Skocz do zawartości

Dekoder SHD-85 (z zestawu Orange)


TomPL
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
Działa. Co więcej, udało mi się nawet obejrzeć program z TVN-Style, a mam tylko pakiet podstawowy :)

Właśnie sprawdzałem i teraz nie działa: "Usługa będzie włączona wkrótce". Ale działało przez wiele tygodni, może teraz maja zamieszanie z tymi nowymi pakietami...

[edit] Dzisiaj działa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam kolejne pytanie jak skończy mi się umowa neostrada+tv i jak przejdę na neostradę bez tv czy będę musiał zwrócić dekoder liveboxa i satelite?

Gdzieś czytałem że tak ale pytam się was czy mieliście takie przypadki i kazali wam zwracać?

 

 

Rozwiązując umowę na neo+TV MUSISZ zwrócić WSZYSTKO co było w pudełko z dekoderem łącznie z pudełkiem, pilotem i bateriami oraz wszelkimi kablami. Jak nie masz kabli musisz kupić.

poza tym radzę uzbroić się w cierpliwość. Ja jak rozwiązywałem umowę walczyłem z TP przez 4 m-ce, w końcu oparło się o UKE i po ich interwencji w ciągu tygodnia miałem już samą neo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak będziesz miał kłopot z rezygnacją z telewizji TP to wypowiedz umowę i przejdź np. do ORANGE /z tel. stacjonarnym i internetem/. Ceny są trochę niższe niż w TP dla podobnych pakietów a jest to praktycznie firma powiązana z TP więc nie powinno być problemów z serwisem w razie potrzeby. Przykładowo za tel. stacjonarny z pakietem 400 min w abonamencie na stacjonarne/+dodatkowo 30min. na kom. Orange lub stacjonarne/ płacę 49zł a za internet stacjonarny 10 Mb/s 59zł. Ostatnio jest promocja zwana Orange Combo, gdzie przy zamówieniu 2 lub 3 lub 4 usług /tel.stacj.,internet stacj., kom., internet mobilny/ są ulgi w wys. 15 ; 30 lub 45zł/m-c

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
Witam,

 

Czy dekoder Samsung SHD 85 z aktualnym oprogramowaniem od TPSA koniecznie musi wyszukać jakikolwiek kanał DVB-S (SAT) aby przejść do procedury wyszukiwania kanałów DVB-T ?

 

 

Dziś miałem okazję wreszcie to sprawdzić gdyż od dziś jestem (wreszcie) w zasięgu emisji testowej DVB-T.

Okazuje się, że dekoder ten nie wyszuka kanałów DVB-T pomimo podłączonej anteny do odbioru telewizji naziemnej, jeśli do dekodera nie jest jednocześnie podłączona antena satelitarna z odpowiednio dobrym sygnałem umożliwiającym odbiór kanałów DVB-S (test instalacji anteny satelitarnej wypada negatywnie - na ekranie pojawia się komunikat dekodera z prośbą o sprawdzenie instalacji tej anteny - a listy "telewizja naziemna" w menu jak nie było, tak nie ma).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...