Skocz do zawartości

Odbiorniki Polsat Box - pytania, problemy, komentarze


mpotasznik
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

To może powinni na nim nakleić godło "Teraz Polska" :] najlepiej z chińskim tłumaczeniem żeby ludzie w fabryce czuli się docenieni.

 

Ale to tylko świadczy o tym że zwykłemu użytkownikowi nie potrzeba cudów, na półce ma dobrze wyglądać a po włączeniu ma by obraz i dźwięk. A o jakości nie musi nawet myśleć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pod ta sama instalacja jak najbardziej bedzie dzialac (jesli chcesz tez na tym odbierac kanaly HD to przypomne ze antena przydalaby sie minimum 70 - zaleca sie nawet 80).

Przy nowych umowach dekodery zarowno HD jak i DVR HD sa tylko w udostepnieniu. Na wlasnosc jest mozliwosc wziac dekoder HD przy podmianie dekodera z przedluzeniem umowy (upgrade sprzetu), albo z tego co pamietam to sa jeszcze w marketach typu euro rtv agd (nie pamietam dokladnie czy w tym czy w temu podobnych) dekodery HD w prepaidzie (samsung 370) z 1 miesiacznym pakietem - ale ceny niestety nie znam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ja porownywalem F300 z Thomsonem DSI30PO i pisalem o wygladzie oraz EPG. I chyba sie zgodzisz, ze F300 wypada lepiej. Co do jakosci to nie moge sie wypowiadac, bo dekoder mam od soboty, na razie zadnych skarg nie bylo z pokoju obok.;)

Thomson lepszy ^^ Przynajmniej mogłem dowolnie zmienic kolejnosc kanałów w ulubionych. Ale coś sie s[beep]yło i kanały cartoon network i tcm zawieszały dekoder, a że u mnie w domu cartoona oglada sie najwiecej i żadne ustawienia fabryczne itp itd nie pomagały, musiałem iść po nowy dekoder. I dostałem tego [beep]a, co pilot nie chce łapać, w epg nie ma programu i lubi sie ściąć nie wiem czemu. Do tego 8 godzin czekania na aktywacje i 3 telefony do cp :/ tragedia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam problem właśnie z wcześniej wspomnianym F300. Podczas pierwszej instalacji moc sygnału i jakość są prawie na full lecz gdy biorę 'zatwierdź' i zaczyna mi wyszukiwać kanały to nie znajduje ani jednego. Co może być przyczyną tego problemu? Dekoder jest sprawny, ponieważ zawoziłam go do serwisu i tam podłączono go i bez problemu odszukał kanały. Z gory dziękuję za jakąkolwiek pomoc, gdyż bardzo słabo się na tym znam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli byłeś w punkcie i tam znalazł kanały to jednak coś może być nie tak z Twoją anteną. Te dekodery są średnie i przy pierwszej instalacji sygnał pokazują ale potem jak wejdziesz w Menu->instalacja->ustawienia anteny, okazuje się, że sygnału nie ma :D a i sprawdź może dla pewności jakie masz oprogramowanie. Jeżeli 10 lub wyższe to ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli w dekoderze Mini, CP2 i F300 jest oprogramowanie w wersji mniejszej niż 10.* to nadaje się tylko do wymiany w punkcie CP. Do połowy kwietnia wszystkie wyżej wymienione dekodery musiały pobrac aktualizacje. Później jej nie pobiorą. Objawia się to właśnie brakiem sygnału w menu ustawienie anteny i brakiem odbioru kanałów.

Wersję oprogramowania można sprawdzić w menu informacje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...