numerów SAT Kuriera. Później słuch o nich zaginął, a ostatnio powróciły i trafiły do sprzedaży. Też nie mam co do nich uwag, z testów pamniętam jedynie, że spolszczenie było kiepskie, ale to może już poprawili. Nie podoba mi się tylko stwierdzenie "kwestia czasu" - w tym biznesie "kwestia czasu" obejmuje niekiedy szeroki zakres...

3. Nie znam bliżej

4. Wersja super kanały kodowane nagrywa. Nie nagrywały wersje "nie super".

5. Echosmart był także testowany w SAT Kurierze i sprawował się bardzo dobrze, oprogramowanie do niego wychodzi na bieżąco, ale w tej chwili nic nie powiem o jego współpracy z kartami TNK, bo już go nie mam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...