Skocz do zawartości

Oferta programowa platformy "n"


_MICHAL_
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

To co ma Polsat a na czym zależy użytkownikom n to przede wszystkim siatkówka i F1 choć z tą drugą n sobie poradziła inaczej :)

Bo poza tym Polsat nie ma zbyt wiele do zaoferowania... Ale mogę się założyć że gdyby zostali zmuszeni do udostępnienia Polsatu dla pozostałych platform to z podstawowego Polsatu sport zniknąłby całkowicie i byłby wtedy tylko na Polsat Sport... :censored:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale mogę się założyć że gdyby zostali zmuszeni do udostępnienia Polsatu dla pozostałych platform to z podstawowego Polsatu sport zniknąłby całkowicie i byłby wtedy tylko na Polsat Sport... :censored:

A wiesz, że coś w tym jest. Jak tak popatrzeć tylko na taki TVN, dostępny na każdej platformie i sportu wogóle nie oferują na kanałach, które są w ofercie konkurencji :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
Z tym że TVN nigdy nie zajmował się sportem... To kanał ogólnotematyczny a nie sportowy...

Kanał ogólnotematyczny ma to do siebie, że się zajmuje wszystkim po trochu, także sportem. Idąc Twoim tokiem myślenia to TVN nie powinien puszczać filmów, seriali, informacji bo to, ani kanał filmowy, ani serialowy, ani informacyjny tylko ogólnotematyczny. TVN nie zajmuje się sportem, gdyż miałby zbyt długie przerwy między reklamami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TVN jak najbardziej transmitował w przeszłości sport. Pamiętam że miał chyba jakieś retransmisje NBA, potem były mecze Wisły Kraków u siebie. Wreszcie kilka sezonów temu podpisali umowę ze Sportfive na transmisję z meczów polskich drużyn w europucharach. Liczyli na to że polskie kluby będą dobrze grały i będzie spora oglądalność, ale się mocno przeliczyli. Jako jedyna do fazy grupowej Pucharu UEFA awansowała wtedy Amica i jej mecze były na TVNSiedem. Potem było szybkie wycofanie się z tej umowy. Od tamtej pory oprócz siłaczy i finału Pucharu Polski sportu w TVN nie było.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

 

Jakie są obecnie zasady zamiany pakietów tematycznych (np. Z pakietu filmowego na sportowy), chodzi mi o to jak często można zmieniać pakiety, czy coś to kosztuje , oraz gdzie tego dokonać (nbok telefonicznie czy też z konta nbok w necie)

witam z tego co sie oriętuję to nic nie płacisz za zmiane pakietu i zmieniasz ile chcesz. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WITAM NIE WIEM CZY W DOBRYM WĄTKU PISZE ALE zaryzykuje no wiedz kilka dni wcześnie na imeil z n-ki przyszedł mi komunikat ze nie została dokonana wpłata za abonament i ze z koncem miesiąca jak nie zapłace wyłączą mi sygnał wszystko ok ale abo zapłaciłem juz 2 grudnia wiec dziś postanowiłem zadzwonić do n i sie dowiedzieć o co chodzi .Odebrała jakaś kobitka i mówi mi ze wszystko jest ok to ja dobrze i pytam sie czemu jeszcze nie przyszedł mi nowy rachunek skoro zawsze dostawałem go na 12 kazdego miesiąca a jest juz koniec miesiąca to ona mi na to ze wkródce mi przyjdzie nie jest jeszcze wystawiony i ze termin zapłaty bedzie przesunięty o tyle samo dni troche to dziwne prawda i chciałem sie was forumowiczów zapytać miał ktoś z was taki przypadek? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Witam. Zgodzę sie. N Sport to taki sam kanał jak Orange Sport Info.

Poza piłkarską LM i LE nic tam nie ma. Same relacje ze studia.

To akurat racja. No i żałosny poziom nSportu - taki pseudoznawca Jagoda czy marny komentator Ryczel w Polsacie Sport czy Canal+ Sport nie mieli by czego szukać.

Wyłączność na Sportkluby się skończyła? Jeśli tak, to można się spodziewać ich wejścia do reszty platform. A wtedy wyłącznie w n będzie tylko ESPN America (nSport to nie jest kanał sportowy).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja żadnym ekspertem tu nie jestem, nie jest to też forum na które zagląda tyle osób co ogląda sport w TV. Za to co tu piszę, nikt mi nie płaci.

 

Widzę, że korzystasz z „wyroczni” i to, co tam napisano, musi być prawdą. Otóż co do tego tekstu ze strony n.pl : skoro jest to taki kanał, to dlaczego informacje są stare (choćby przykład meczu Polska – Kanada). Kanał sportowy to nie jest. Kanał informacyjno-publicystyczny o sporcie.

 

Za co dziękujesz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym że nSzajs nie jest ani kanałem sportowym (sama Liga Mistrzów to za mało) ani kanałem informacyjnym o profilu sportowym (czyli takie sportowe TVN24), a to z tego względu że szybciej newsy znajdę nawet na telegazecie TVP1 niż na ich żałosnym kanale z jeszcze bardziej żałosnym paskiem info.

Już nawet ESPN America zrezygnowało z pasku info a ci dalej jakby to był gwóźdź programu. Jeszcze żeby tam faktycznie jakieś breaking news na tym pasku podawali, a tam zazwyczaj nic takiego nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Janusz,

 

ja się z Tobą w kwestii nSportu zwyczajnie zgadzam. Nie ma tam nic oprócz LM, to fakt - ale nie podoba mi się sposób w jaki jeździsz po ludziach tam pracujących. Bo można to powiedzieć raz, dwa - że ktoś się nie zna. Ale powtarzać to jak mantrę i wrzucać na nich, to trochę jest nie w porządku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...