Skocz do zawartości

Dla wygodnych ku przestrodze!!


toomaas
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...

Oszukali moich sąsiadów w piękny sposób. Najlepsze jest to, że są w pełni przekonani że zrobili świetny interes.

Widzę, że bezpośredni marketing door-to-door jest bardzo efektywny jeśli mamy dobrą gadkę.

 

Przyszły Panie powiedziały, że instalują dekodery telewizji cyfrowej (w domyśle DVB-T). Mają dotacje w Unii Europejskiej i koszt instalacji wraz ze sprzętem wyniesie "tylko" 500zł, normalnie kosztuje 2000zł. Wszystko firmuje Telewizja Polska, oni są tylko partnerem technologicznym. Za kilka tygodni wyłączają anteny analogowe więc trzeba się śpieszyć. Nie będzie już trzeba płacić abonamentu telewizyjnego gdyż opłata zawarta w abonamencie będzie umieszczona w opłatach z Cyfry+. Już połowa osiedla zamówiła i kończą działać w naszym rejonie. Zabrały zaliczkę 200zł, podpisali zamówienie na abonament oraz oświadczenie jeśli zrezygnuje z zamówienia na abonament to musi zapłacić karę 500 za niedotrzymanie warunków zamówienia z firmą XYZ. (Chyba takie oświadczenie w przypadku zawierania umowy poza lokalem jest nieważne. To tak jakbyśmy podpisali rezygnację z możliwości zwrotu towaru/rezygnacji w przeciągu 10dni od daty podpisania poza lokalem )

 

Umowa na "bardzo korzystnych" warunkach:

 

6miesięcy - komfortowy -50%

6miesięcy - canal+ -50%

6miesięcy - HBO -50%

multiroom

2x dekodery SD

pierwszy miesiąc gratis

 

Będziecie płacić 65zł/mies przez okres trwania umowy.

Nie pasuje mi to z aktualnymi ofertami na stronie www C+.

 

Nic nie poradzę, sąsiedzi nie widzą problemu i nawet nie da się im wytłumaczyć że ich wykiwali.

Chciałem zrobić z tego aferę, bo jest to ogromne oszustwo. Jak zamontują to dam Wam znać co i jak...

Ręce opadają

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opisuje tylko "kolejny przypadek". Nie mój problem, neutralni sąsiedzi a chciałem im tylko pomóc.

Rozmawiałem 2-3miesiące temu, jak będą chcieli to niech do mnie się zgłoszą to coś dobierzemy.

Sugerowałem aby poczekać do Bożego Narodzenia, bo wtedy są najlepsze oferty.

 

Jak my słyszymy (osoby siedzące w branży) takie bzdury to chce się śmiać.

Tylko tutaj trzeba płakać, że ludzie dają sobie wcisnąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grunt to dwa Sagemy za "grosz" i antena HD z Twienem za 1,22zł

To ile na nich zarobili [500zł - (2x1gr+1,22zł)]= 498,76zł plus prowizja sprzedawcy.

Wystarczy znaleźć jednego [beep]a dziennie i mamy 12k miesięcznie przychodu.

 

Tylko zastanawia mnie skąd wzięli drugiego Sagema, mam nadzieję że im nie wydzierżawili :lol2:

Nowe wątki cyrku "Dali studentom ulotki aby (...). Ulotki zabrali, poszli na piwo(...)"

 

Nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło.

Miałem okazje pierwszy raz pobawić się / zobaczyć jak wygląda Multiroom Cyfry.

Znacznie rozsądniejszym rozwiązaniem jest kupno splittera, ewentualnie dostanie gratis na cały okres umowy Multiroom C+

 

Byłbym zapomniał, umowa na 24mies.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...