Skocz do zawartości

Oferta programowa platformy "n"


_MICHAL_
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ale ja juz wolę SD bo nie mają juz tych hD gdzie upychać i zapewne wtedy nie da się tych 16 kanałów oglądać...

I dlatego trzeba powiedzieć stanowcze NIE dla nowych kanałów SD. Te które już są pobierać z transponderów innych nadawców i zwolni się trochę miejsca na ten jeden-dwa nowe kanały HD. Bo akurat dubli kanałów SD jeszcze jest całkiem sporo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu akurat pewnie masz rację ale aż korciło mnie aby poszukać na forum twoich postów w których to pisałeś czego to eNka nie będzie mieć bo Cyfra ma dobrą współpracę, żeby przypomnieć choćby dwie wytwórnie filmowe, Universal channel, NGC Wild itp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponoć usilnie działają nad Histrory HD i czymś jeszcze w HD bo na święta ma być 16 kanałów w wysokiej rozdzielczości :)))

Haha, ale się uśmiałem, a gdzie ich zmieszczą na HB, chyba że się przeniosą na Astrę :jupi:

A może te 16 kanałów to jakoś SD z logiem HD, to naprawdę da się zrobić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak tylko musicie brać pod uwagę że nie każda platforma nadaje w jednej kompresji MPEG-2, a operatorzy N, Orange nie chcą już nadawać w MPEG-2, tylko MPEG-4. I tu się rodzi problem.

Najlepszym rozwiązaniem było by wymienienie tunerów MPEG-2 na MPEG-4, ale to jest nie realne. Myślę że Nka będzie coraz częściej współpracowała z Orange.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze trochę dobrych kanałów jest:

History HD

NGC HD (jak skończy się wyłączność konkurencji)

BBC HD (j/w i jak BBC uruchomi ten kanał w Polsce)

AXN HD (miejmy nadzieję że AXN planuje uruchomić ten kanał w Polsce)

 

Z SD to na pewno brakuje FoxLife, paczki BBC (na razie wyłączność konkurencji), ale ogólnie lepiej by się skupili już na kanałach HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...