Skocz do zawartości

Odbiorniki Polsat Box - pytania, problemy, komentarze


mpotasznik
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie o taką odpowiedź mi chodziło. Wydawało mi się że to tylko z moim dekoderem jest problem.

Też mam problem z telegazetą w dekoderze Mini. Pomaga wyłączenie go na chwilę z prądu. W ogóle ten dekoder

powinno się restartować co jakiś czas bo się wiesza. Ale generalnie telegazeta jest.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@bobasek

1) zaktualizuj oprogramowanie w dekoderze (jesli nie zostalo do tej pory zaktualizowane - jesli wszystkie opcje menu są widoczne na biało, to masz aktualną wersję softu)

2) polsat chwali się, że w niniejszym dekoderze w opcjach jest zawarta możliwość zmiany proporcji ekranu. Wystarczy to odszukać w menu i sprawdzić, czy coś to poprawia.

3) zniekształcenia obrazu? koło nie jest okrągłe? część kanałów dalej nadawane są po staremu w proporcjach 4:3, podczas gdy lcdki przystosowane są do proporcji 16:9. zeby nie miec obrazu kwadratowego z czarnymi pasami po prawej i lewej tv rozciąga ekran przez co pierwotne proporcje zostają rozciągnięte.

 

@abonentCP

kupując kabel euro za 200zl s[beep]ujesz się tylko. znajdź kabel za max 25zł i porównaj czy widzisz różnicę. Jeśli nie, to nie poprawi tego nawet megakabel za megakasę. Owszem kable euro z zestawów to najtańsze z możliwych, ale nie wszystko można zwalić na kabel. sama jakość sygnału CP nie jest za ciekawa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam dekoder echostar 616 i ostatnio odmówił posłuszeństwa,niechce sie odpalić a obwódka włacznika świeci cię cały czas na zielono,czy ktoś wie co się mogło stać??dekoder jest już po gwarancji...i mam pytanie jeszcze czy nowy dekoder MINI jest coś wart czy lepiej wziąść echostara 717 albo samsunga oczywiscie do zwykłego sygnału nie HD...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety, w Krakowie nikogo nie znam :smile: Może któryś z Forumowiczów ma możliwość zrobienia zdjęcia tym kondensatorom i umieszczenia tutaj, żebyś widział które to. Później to nic trudnego. Wystarczy mieć, pożyczyć lutownicę. Z uszkodzonymi kondensatorami iść do sklepu, kupić nowe, dobre i wlutować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dekoderek już naprawiony,wymieniłem kondensatorki CP 107 i CP 108 i śmiga spowrotem,jest tylko jedna sprawa że wyświetlacz mi nie działa czy mogłem cos opuścić podczas składania?????może ta tasma biała co się wpina do płytki,dziś ściagne obudowe i zobacze dam znać czy to coś da pozdrawiam....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@piter krk, bardzo możliwe, że coś nabroiłeś. Nie ma to jak naprawić jedną część, a zepsuć drugą :brawo: Niestety w trakcie takich operacji należy się obchodzić ze sprzętem bardzo ostrożnie, gdyż bardzo łatwo, całkiem nieświadomie można coś uszkodzić. :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zadam pytanie tutaj no więc mój sąsiad kupił sobie CP w piątek z dekoderem Samsung DSB-S305G (sam mu doradziłem bo Echostary to ogólny złom) ale mniejsza o to dziś przyszedł do mnie w sprawie takiej że nie może złapać sygnału przyniósł dekoder podłączyliśmy go do mojego TV i tu się zdziwiłem ponieważ na kanale Polsat był komunikat ''tego kanału nie ma w twoim abonamencie'' potem ustawiłem mu profesjonalnie antenę sygnał około 81-82% i to samo i tu mam pytanie czy to jest możliwe że do teraz CP nie aktywował karty :?::?::?: przecież jak ja brałem CP sprzedawca sprawdzał jeszcze dekoder czy jest wszystko OK i działało od pierwszej chwili ktoś wie dlaczego tak jest :?::?::?::?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zadam pytanie tutaj no więc mój sąsiad kupił sobie CP w piątek z dekoderem Samsung DSB-S305G (sam mu doradziłem bo Echostary to ogólny złom) ale mniejsza o to dziś przyszedł do mnie w sprawie takiej że nie może złapać sygnału przyniósł dekoder podłączyliśmy go do mojego TV i tu się zdziwiłem ponieważ na kanale Polsat był komunikat ''tego kanału nie ma w twoim abonamencie'' potem ustawiłem mu profesjonalnie antenę sygnał około 81-82% i to samo i tu mam pytanie czy to jest możliwe że do teraz CP nie aktywował karty :?::?::?: przecież jak ja brałem CP sprzedawca sprawdzał jeszcze dekoder czy jest wszystko OK i działało od pierwszej chwili ktoś wie dlaczego tak jest :?::?::?::?:

 

Standardowa formuła.

 

Dekoder na kanał 21 (Dla Abonentów) i czekać.

Jeżeli ma Pan czas, przejść do punktu, w którym się kupiło i zapytać czy umowa została zatwierdzona - jeżeli tak, to przy okazji poprosić o 'Ponowienie Uprawnień' (będzie potrzebny numer karty) - w tym czasie lub po powrocie do domu dekoder ma grać na kanale 21.

 

Kolejna opcja to dekoder, który był w puncie sporo czasu (przeleżał na wystawie) - wówczas może mieć starą listę - dlatego się krzaczy. Trzeba przeszukać listę - w tej chwili powinno być wyszukiwane w sumie 187 kanałów.

 

To tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...