Skocz do zawartości

Koronawirus


Frontowiec
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Szkoda i ogólnie dziwne, że przy objawach nie wspomniał nic o ewentualnym podjętym leczeniu. 

Edit

Poprostu traci się wiarygodność takim wpisami. Chyba że wspominał o leczeniu wczesniej bo minęły już 4 miesiące od 2 dawki. To chyba trochę za długo aby egzystować przez ten czas z gorączka, bólami głowy,  zadyszką i zmęczeniem. 

Edytowane przez Sebek00
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, dvbtowiec napisał:

Do tego należy dodać liczbę ludności i liczbę dziennych zachorowań, aby mieć pełny obraz ;)

Izrael blisko 50% nadal nie zaszczepionych w pełni. Zatem wirus ciągle ma możliwości działania.

58,4% populacji zaszczepionych, a  1 dawka 63,6

8 godzin temu, Jax napisał:

A ekspert wie że jedne szczepionki skutki uboczne po 1 dawce a inne po 2 czyli większa szansa na zgony

8 godzin temu, tweed77 napisał:

Jedziesz na wakacje do Chorwacji - możesz się u nich za darmo zaszczepić pierwszą lub drugą dawką.

Pytanie czy rząd Chorwacji zapewnia darmową opiekę w razie wystąpienia problemów ze zdrowiem po szczepieniu w ich kraju ?

 

https://turystyka.rp.pl/trendy/nowe/67430-chorwacja-szczepi-na-covid-19-turystow-bezplatnie?doing_wp_cron=1627111689.4590320587158203125000

A powrót w czarnym worku czy trumnach?

 

 

 

Zaszczepieni z problemami po szczepieniach teraz każdy katarek będzie dla was katastrofalny, szczepionki sa zabójcze dla ludzi do 40 lat

Edytowane przez Golbi84
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, Sebek00 said:

Szkoda i ogólnie dziwne, że przy objawach nie wspomniał nic o ewentualnym podjętym leczeniu. 

Edit

Poprostu traci się wiarygodność takim wpisami. Chyba że wspominał o leczeniu wczesniej bo minęły już 4 miesiące od 2 dawki. To chyba trochę za długo aby egzystować przez ten czas z gorączka, bólami głowy,  zadyszką i zmęczeniem. 

 

Leczenie nie przynosi rezultatu .Jak narazie nikt nie wie jaka jest przyczyna moich dolegliwości .Lekarzem nie jestem więc nie chce przesądzać jaka jest przyczna ,ale wcześniej nie miałem z tym problemu ,prowadziłem aktywny tryb życia,zero chorób  przez jakieś 8-9 lat nie byłem nawet  przeziębiony.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Norbi napisał:

 

Leczenie nie przynosi rezultatu .Jak narazie nikt nie wie jaka jest przyczyna moich dolegliwości .Lekarzem nie jestem więc nie chce przesądzać jaka jest przyczna ,ale wcześniej nie miałem z tym problemu ,prowadziłem aktywny tryb życia,zero chorób  przez jakieś 8-9 lat nie byłem nawet  przeziębiony.

Moja koleżanka ma podobną sytuację po szczepieniu. Mówi, że dzisiaj już by na szczepienie nie poszła. 

 

Natomiast druga koleżanka poszła z ojcem (Pan po 80-tce, po przebytym zakażeniu) do lekarza i przy okazji poprosiła lekarkę, by namówiła go do szczepienia, bo ten nie chce tego zrobić. Na co ta odpowiedziała,  że każdy musi sam podjąć decyzję, bo "nigdy nie wiadomo co ta szczepionka przyniesie dla organizmu za miesiąc, pół roku, rok czy pięć lat". 

I tatuś jak się szczepić nie chciał tak wciąż nie chce. 

 

Jak słyszę takie historie to już sam nie wiem co mam o tym wszystkim myśleć. 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież to oczywiste, że jakiś promil przypadków będzie ciężkich, łącznie ze zgonem. Chodzi jednak o to, że to, jak pisałem promil przypadków. Niektóre lekarstwa, czy procedury medyczne również mogą doprowadzić do zgonu. Nie ma zdrowych ludzi, są niezdiagnozowani

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, Pawop napisał:

Przecież to oczywiste, że jakiś promil przypadków będzie ciężkich, łącznie ze zgonem. Chodzi jednak o to, że to, jak pisałem promil przypadków. Niektóre lekarstwa, czy procedury medyczne również mogą doprowadzić do zgonu. Nie ma zdrowych ludzi, są niezdiagnozowani

promil przypadków pogadamy za rok. Jak jest lek sprawdzony to przed podaniem wiesz ze komuś może zaszkodzić, ze ktoś może być uczulony  na jakiś składnik itd.

