Skocz do zawartości

AB IPBox 91HD


Wanderer
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • 6 miesięcy temu...

A co chciałbyś konkretnie wiedzieć ?

Tak ogólnie, tydzień temu przesiadłem się na ten model z Fergusona FK6900 i póki co jestem zadowolony (korzystam tylko do normalnego oglądania/nagrywania Cyfry+, bez żadnych spliterów i innych "wynalazków" na oryginalnym sofcie) .

 

Na plus zaliczam:

- łatwiejszy dostęp do nagranych materiałów (za pośrednictwem sieci lokalnej - nie muszę przepinać dysku do innego komputera)

- lepsza jakość obrazu

- brak zacinania się oglądanych/nagrywanych programów (w fergusonie raz na 1,5h miałem chwilowy zanik materiału)

- EPG działa w dużo lepszym stopniu (ferguson widział tylko obecną i następną pozycję - tutaj chyba na kilka dni w przód [dokładnie nie sprawdzałem, ale napewno widzi kilkanaście pozycji w przód])

- przy programowaniu nagrań można wybrać: raz, codziennie, w dni robocze, weekend (w Fergusonie było tylko: codziennie i raz)

 

Na minus:

- wbudowany wentylator którego nie da się wyłączyć podczas pracy i trybu standby (wyłącza się tylko w trybie poweroff - ale wtedy tuner gubi np. EPG)

- dla mniej wprawionych użytkowników - bez komputera i jego w miarę dobrej znajomości - może być problematyczny (aby zadział wbudowany czytnik kart, trzeba zainstalować newcs i mcad, wgranie/zgranie gotowej listy kanałów tylko przez sieć, dysk formatuje w ext2 [bez dodatkowego oprogramowania nie będzie widziany w Windows],

- sygnał po SCART, tylko CVBS - ale kto jeszcze korzysta z tych złącz :) zwłaszcza kupując tuner HD.

 

Tyle z tych rzeczy które mi się na szybko przypomniały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...