Skocz do zawartości

Gdzie się podział muzyczny GAY.TV?


RafiX
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

GAY.TV - jeden z najstarszych kanałów cyfrowych dostępnych z satelity HotBird zakończył (a może wstrzymał) nadawanie. Żaden portal internetowy (nawet zagraniczny!) tego nie zauważył, bo nikt całkiem szeroko o ty nie pisał, tylko krótkie wiadomości o opuszczeniu częstotliwości. O co chodzi, może tak kanał gdzieś wciąć i żeby nikt się nie pytał, co się z nim stało? :shock:

 

Parę informacji dodałem od siebie tutaj, jednak poszło to bez echa... :curious:

Dodaję cytat swojej wypowiedzi:

Gay TV dotychczas nadawany z HotBird, tp. 11.785H został wyłączony i aktualnie nigdzie nie jest nadawany. Również w podobny sposób "wcięło" kanał Stravinci TV (też dostępny był z tej samej częstotliwości). Podejrzewam, że są to problemy techniczne tych serwisów, tym bardziej, że Stravinci TV to dawny VIP.TV. Podobne problemy już się pojawiały kilkakrotnie u tych kanałów, ostatnio te zdarzenie miało miejsce na początku lipca br. kiedy to Gay TV i VIP.TV wyłączono bez podania jakichkolwiek informacji. Mam nadzieję, że teraz będzie podobnie.

 

Może tak po prostu kanał "wyparować" i żeby nikt tego nie zauważył? :shock: Na stronie domowej kanału nie ma zawartych żadnych informacji o tej muzycznej telewizji :!: Już tak nisko upadłem, że zacząłem szukać konkretów na włoskich portalach i forach internetowych. :woot:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Sam odpowiem sobie na postawione pytanie w temacie wątku. Powodem decyzji o zakończeniu nadawania były problemy finansowe. Nadal będzie funkcjonować strona internetowa, która tak naprawdę teraz nie ma nic wspólnego z nieistniejącym kanałem telewizyjnym.

http://www.gay.tv/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...