Skocz do zawartości

Odbiorniki Polsat Box - pytania, problemy, komentarze


mpotasznik
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wybacz. Poprawię się. Intryguje mnie natomiast fakt, że to mój 2 HD 5000. Pierwszy model śmigał beż problemów, do czasu gdy nie popsuło się wejście HDMI w dekoderze. Po wymianie na HD 2000 i kolejnej na teraźniejszy model HD 5000 problem jeest. PS: Przenieś post jakbyś mógł, bo ja nie potrafię. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli opcja nagrywania to jedna wielka sciema? Posiadamy obecnie SAGECOM i nagrac cos to masakra, 90% nagranych rzeczy trwa 20-30sekund i znika dzwiek, potem obraz. Pozostale 10% to nagrywanie programu bez przelaczania i ogladanie tego co sie nagrywa, choc tez nie zawsze nagra sie dobrze. Tylko opcja nagrywania wlasnie potrzebna nam po to, zeby nagrac cos kiedy cos innego ogladamy na innym programie badz nie ma nas w domu i wtedy mozna juz zapomiec i najlepiej nie tracic czasu nawet na ustawianie nagrywania. Co miesiac 5zl za opcje nagrywania, z ktorej korzystac sie nie da, a wedluch technikow z infolinii to trafiamy na felerny model, mimo wymian bo to najlepszy z dekoderow. Umowa w trakcie zrywania. Rozwazamy jednak podpisanie jeszcze raz, bo corce zalezy na kanale, ktorego nie ma w innych platformach, ale tez chcielibysmy miec mozliwosc nagrywania, czy ktorykolwiek inny dekoder daje taka mozliwosc? Konwerter podwojny, wszystko zakupione pod nagrywanie i tylko ciagla irytacja :(.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[...] Problem jest taki, że gdy podłączam komputer via HDMI to obraz działa. Lecz gdy na tym samym łączu podłącze w/w dekoder to obrazu brak.Wyświetla się komunikat " Brak sygnału". I tak na wszystkich 3 wejściach HDMI.[...]

Miałem ten sam problem (TV Samsung). Problem występował na kablach HDMI od CP, kupiłem sobie w sklepie kabel HDMI i wszystko działa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko Sagemcom daje możliwość nagrywania czegoś innego niż się ogląda i Echostar 7400. ale nie wiem czy go dostaniesz.

No wlasnie ten Sagemcom jakos nie do konca daje rade :). Z tego co czytalam na innym forum, to nie jestesmy jedynym przypadkiem, kiedy praktycznie nie da sie nic nagrac :/.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze to nie wiem, ale wymienilismy raz dekoder z dyskiem i bledy z nagrywaniem byly te same, chcielismy wymieniac kolejny raz, ale w necie pogrzebalismy i znalezlismy, ze to nie tylko my mamy problem z tym nagrywaniem, wiec juz sami nie wiemy wtedy czemu mamy takiego pecha z tym dekoderem i jaki bylby wtedy lepszy :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh, no tak już jest z tymi Sagecomami, nie wiem czy coś by było lepszego. Do tej pory, najlepszymi dekoderami HD z Dyskiem przez Polsat były Echostary 7400, niestety już ich raczej się nie znajdzie, nawet w magazynach. Miałem to szczęście parę lat temu i w życiu go nie wymienie na inny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam od 6 m-ce 7400 .Miałem sagemcoma chyba 4 szt.i zagrozilem zerwaniem umowy z powodu dekodera Sagemcom ; problem z nagrywaniem; i zażądałem wymiany na 7400.Po tygodniu dostałem wiadomość na skrzynke ,że wymienio mi na 7400.O dziwo dostalem nowy dekoder .Dziwne bo miały byc tylko zwroty.I teraz żadnych problemów aż milło pilotem się bawić.Jest to najstabilniejszy dekoder ,polecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[...] Problem jest taki, że gdy podłączam komputer via HDMI to obraz działa. Lecz gdy na tym samym łączu podłącze w/w dekoder to obrazu brak.Wyświetla się komunikat " Brak sygnału". I tak na wszystkich 3 wejściach HDMI.[...]

Miałem ten sam problem (TV Samsung). Problem występował na kablach HDMI od CP, kupiłem sobie w sklepie kabel HDMI i wszystko działa.

Sprawdzę jeszcze opcję Rafała i zamienię kabel. No z tą opcją nagrywania w HD 5000 to żenada. Ew jak chcemy iść spać i TV mamy wyłączony to jest jako tako dobrze, a brak możliwości nagrywania innego obrazu niż oglądany mnie powala -.-

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No więc w jakim celu opcja nagrywania ? Skoro i tak skazany jestem ( lub Ci co oglądają TV) na dany program.. Lekko bezsensowna opcja.

Opcja jest jak najbardziej sensowna. Dzięki niej możesz nagrywać programy które przeczyłbyś np. podczas nieobecności w domu , kiedy zajęty jesteś czymś ważniejszym niż oglądanie TV. Dzięki temu że dekoder daje Tobie możliwość podpięcia HDD możesz iść siusiu , albo spr. czy ciasto się nie przypaliło :lol2: wystarczy dać pauzę i nic nie ucieknie :wink: Jeżeli chcesz zyskać dodatkową funkcjonalność bo żyjesz tylko TV i jednocześnie chcesz oglądać jedno, a nagrywać drugie wybierz inny dekoder ... który oferuje taką funkcjonalność dzięki temu że posiada dwie głowice np. ESI-88 :] Tyle ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...