Skocz do zawartości

EPG w TNK


Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
Po aktualizacji oprogramowania pojawiły się błędy w EPG !!!na kanale TVN w rozwinięciu opisu EPG były dwa opisy programu do przeczytania z TVN pod spodem TVN Turbo,to samo na innych.

 

Witam kolegów.

Czekam cierpliwie na poprawne wyświetlanie EPG !

Dalej w opisach np. filmów i programów występują pomieszane teksty.

Zwykle kilka pierwszych linii opisu są właściwe ale już dalej można się czasami uśmiać.

Ostatnie linie to ponowny opis programu, jeszcze raz od początku.

Na starym oprogramowaniu było dobrze, opisy były prawidłowe .

Ciekawe dla czego tak długo nie pojawiają się poprawki do tego bubla.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 4 miesiące temu...

Nurtuje mnie pewna sprawa. Otóż zastanawiam się czy istnieją jakieś "rodzaje" lub "typy" w jaki sposób nadawcy nadają EPG. Do niedawna na kanale TVP Sport, EPG wyświetlało tylko godziny trwania programów, teraz to samo stało się na wszystkich programach tvn`ów. Jeszcze parę dni temu w EPG tvn`ów był program na dwa dni. Czyli więc nadawcy musieli coś zmienić, bo ja ze swoim tunerem nic nie robiłem. I zastanawia mnie jeszcze jedno. Dlaczego na np. na niemieckich programach EPG jest bardzo rozbudowane (często na miesiąc do przodu), i dodatkowo nie ma żadnych problemów z odbieraniem tego EPG na różnych tunerach. A na polskich programach na jednym tunerze jest, na innym niema, a na jeszcze innym jest ale niepełne. Myślę więc że to zależy od nadawcy w jaki sposób nadawane jest EPG. Więc może ktoś podzieli się tą wiedzą, bo bardzo chciałbym to wiedzieć. :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 3 miesiące temu...

Czy na oficjalnych dekoderow TNK (Technisat Digit S2-CD) istnieje mozliwosc podania specjalny transponder do aktualizacji EPG jak na innych dekoderow Technisata (SFI na Astrze - 12604 H SR:22000)?

 

PS:

Mam TNK od stycznia i chyba pierwszy raz mam pelny EPG na duzo kanalow TNK i takze FTA na Technisat Digit CI 2. Na boksie USB Technotrend TT-connect S-2400 z DVB Viewer od zawsze mam pelny EPG ale nie ma CI.

 

TVP 1 - 7 dni

TVP 2 - 7 dni

TVP Kultura - 5 dni

TVN Siedem - 6 dni

TV Polonia - 5 dni

TV Puls - 5 dni

 

Na TVN w ogole nie mam, chociaz w przeszlosci sie tam juz pojawil od czasu do czasu. Ale wtedy mialem go maksymalnie za 2 dni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
Gość Anonymous

N sport nie ma EPg, ale ogólnie włacza sie to tak, menu-ustawienia-epg-wybierz programy tv- a następnie przy wybranym programie np n sport wciskasz żółty kolor wtedy powinno pojawiać się epg, ale na n sport nie ma jak juz wczesniej napisałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Tak właściwie EPG nie działa tylko na transponderach wynajętych przez ITI (programy TVN, TVN7, itd.)

Przy pozostałych programach z innych transponderów EPG jest (o ile występuje EPG przy danym programie), więc nie jest tak źle, da się wytrzymać. I tak np. TVP 1, 2, Kultura, Puls - EPG jest 7 dniowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Cyfrowym Polsacie na tunerze Samsunga, ale nie pamiętam dokładnych oznaczeń, taki sprzed 3 lat, też nie ma chyba od kwartału EPG na programach gupry TVN. We wszystkich innych jest. Więc nie wiadomo czy to wina po prostu dekodera, czy czasami TVN nie blokuje EPG, ale czy to w ogóle możliwe?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Cyfrowym Polsacie na tunerze Samsunga, ale nie pamiętam dokładnych oznaczeń, taki sprzed 3 lat, też nie ma chyba od kwartału EPG na programach gupry TVN. We wszystkich innych jest. Więc nie wiadomo czy to wina po prostu dekodera, czy czasami TVN nie blokuje EPG, ale czy to w ogóle możliwe?

Odkąd TVN zmienił na swoich kanałach bodajże jakieś kodowanie EPG na trochę inne to inne dekodery nie odbierają prawidłowo EPG z transponderów TVN. A zmienili dlatego żeby lepiej EPG wyświetlało się w ich dekoderach czyli nBox.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie dziwi, że cały czas nie ma "EPG" na "NSport SD". Czy użytkownicy "TNK" są gorsi od abonentów "Nki" (płacą przecież w większości za dłuższy okres "z góry" !)???!

 

P. S. U mnie na "Globo HD S1" nie ma żadnych problemów z odbiorem "EPG" na wszystkich "TVN`ach".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od lutego dostępny jest nowy firmware do Fergusona DF 9000 - o czym nie wiedziałem. W/g opisu na stronie Fergusona EPG na kanałach TVN powinno już wyświetlać się poprawnie. Być może Ferguson do innych (swoich) tunerków też wydał poprawki.

 

edit:

Przed chwilką sprawdzałem - EPG działa OK.

(Są też inne zmiany, ale tutaj to off topic.)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...