Skocz do zawartości

Sky Switzerland


Gość Zuzia
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No właśnie nie mogę znaleść tej opcji na webos aplikacji. W options są tylko dwie ścieżki. Szukam po omacku jakiegoś „skróty” z pilota i nic 

edit: znalazłem info na stronie Sky ze ta opcja nie jest dostępna w apce tv. Ale lipa 

Edytowane przez utede
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Nolan napisał:

a na ilu urządzeniach można jednocześnie oglądać ?

https://support.sky.ch/hc/en-us/articles/115005434609-How-many-video-streams-can-I-watch-with-my-account-at-the-same-time-

 

 

56 minut temu, utede napisał:

Czy transmisje bez komentarza są częste? Bo chciałem np sprawdzić teraz mecz Arsenalu i widzę tylko komentarz DE i IT. Apka webos 

 

39 minut temu, utede napisał:

znalazłem info na stronie Sky ze ta opcja nie jest dostępna w apce tv. Ale lipa 

Było już: https://forum.satkurier.pl/topic/43142-sky-switzerland/?do=findComment&comment=1794207

https://forum.satkurier.pl/topic/43142-sky-switzerland/?do=findComment&comment=1812984

A wszystkim chętnym na Sky, którym nie chce się czytać całego wątku, polecam skorzystać z ostatniego dzwonka, darmowej promocji, o której napisał @tenktoś bo to znakomita okazja, by przetestować posiadany sprzęt. Najlepiej dziś, bo jest kilka transmisji UHD.

 

 

Edytowane przez Zuzia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, blaugrana18 napisał:

Na email dostałem maila z kodem " comeback" na 6 miesięcy jest pakiet sport za 12.90cht

Niezła cena. Jednak chyba w dobie szalejących podwyżek lepiej brać pakiet z gwarancją dożywotniej ceny jak z ostatniej promocji. Może jeszcze się powtórzy podobna okazja.

 

57 minut temu, utede napisał:

pare razy wyskakiwały artefakty w czasie transmisji- jakieś zakłócenia cyfrowe 

Nic takiego nie zauważyłam, ale może niech się inni wypowiedzą.

 

Sky-PL-001.jpg

 

Podobnie w blue, transmisja bez problemów, tyle, że wszystko idzie via VPN.

Sky-blue3.jpg

 

Sky-blue2.jpg

 

Edytowane przez Zuzia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Nolan napisał:

podaj dokładny model tego neo qled i samsunga

Samsung GQ75QN90AATXZG

1 godzinę temu, utede napisał:

Obraz 4K petarda, w końcu znów Premier League można w konkretnej jakości obejrzeć :)

aczkolwiek pare razy wyskakiwały artefakty w czasie transmisji- jakieś zakłócenia cyfrowe

Ja zmieniłem rozdzielczość z 4K 60Hz na 4K 50Hz i zakłóceń było mniej.

Nawiązując do sprzedaży Sky, nowy nabywca może mieć problem z klientami obniżając jakość. Szwajcaria i Niemcy to nie Polska.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wychodzi na to, że problemy miewają użytkownicy niektórych telewizorów LG z WebOS, gdzie aplikacja przy okazji jest mniej funkcjonalna w kwestii wyboru ścieżek dźwiękowych. Dochodzi też jeszcze nieco kłopotliwe pierwsze logowanie via VPN. Wszystko to należy wziąć pod uwagę przed wykupieniem pakietu.  W zasadzie z rzeczy nieprzetestowanych postał dedykowany pod ich usługi TV-Stick 4K. Nikt też nie podzielił się wrażeniami z działania pod Apple TV. Najpewniejsze wydają się telewizory i przystawki z nowszym Android.

 

Jeśli chodzi o nowinki, to steam z kamery Onboard to po prostu ciągły widok z perspektywy kierowcy, a Pin Late wygląda tak.

pinlate.jpg

 

 

Edytowane przez Zuzia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie polecam kupować sticka SKY gdyż jest tak poblokowany że nie zainstalujemy żadnych dodatkowych aplikacji.

Lepiej zainwestować w jakąś przystawkę 4K, która przy okazji posłuży nam przy innych aplikacjach.

