Skocz do zawartości

Odbiorniki Polsat Box - pytania, problemy, komentarze


mpotasznik
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

witam. może ktoś będzie mi w stanie pomóc. Otóż nagrałem dzisiaj mecz polska - brazylia. Mam tuner HD z twardym dyskiem Echostar DVR 7400. zaprogramowałem nagranie poprzez EPG. nagranie skończyło mi się w czasie piłki meczowej czyli w czasie ciągle trwającego meczu...mało nie trafił mnie szlag.... dodam , że taki przypadek mam już trzeci raz..., Proszę wyjaśnijcie mi to bo czwartego nie przeżyję. Zusia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam. może ktoś będzie mi w stanie pomóc. Otóż nagrałem dzisiaj mecz polska - brazylia. Mam tuner HD z twardym dyskiem Echostar DVR 7400. zaprogramowałem nagranie poprzez EPG. nagranie skończyło mi się w czasie piłki meczowej czyli w czasie ciągle trwającego meczu...mało nie trafił mnie szlag.... dodam , że taki przypadek mam już trzeci raz..., Proszę wyjaśnijcie mi to bo czwartego nie przeżyję. Zusia

Nic nienormalnego, EPG opisuje czas przewidywany przez nadawcę dla meczu. Jak spotkanie się przedłuży, to nagranie będzie obcięte.

Następnym razem wejdź w listę zaprogramowanych nagrań i zmodyfikuj zapis o dodatkowy czas zmieniając minuty w godzinie końca nagrania, dodając odpowiedni margines czasu. Polecam rozdział w instrukcji obsługi 4.8.3 Zarządzanie timerami nagrywania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam problem, niemam podpisanej umowy z Cyfrowym polsatem, ale płace normalnie co miesiąc im, i ostatnio spalil mi sie dekoder, dzwonilem do biura obsugi, ale powiedzieli ze jesli chce zeby wyslali mi nowy dekoder to musze podpisac z nimi umowe, a tego niechce.

Mógłbym zrobic tak że kupie dekoder na allegro, włoże do niego karte i to będzie Dzialac?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, w BOK kiedy opowiedzialem im o swoim problemie powiedzieli mi ze dekoder sie "spalil" (słabo swieci czerwona dioda i dekoder niechce sie włączyc)

Wczoraj z nudów sprubowałęm włączyc dekoder i normalnie sie wlaczyl, dzialal 1 dzien i dzisiaj znowu jest to samo niechce sie włączyc, wiecie może co się z nim dzieje, mam dekoder samsung.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Posiadam dekoder Echostar DSB 606. Przełączając kanały miałem dość nietypowy problem, tvp 1 powtarzało mi się 4 razy, postanowiłem zrobić reset do ustawień fabrycznych. Zrobiłem to wg instrukcji Instrukcja. Wszystko ok, gdyby nie to, że po wprowadzeniu ustawień sygnał i jego jakość jest na poziomie 0%, mimo, że wcześniej było wszystko ok. Chciałem ponowić sygnał poprzez ICOK i tu kolejna niemiła niespodzianka, mimo, że wszystko dokładnie sprawdziłem, wyskakuję mi ciągle błędne hasło.

 

Jak poradzić sobie z tym problemem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej mam dekoder familijny cp2 dzis zauwazylem że w ustawieniach anteny nie widac poziomów ani sygnału ani jakosci do tego instalacja kanałów cp nie dziala. Dziala tylko automatyczne wyszukiwanie kanałów. Co moze byc tego przyczyną ?

Ps . próbowalem wyjąc wtyczke z gniazdka na pare minut ale to nic nie daje .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej mam dekoder familijny cp2 dzis zauwazylem że w ustawieniach anteny nie widac poziomów ani sygnału ani jakosci do tego instalacja kanałów cp nie dziala. Działa tylko automatyczne wyszukiwanie kanałów. Co moze byc tego przyczyną ?

Ps . próbowalem wyjąc wtyczkę z gniazdka na parę minut ale to nic nie daje .

Jaką masz wersje oprogramowania? Powinna być 11.2132.Jeśli jest inna spróbuj wymusić aktualizacje przez przejście do „standby” przyciskiem POWER na pilocie i poczekaj 10 minut. Po ponownym uruchomieniu dekodera powinna być zainstalowana nowa wersja oprogramowania 11.2132.

Jeśli już masz zainstalowaną wersje 11.2132 wykonaj przywrócenie ustawień fabrycznych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...