Edytowane przez Golbi84
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, Pawop napisał:

Tak jakby młodzi ludzie przed Covidem nie umierali. Miałem racje, jesteś śmieszny emoji23.png
 

No a młodzi nie mają chorób i nie są otyli już nie wspomnę jak Covid i tak zwani fachowy porobili lockdowny i choćby dzieci z nadwagą i problemami psychicznymi  bo umierali starzy i chorzy trzeba było zamknąć szkoły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

16 godzin temu, kamil2505 napisał:

koleżanka poszła z ojcem (Pan po 80-tce, po przebytym zakażeniu) do lekarza i przy okazji poprosiła lekarkę, by namówiła go do szczepienia, bo ten nie chce tego zrobić. Na co ta odpowiedziała,  że każdy musi sam podjąć decyzję, bo "nigdy nie wiadomo co ta szczepionka przyniesie dla organizmu za miesiąc, pół roku, rok czy pięć lat". 

Sam widzisz, lekarze są podzieleni w swoich opiniach.

18 godzin temu, Norbi napisał:

 

Leczenie nie przynosi rezultatu .Jak narazie nikt nie wie jaka jest przyczyna moich dolegliwości .Lekarzem nie jestem więc nie chce przesądzać jaka jest przyczna ,ale wcześniej nie miałem z tym problemu ,prowadziłem aktywny tryb życia,zero chorób  przez jakieś 8-9 lat nie byłem nawet  przeziębiony.

Współczuję, życie z takimi dolegliwościami musi być koszmarem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, Norbi napisał:

 

Leczenie nie przynosi rezultatu .Jak narazie nikt nie wie jaka jest przyczyna moich dolegliwości .Lekarzem nie jestem więc nie chce przesądzać jaka jest przyczna ,ale wcześniej nie miałem z tym problemu ,prowadziłem aktywny tryb życia,zero chorób  przez jakieś 8-9 lat nie byłem nawet  przeziębiony.

Taki przypadek jak tu opisujesz, powinien być przez lekarzy odnotowany w NOP. 

Ja jednak średnio tej historii daję wiarę. 

A jeśli faktycznie jest prawdziwa, to przyczyna musi być inna. 

13 godzin temu, kamil2505 napisał:

bo "nigdy nie wiadomo co ta szczepionka przyniesie dla organizmu za miesiąc, pół roku, rok czy pięć lat". 

Zmień lekarza na takiego co głupot nie opowiada, tylko podaje informacje zgodnie ze stanem wiedzy naukowej. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@dvbtowiec tylko, że to nie mój lekarz. :) Poza tym podaje przykłady, które miały miejsce. 

 

Druga kwestia - skoro szczepionki są tak bezpieczne to dlaczego koncerny je produkujące są zwolnione z odpowiedzialności za ich negatywne skutki uboczne? 

Edytowane przez kamil2505
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, kamil2505 napisał:

@dvbtowiec 

 

Druga kwestia - skoro szczepionki są tak bezpieczne to dlaczego koncerny je produkujące są zwolnione z odpowiedzialności za ich skutki? 

 

Przy świńskiej  grypie też nie brali odpowiedzialności to czemu , by teraz miało być inaczej. Póki nie skończą 3 fazy w 01.2024 to nie ma takiej opcji żeby ktokolwiek wziął jakąkolwiek odpowiedzialność, nawet nasz rząd nie spieszy się z tym. Każdy kto idzie na szczepienie robi to własną odpowiedzialność.

 

Ok Kirk  :)

Edytowane przez XMAREKK30
Sprawdzaj posty przed wysłaniem, bo piszesz bardzo niestarannie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Falcon napisał:

A jaki jest ten stan skoro jeszcze nie minął odpowiedni czas? Słyszysz siebie chłopie? Stan naukowy na razie jest żaden

Może Twój stan wiedzy jest żaden. Oglądasz i czytasz portale w których Ci mówią teorie spiskowe a nie wiedzę naukową, to skąd masz wiedzieć jaki jest stan naukowy. 

Szczepionka jest przebadana i bezpieczna. To że w społeczeństwie jest grupka sceptyków i fanów teorii spiskowych mnie nie szokuje, co najwyżej dziwi. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, dvbtowiec napisał:

Może Twój stan wiedzy jest żaden. Oglądasz i czytasz portale w których Ci mówią teorie spiskowe a nie wiedzę naukową, to skąd masz wiedzieć jaki jest stan naukowy. 

Szczepionka jest przebadana i bezpieczna. To że w społeczeństwie jest grupka sceptyków i fanów teorii spiskowych mnie nie szokuje, co najwyżej dziwi. 

Wirusa many jakieś niespełna dwa lata.. to pierwszy lek którego produkcja wraz z testami zajęła  rok

😂😂😂

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

 "Moim zdaniem każda osoba w Polsce z tym wirusem już się zetknęła. Część populacji przechorowała, część się zaszczepiła i tak naprawdę powinniśmy jak najszybciej zrezygnować z określenia czwarta fala.  Trzeba też przestać używać słowa pandemia i zacząć traktować tego wirusa normalnie, jak każdego sezonowego wirusa wywołującego infekcję dróg oddechowych."- uważa prof. Piotr Kuna

 

https://www.medonet.pl/koronawirus/koronawirus-w-polsce,nowa-strategia--prof--kuna--trzeba-normalnie-funkcjonowac-i-odejsc-od-obostrzen,artykul,37751673.html

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...