@blaugrana18subskrybując Dazn Ch (12.90 Chf) wychodzi taniej niż jakakolwiek inna zdrapka a po uruchomieniu w Niemczech masz automatycznie niemiecką bibliotekę nie używając vpn.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 1.11.2022 o 13:40, tenktoś napisał:

Nie polecam kupować sticka SKY gdyż jest tak poblokowany że nie zainstalujemy żadnych dodatkowych aplikacji.

Czyli urządzenie skrojone pod ich usługi (plus pakiet telewizyjny Zattoo Ultimate), w sumie wygląd pilota to sugeruje. Także jedyny plus jaki widzę, to fakt, że mają swoje kompletne rozwiązanie dające pewność działania ich UHD HDR. 

 

Darmowe transmisje na kanale Viaplay Xtra.

Viaplay-Xtra.jpg

 

Viaplay-Xtra2.jpg

 

 

Liverpool - Napoli w 4K.

blue4k.jpg

 

Edytowane przez Zuzia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Transmisje z Viaplay Xtra dostępne są zarówno jako live jak też z replay. Oczywiście w Sky w ich standardowej wysokiej jakości.
Viaplay-Xtra.jpg

 

 

W pakiecie blue jak zwykle, live UHD.
UHD4.jpg

 

UHD5.jpg

 

W niedzielę wyjątkowo, aż dwie transmisje Premier League w UHD HDR.

UHD2.jpg


UHD3.jpg

 

Edytowane przez Zuzia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W blue kolejne live UHD. Aż cztery feedy z kanałów Blue i jeden z TV24.

 

UHD7.jpg

 

 

9 godzin temu, tenktoś napisał:

zaraz po zakończeniu niedzielnego spotkania Tottenham - Liverpool jest magazyn skrótów Premier League który również będzie w UHD.

Tzn. w tym samym feedzie? Czy jako osobna transmisja? Bo nie widzę w harmonogramie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wykupiłem BLUE na tym samym koncie na którym mam SKY, po prostu klikasz dodaj pakiet albo w obojętnie jaką transmisję BLUE a wyskoczy ci stronka z pakietem miesięcznym lub dostępem tylko do tej transmisji.

Subskrybując bezpośrednio przez Swisscom lub BLUE TV ma się ten plus że są zniżki i przeróżne oferty jak i więcej kanałów oraz pakietów ale trzeba podać szwajcarski numer telefonu.

Można to obejść.

Na niemieckich forach jest krok po kroku ale według mnie lepiej jest zasubskrybować pakiet BLUE bezpośrednio na końcie SKY.

Mi zajęło to dosłownie parę sekund bo kartę miałem już podpiętą wiec musiałem jedynie potwierdzić zakup.

Aha, subskrybując BLUE SPORT w BLUE TV lub SWISSCOM musimy najpierw nabyć podstawowy pakiet a później dodać pakiet sportowy więc to kolejny koszt.

Subskrybując BLUE SPORT w SKY nie mamy takich problemów bo nabywamy jedynie pakiet sportowy.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak pakiet blue doda się do podstawowego Sky, to transmisje z blue będą wymagały VPN, a kanały Sky będą działać na polskim adresie. I tak jest najlepiej jeśli już posiada się Sky. @Wicek a czemu tak śpieszysz się z zakupem? Nie ma na razie promocji, a blue jest drogi. Może na black friday coś ciekawego dadzą.

PS. Mam wszystkie trzy pakiety razem, Sky Sport +blue i firmowy Shy Show i w niczym to nie wadzi. A kupować można w dowolnej konfiguracji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, tenktoś napisał:

Jedyny minus to gorsza jakość.

Jak komuś nie zależy na jakości, prościej wziąć Viaplay, wyjdzie taniej niż DAZN.  A Sky wiadomo, dla tych co cenią sobie również oprawę.

 

4 godziny temu, tenktoś napisał:

To osobny magazyn skrótów Premier League WHAT A STRIKE - Highlight Show.

Pod przeglądarką nie widać tej transmisji, dopiero w aplikacji, także lepiej chyba w niej sprawdzać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...