Skocz do zawartości

Odbiorniki Polsat Box - pytania, problemy, komentarze


mpotasznik
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Kiedyś posiadałem dekoder polsatu. Był to bodajże rok 2002 lub 2003. Umowę zerwała moja mama po roku. No i przez ten cały czas mam ten dekoder w domu wraz z kartą. Mam zamiar go dzisiaj podłączyć. Lecz da coś mi korzystnego podłączenie ? Kiedyś jak pamiętam jak był zablokowany dekoder za opóźnienie płatności to żaden kanał nie działa. Wszystkie były zablokowane. Dekoder ten odbierał w nagravision.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No u mnie polsat był przez rok. Miałem na 2 lata umowę. Lecz po roku zerwała moja mama z powodu ciągłej awarii tunera. 3 razy był w naprawie. Moja mama poszła do biura i powiedziała że tak nie może być. To zaproponowali jej rezygnację umowy. I tak zrobiła i wzięła cyfrę. A dekoder wraz z kartą mam w domu. Wiesz to było kiedyś to zerwanie po roku chyba kosztowało 300zł. Nie pamiętam dokładnie. Ale wtedy jeden pakiet tylko był ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale dekodery nie są uszkodzone tym że np. nie działają czy coś.

 

Pierwszym razem kasowała się lista kanałów

 

Drugim razem wieszał się strasznie na obojętnie jakim kanale

 

Trzecim razem i obecnie co z nim jest to kasująca się lista kanałów z Astry.

 

 

A tak to dekoder normalnie chodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego szkoda ? Wzięła cyfrę i stanowczo prawie lepsza była gdyby nie dekoder philipsa(w danej chwili nie było lepszego model w sklepie). Widzisz Moi rodzice są starego rocznika i brali bez mojego pytania, jaką polecę platformę i jaki zestaw. Ewentualnie mój ojczym tym też się kiedyś interesował to coś tam wiedział.

 

Polsat moim zdaniem nie był tak idealny.

 

 

Dzisiaj może jest lepszy ze względu na najtańszy abonament na rynku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mam takie pytanie. Gdzie mam zadziałać, żeby uaktywnić stary tuner Echostar DSB606 z kartą. Kupiony był na własność bez umowy a na Święta sprawiłem sobie Samsunga HD i tamten leży nieużywany. Chodzi mi o kanały FTA, w tym momencie jak go podłączam to jest komunikat o zablokowanym dostępie.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
Zobaczymy za ile dni naprawią mojego Echostara 717, bo dziś po południu wyzionął ducha. Dioda nie świeci się, zero reakcji na prąd.

Oczywiście jest na gwarancji. Ma 18 miesięcy i będzie to już jego druga naprawa. W pierwszej był około dwóch tygodni.

 

40 dni później...

Za drugim razem naprawa trwała trzy tygodnie. Warto było poczekać, ponieważ mam ten sam dekoder a jakby inny. Kanały bardzo szybko się zmieniają, zero stop klatek czy zaników dźwięku. Nawet klapkę pod którą ukryta jest karta wymienili, bo była z jednej strony oderwana.

Nie będę chwalił dnia przed zachodem słońca, ale mimo tych dwóch napraw ogólnie nie jest źle. :D:wink::wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś posiadałem dekoder polsatu. Był to bodajże rok 2002 lub 2003. Umowę zerwała moja mama po roku. No i przez ten cały czas mam ten dekoder w domu wraz z kartą. Mam zamiar go dzisiaj podłączyć. Lecz da coś mi korzystnego podłączenie ? Kiedyś jak pamiętam jak był zablokowany dekoder za opóźnienie płatności to żaden kanał nie działa. Wszystkie były zablokowane. Dekoder ten odbierał w nagravision.

 

 

 

Rozmawiałem przed chwilą z konsultantką pełną nie wiedzy itp ale spoko. Powiedziała mi że jest możliwość odblokowania dekodera. Powiedziała że w ciągu 30 dni otrzymam nową kartę w systemie Nagra Vision 3. Trochę to dziwne jest ponieważ wątpię czy ten dekoder odczyta tą kartę. Jak nie chciał odczytać karty Nagra Vision 2 to co mowa o 3. Konsultantka powiedziała że tylko nie chodzi na Samsungach. Zresztą zobaczy się jak to będzie wyglądać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam do Was pytanie. Chciałbym zostać abonentem CP(chodzi mi o Pakiet MINI) i zastanawiam się jaki dekoder wybrać? Dekoder Mini, czy Echostara 717 dostępnego z kartą(Pre-Paid). Chodzi mi głównie aby dekoder działał stabilnie(zero restartów,stopklatek, zwiech) oraz właśniwie działąl z kartami Nagravision 3. Z góry dziękuję za pomoc :brawo:

 

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli przeczytać dokładnie tą ofertę z Hollexu Hollex:Echostar DSB-717 + 6m pakietu Familijnego to można zauważyć, że towar jest (chwilowo :roll:) niedostępny, pozatym reklamują tam ciągle Euro 2008 :shock: ciekawe czy i jeśli tak to kiedy ta oferta wogóle była aktualizowana :?::roll: polecam też :arrow:Z pakietem Mini tylko dekoder Mini :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...