Skocz do zawartości

Oferta programowa platformy "n"


_MICHAL_
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, i dodam coś od siebie- wydaje mi się ze n-ka podzieli los WizjiTv ? no chyba że naprawde czyms zaimponują? narazie napewno nie AXN-ami czy MGM, zbyt mała oferta, place i też nie jestem narazie zadowolony. Mam C+ i N , ale jakoś w 90% oglądam C+ mimo braku odbioru HD

Cyfra i CP bezprzerwy dodają cos nowego, równiez wprowadzaja kanaly w HD i nie pozwolą wychylic się ITI.

Pozdr.

 

PS. Manio myśle że nie wszystkie programy na DiscoweryHD są dobrej jakości!i (oczywiście powtorki,powtorki...), ale się różni od MGM.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie sadze. zwlaszcza ze N juz przedstartem zrobiła sobie mega atut - marke. Dla przecietnej osoby N to jakies tam lepsze jest i ladnij wyglada. Ci ludzie sie nie znaja (w wiekszosci) i kupuja to co jest lepsze wg. reklam. A tu to HD jest i w ogole. Nawet jak maja w domu zwyklego 7 letniego kineskopa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

juz o tym debatowalismy. nie nie wchlonie. nie cyfra nie n. cyfra ma sie dobrze i jest obecna na wielu rynkach, a o polskim zarzad mówi w samych superlatywach. n to teraz priorytet grupy iti i tez nie zrezygnuja szybko. polsat z kolei robi to co od niego zadaja wlasciciele - zarabia i jest nad kreska. tyle. predzej dojdzie nowa platforma niz ktoras powie adie albo sie spółkuje z inna. a jesli juz nawet mialibysmy miec fuzje to n-polsat, ale nie n cyfra!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy pomyśleć!

Ale wątpię aby N miała zbyt wielkie straty i po kilku latach zbankrutowali! Mają zbyt wielkie chęci...

 

 

lub kupią jaką lub fuzję, jak wiadomo ITI miał smak na cyfre+ ale im nie wyszło i stworzyli własną platformę. Przyszłości na pewno będzie mniej jak dziś czy Włoszech jest już jedna tylko stram kupił tele+ i powstała SKYitalia, teraz fuzja TPS Canal sat, Hiszpania via digital i digital+ połączyli się. Tylko czas pokaże co będzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PawelU1981

Jakos nie wydaje mi sie by Francuzi sprzedali CYFRE+ ITI i powstala jedna platforma z N-ki i C+. Szybciej uwierze, ze bedzie odwrotnie. Jednak jesli juz mialbym mowic o fuzji, to bardziej widzie ja miedzy C+ i CP niz C+ i N, czy CP i N.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...