Skocz do zawartości

AMIKO Mini 4K Combo DVB-S2/T2/C H.265-uwagi, sugestie, softy, itp.


WladekNemo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Co do Amiko to mogę pochwalić go, że w stosunku do Cryptoboxa działa EPG, nagrywa również kodowane kanały i potrafi nagrywać z satelity i naziemnej w jednym czasie, lub nagrywać i używać Timeshift. Oprócz ustawienia nagrywania na czas też można ustawić przełączanie na dany kanał o określonej godzinie. Jest to jednak jak cała obsługa małointuicyjne. Minus jaki zauważyłem to jak oglądamy nagrany film i przerywamy oglądanie w trakcie nie pamięta on momentu przerwania i po ponownym włączeniu rozpoczyna film od początku. W pozostałych dekoderach, które posiadam można kontynuować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Tak nagrywa na żywo jak i po ustawieniu na czas tak kodowane z satelity jak i z naziemnej. Jedyny minus to to, że nie pamięta momentu przerwania oglądania filmu jak inne moje dekodery, które pytają po ponownym włączeniu czy chce od nowa czy też kontynuować oglądanie. W Amiko trzeba zapisać na kartce ile minut oglądałem i przewinąć do tego momentu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

A ja dzisiaj odebrałem ten dekoder  i tak na szybko myślę że będzie dobrze. Obraz mi się podoba z niego .Nie będe nagrywał  programów a jedynie oglądał. Obraz z kablówki ( upc) o wiele lepszy z tego dekodera niż z dekodera upc. To samo programy naziemne ,duże lepsza jakość  odbioru. Od jutra biorę sie za instrukcje i ustawianie dekodera. Gdzieś czytałem sporo narzekań na niego ale na razie tego nie widzę. Satelita bardzo dobry odbiór .4K bez zarzutu. Docelowo ma być na działce.

 

Edytowane przez tunes
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Są szczegółowe informacje jak na pilocie nadusimy przycisk oznaczony i w okręgu, który znajduje się pod przyciskiem 9. Jedno naduszenie wywołuje pasek informacyjny tak jak po naruszeniu Ok, a drugie naduszenie wywołuje ekran z informacją o programie czy filmie, zależy co oglądamy pobrane z EPG. Myślę, że odpowiedź moja w pełni rozwiązała problem. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...