Skocz do zawartości

Oferta programowa platformy "n"


_MICHAL_
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ligi żadnej nie chcę - nie trawię kopanej jak zresztą w zasadzie całego sportu w TV. Ze Ewentualnie mój uśmiech wywołać by mogło dodanie NBA , Chociaż może lepiej nie - znów będzie jak przed laty kiedy w czasie playoff z powodu różnicy w czasie chodziłem jak zombie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ahh stare dobre czasy. Co prawda, dzisiaj mając Canal+ też nocki zrywałem, ale jest o tyle łatwiej, że jeśli jednak się zaśpi lub uśnie w trakcie to dekoder PVR z zawsze mimo wszystko zaplanowany nagraniem pozwala jakby co zobaczyć mecz nie koniecznie live. Jedyna niedogodność to, że rano trzeba unikać informacji kto wygrał :lol2: Podoba mi się to co robi N-ka ale cały czas zastanawia mnie to jak Oni to wszystko chcą utrzymać skoro dzisiaj znowu pojawiają się informacje, że chcą sprzedać TVN. Ciekawe czy kasa po ewentualnej sprzedaży ma pójść na dalszy rozwój N-ki czy to będzie tylko łatanie dziury budżetowej (bo chyba jakaś jest skoro są ogłaszane te sprzedaże)? Tak czy owak, oferta jest naprawdę już bardzo dobra i kusząca. Oby tylko do czerwca przyszłego roku nie było jakiś drakońskich podwyżek :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Chciałbym się dowiedzieć co ciekawego oferuje kanał n sport?

Wiem, że jest Liga Mistrzów, ale mecze tejże ligi transmitują także inne kanały np. TVP, Polsat itd. więc nie jest to żadna wielka zaleta. Czym n sport się zatem wyróżnia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TVP nie transmituje LM. Polsat transmituje jeden środowy mecz, natomiast nSport 4 mecze we wtorek i 4 mecze w środę (do tego dochodzi MultiLigaMistrzów, czyli łącznona transmisja ze wszystkich meczów danego dnia). To tyle jeśli chodzi o LM. Od sezonu 2012/2013 nSport będzie też transmitował Ligę Europy, zapewne w podobnej formie co LM.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...