Skocz do zawartości

Sky Switzerland


Gość Zuzia
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

To jest promocja na pakiet BLUE SPORT jeśli zasubskrybujesz bezpośrednio przez BLUE TV lub SWISSCOM a nie SKY SPORT.

Do tego w mailu otrzymujemy spersonalizowany kod który możemy wykorzystać tylko raz.

SKY jak narazie nie zaoferowało żadnej promocji na BLUE SPORT.

Jeśli coś się pojawi dam znać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SKY potwierdziło że w najbliższych 4 kolejkach Premier League pokaże wszystkie 40 meczów na żywo.

Dotychczas w każdej kolejce SKY transmitował 7-8 spotkań LIVE a resztę z odtworzenia.

 

Najbliższe transmisje Premier League w jakości UHD HDR
30.12. Liverpool - Leicester
31.12. Wolves - Man United

31.12. Brighton - Arsenal
02.01. Brentford - Liverpool
03.01. Arsenal - Newcastle
05.01. Chelsea - Manchester

 

W 17 kolejce Premier League ( 26.12 - 28.12 ) żadne spotkanie nie jest produkowane w jakości UHD HDR.

Zarówno w Wielkiej Brytanii jak i Niemczech pierwszym spotkaniem transmitowanym w UHD HDR będzie mecz Liverpool - Leicester ( 30.12 )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 10.12.2022 o 13:58, Wicek napisał(a):

Kupiłem przystawkę Nokia 8000 4K, bo ma internet na kablu, ale po wpisaniu Sky Switzerland w wyszukiwarce aplikacji od razu mam komunikat "aplikacja Sky Switzerland nie jest dostępna na tym urządzeniu". Ciekawe bo to android.

Pobierz sky lub poprzez vpn. Zależy czy używasz w de czy pl... Ja w pl użyłem vpn winscribe i pobrałem apke. Zalogowalem się danymi i oglądałem sky. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 10.12.2022 o 13:58, Wicek napisał(a):

Kupiłem przystawkę Nokia 8000 4K, bo ma internet na kablu, ale po wpisaniu Sky Switzerland w wyszukiwarce aplikacji od razu mam komunikat "aplikacja Sky Switzerland nie jest dostępna na tym urządzeniu". Ciekawe bo to android.

Niektóre boxy mają wersję androida na tablety i sa z tego powodu czasem takie problemy. Sprawdź dokładnie tego antka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, tracer10 napisał(a):

Niektóre boxy mają wersję androida na tablety i sa z tego powodu czasem takie problemy. Sprawdź dokładnie tego antka.

Amazon FireStick 4K Max/Chromecast będą wystarczający jeśli chciałbym korzystać ze streamingów w 4K?
Z jakich VPN polecacie korzystać przy streamach z Peacock/Sky/Fubo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, matDel napisał(a):

Amazon FireStick 4K Max/Chromecast będą wystarczający jeśli chciałbym korzystać ze streamingów w 4K?
Z jakich VPN polecacie korzystać przy streamach z Peacock/Sky/Fubo?

Tak, Firestick lub Chromecast starczą.

Trochę Cie to wyjdzie jeśli chcesz subskrybować wszystko :)

Jeśli chodzi o SKY to wystarczy darmowy Windscribe bo szwajcarska usługa działa bez vpna na terenie UE.

Jedynie przy pierwszym logowaniu potrzebujesz skierować vpn na serwer szwajcarski.

Do wszystkich innych zagranicznych usług  możesz użyć Windscribe ale w wersji PRO czyli płatnej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, tenktoś napisał(a):

Tak, Firestick lub Chromecast starczą.

Trochę Cie to wyjdzie jeśli chcesz subskrybować wszystko :)

Dzięki. Nie chcę wszystkiego, ale na ten moment nie wiem na co się zdecydować. Głównie interesuje mnie Premier League. Fubo odrzucam wstępnie ze względu na cenę.
Peacock nie pokazuje wszystkich spotkań jak dobrze kojarzę i najrozsądniejszy wydaje się ten Sky. Chyba że jeszcze coś się urodziło albo źle kombinuję?

edit: wiem że jest ViaPlay, ale biorąc pod uwagę, że niedługo cena będzie niewiele niższa od Sky, to jakoś kompletnie bez sensu wydaje mi się ten pomysł przy ich jakości.

Edytowane przez Kiler
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fubo nie działa z Windscribe pro jakby co.

@matDel

Jak pragniesz PL w 4K ( jak ja ) to Sky Ch bardzo mnie zawiodło śladową wręcz ilością meczów w 4K. Po 2 miechach zrezygnowałem.

Na dziś 4K to Nowe jak wspomnial @tenktoś

Edytowane przez tracer10
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, tracer10 napisał(a):

Fubo nie działa z Windscribe pro jakby co.

@matDel

Na dziś 4K to Nowe jak wspomnial @tenktoś

  

Przy Fubo i tak za dużo kombinowania z kartą + ceną, więc i tak odpada raczej. A z czego obecnie korzystasz?

 

7 minut temu, tenktoś napisał(a):

Jeśli interesuje Cię Premier League w jakości 4K to najlepszym rozwiązaniem ze względu na ilość transmisji 4K (3-4 mecze w każdej kolejce) jest Now E ale najlepiej zapytać @frankie1905

Interesuje mnie Premier League po prostu w przyzwoitej jakości. Fajnie jakby było to 4K, ale wysoki bitrate po prostu mi wystarczy i tak podejrzewam, że będzie przeskok w porównaniu do Viaplay

Edytowane przez Kiler
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są obecnie dostępne gratis 43 kanały telewizyjne w 1080p, 50 FPS. Niemieckie, włoskie, francuskie, angielskie. Tylko nie mam pewności, czy tylko dla aktywnych subskrypcji Sky Sport. Jeśli ktoś ma konto z nieaktywną subskrypcją i umie sprawdzić, niech da znać, czy też widzi tę ilość kanałów.

 

11 godzin temu, tenktoś napisał(a):

Jeśli chodzi o SKY to wystarczy darmowy Windscribe bo szwajcarska usługa działa bez vpna na terenie UE.

Za wyjątkiem pakietu blue i nielicznych kanałów sportowych. Znacznie lepiej od Windscribe, sprawuje się Surfshark VPN (bywają ciekawe promocje) z lokalizacją na Liechtenstein.

Edytowane przez Zuzia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szwajcarski SKY wprowadza angielski komentarz do meczów Premier League.

Już w Boxing Day będzie można skorzystać z dodatkowej ścieżki.

SKY potwierdził że w najbliższych dwóch kolejkach Premier League  angielski komentarz będzie dostępny w 12 spotkanaich a wkrótce ma pojawić się w każdym meczu ligi angielskiej.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 19.12.2022 o 08:40, Zuzia napisał(a):

Są obecnie dostępne gratis 43 kanały telewizyjne w 1080p, 50 FPS. Niemieckie, włoskie, francuskie, angielskie. Jeśli ktoś ma konto z nieaktywną subskrypcją i umie sprawdzić, niech da znać, czy też widzi tę ilość 

U mnie z nieaktywną subskrypcją sky sport działają tylko srf1,2, rsi la 1,2  , blue sport , zdf,servus. BBC i itv niestety nie. Bez vpn. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...