Skocz do zawartości

Odbiorniki Polsat Box - pytania, problemy, komentarze


mpotasznik
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dla wszystkich co mają stary dekoder Sagem. Klucz tkwi w tym, aby nie szukać przez żadne transpndery, tylko przez PRZESZUKIWANIE ze standardową częstotliwością 27500. Znajduje ponad 500 programów, a w tym Eurosport i Eurosport 2 pl. Nie przestawiajcie anteny, bo to idiotyzm!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat przed chwilą na ojca Echostarze DSB 717 dodałem transporder 10,853 H i Eurosporty śmigają aż miło. Oczywiście pojawiły się na końcu ogólnej listy. Wniosek stąd, że albo co niektórzy nie potrafią tego zrobić albo jest problem z dekoderami. W każdym bądź razie na Echostarze można sobie dodać Europort 2 Polish bez problemu. Czekanie aż zrobi to Cyfrowy Polsat jest stratą czasu. Cartoon Network i TCM od ponad póltora roku są rozdzielone a na liście Cyfrowego Polsatu nadal zgłasza się tylko CN/TCM. Dopiero po samodzielnym przeskanowaniu częstotliwości z jakiej nadawane są te kanały, można sobia dodać oba oddzielnie. Więc do roboty, dodajcie sobie powyższą częstotliwość (bo nie jest wpisana do pamięci) i życzę przyjemnego oglądania. Czekając, aż zrobi to Cyfrowy Polsat możecie stracić cały sezon.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Menu

2. Instalacja programow

3. W polu TP wybierz opcje TP00

4. Dodaj te dane do odpowiednich rubryk:

- czestotliwosc: 10853

- polaryzacja: H

- SR: 27500

5. Pozwol mu wyszukac kanaly

6. Wyjdz z menu calkowicie

7. Wcisnij OK na pilocie.

8. Zielony guzik na pilocie i opcja "wszystkie kanaly"

ESP2 powinienes miec na koncu listy.

Myślę, że to Ci powinno pomóc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Menu

2. Instalacja programow

3. W polu TP wybierz opcje TP00

4. Dodaj te dane do odpowiednich rubryk:

- czestotliwosc: 10853

- polaryzacja: H

- SR: 27500

5. Pozwol mu wyszukac kanaly

6. Wyjdz z menu calkowicie

7. Wcisnij OK na pilocie.

8. Zielony guzik na pilocie i opcja "wszystkie kanaly"

ESP2 powinienes miec na koncu listy.

Myślę, że to Ci powinno pomóc.

Dziex mi pomoglo http://www.fussball.pl/ - wszystko o bundeslidze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie przestawiajcie anteny bo to nie ma sensu. Nie w tym rzecz. Tylko gorzej sobie popsujecie i już w ogóle nic wam nie będzie działać. Jeśli macie problem z przeskanowaniem tego transpondera to wina musi leżeć po stronie waszych tunerów. W moim echostarze bez problemów wyszukałem Europosrt 2 z bundesligą. Trzeba czekać aż CP sam go doda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli świeci się czerwona lampka to przyczyn może być kilka. Trochę źle ustawiona antena, uszkodzony konwerter lub głowica w tunerze, błędne wartości odnośnie LNB w ustawieniach tunera. Może być również problem z samym dekoderem. Trudno tak przez internet znaleźć przyczynę. Jedyna rada, odpiąć dekoder, podłączyć go u sąsiada, który ma dobrze ustawioną antenę. Jeśli okaże się, że u sąsiada częstotliwość wyszukuje się bez problemu, to pozostaje kwestia ustawienia anteny lub uszkodzonego konwertera. Zawsze można również przykręcić drugi konwerter, dla sprawdzenia czy wszystko z nim w porządku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...