Skocz do zawartości

Odbiorniki Polsat Box - pytania, problemy, komentarze


mpotasznik
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Na początek przydałaby się informacja co to za model dekodera, oraz jakiej treści jest komunikat.

Można też przywrócić ustawienia fabryczne i zajrzeć do instrukcji.

 

Jest to dekoder Echostar 717A przywrócenie ustawien fabrycznych nic nie daje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Chciałem się zorientować czy jest możliwość zablokowania wiadomości tekstowych od Cyfrowego Polsatu odnośnie wprowadzonych nowości np.vod chodzi mi o tą białą planszę z tekstem która wyskakuje bez naszej zgody.Bo ostatnio nagrywałem dla siebie film z tv,wyskoczyła taka plansza i straciłem ważny moment filmu,jest to trochę irytujące.

Mam dekoder Echostar DSB-616.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam problem z tunerem cyfrowego polsatu chcę w domu podłączyć drugi tuner telewizji na kartę ale jak podłączam konwerter duo ( na dwa wejścia ) to na tunerze polsatu wyskakuje mi wiadomość zwarcie LNB już wymieniłem konwerter w sklepie ale przy drugim dzieje się to samo jak podłączam z powrotem do konwertera z pojedynczym wyjście to jest ok. Jaśli ktoś wie coś na ten temat proszę o pomoc

Z góry dziękuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem się was spytać,czy istnieje jakaś możliwość tworzenia listy kanałów ulubionych (bez pierwszych na liście kanałów Cyfrowego polsatu),w dekoderze Echostar DSB-7200HD.Taka mozliwość nie istnieje.Jednak w jednym poście na Satkurier przeczytałem kiedyś,że wystarczy zmienic parametry transporterów bazowych.Proszę o odpowiedż.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Tworzę własną listę kanałów.Jedak na liście ,,wszystkie kanały"" brakuje mi kilku pozycji np.TVP Info,Polsat Futbol,Polsat Film itp.a je także chce dodać do swojej listy.Może mi ktoś wyjaśnić dlaczego ich nie ma oraz ewentualnie w jaki sposób je wyszukać

abym mógł je także dodać do własnej listy.Dodam tylko że na liście ,,wszystkie kanały'' są stare pozycje typu Polsat Zdrowie i Uroda,Podróże TV które oczywiście nie działają.Mam dekoder Echostar DSB-616.

Liczę na Waszą pomoc!!!

 

Z góry dzięki!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to chyba kardynalne pytanie w związku z tym, że masz na tej liście takie pozycje jak: Polsat Zdrowie i Uroda, Podróże TV... :arrow: Jak dawno przeprowadzałeś ostatnie skanowanie całego satelity albo chociaż aktualizację kanałów na tej liście (bo jeśli dobrze pamiętam, to jest i taka opcja w tym dekoderze) :?: Automatycznie to aktualizuje się tylko oficjalna lista CP, a listę "Wszystkie kanały" trzeba zaktualizować samemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wracam do tematu u[beep]liwych, wyskakujących komunikatów. Na mojego maila, że nie chcę aby na mój dekoder przesyłano co godzinę niechcianą i niezamawianą reklamę - dostałem wyczerpującą odpowiedź:

 

"W związku z treścią przesłanego zgłoszenie w celu usunięcia poniżej opisanego problemu proszę o restart dekodera, tj. odłączenie dekodera z sieci ( z gniazdka) na 10-20 sekund i ponowne podłączenie oraz przywrócenie ustawień fabrycznych w dekoderze, a następnie o ponowne zainstalowanie kanałów z menu dekodera."

 

Oczywiście pomogło to jak umarłemu ogarek. I nie mogło pomóc bo to nie jest wina dekodera tylko CP sam rozsyła komunikaty.

 

Na moje wszystkie dotychczasowe zapytania, CP odpowiada mi wymijającą lub nieprawdziwie. Że nie można ułożyć własnej listy w DSB 717A bo takie jest oprogramowanie (a to nieprawda bo można), że komunikaty to coś związane z dekoderem, że......itp, itp.

 

Mam dosyć traktowania mnie jak przygłupa. Minęł już okres podstawowy, wypowiedziałem dzisiaj umowę :read: , kupuję TNK.

Bez programów PREMIUM typu POLSAT2, FILM, PLAY, CAFE, WEDDNING, ZONE, bez JOŚ, Ferdynanda Kiepskiego i Rodziny Zastępczej Plus - jakoś się obędę.

Chociaż może mniej to lepiej ? - CHCESZ MIEĆ WIĘCEJ CZASU- WYŁĄCZ TELEWIZOR !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś posiada abonament z dekoderem Sagem cudem tej platformy,ja w szafie jeszcze go mam Polsat nawet mi zakodował kanały FTA jak dostałem nową kartę i wypiołem się na tą platformę.Pamiętam jak dałem za te cudo 199zł,tyle teraz kosztuje porządny odbiornik FTA.Ale i z dekoderem MINI miałem styczność gniot jakich mało ale ciut lepszy od SAGEMA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam dekoder Echostar 7200 HD czy w ogóle możliwość ułożenia listy kanałów np. 200-TVP1 201-TVP2 itd bo z tego co widzę marne szanse. Może komuś się udało to zrobić jeśli tak to jak bo CP 1-200 nie da się przenieść a szkoda rezygnować z polsatu bo mam 10dni. Odpiszcie. Z góry dzięki pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...