Skocz do zawartości

Al Jazeera Sport


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Chcę zakupić tuner Opticum HD TS 9600 Prima i wpiąć do niego CANAL+ KOMPAKT PRE-PAID HD oraz kartę ALJAZEERA SPORT HD VIACCESS 4.0 1-8. Martwi mnie jednak news o tym, iż prawdopodobnie od 2014 roku karty ALJ będą sprzedawane wyłącznie z dekoderem.Czy jeśli nastąpią jedynie zmiany w systemie kodowania ( nie trzeba będzie kupować od nich tunera)mój dekoder im sprosta, czy wówczas potrzebne będzie dokupienie jakiegoś modułu?Jakie są najświeższe doniesienia w tej sprawie?Martwi mnie trochę perspektywa zakupu sprzętu, który za 9 miesięcy będę zmuszony wymienić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie nie wiemy na chwilę obecną. Jedynie na 100% zmieniają kodowanie na najnowsze Viaccess 5.0 to ja mam potwierdzone. Nic więcej nie jest pot. i są to plotki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupujesz na jsc-card.com. Cena 139 Euro za od 1 do 10 + HD1 i HD2. Jak kupisz teraz to jeszcze do końca roku pooglądasz. A w między czasie dowiemy się co nowy rok przyniesie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W pełni się zgadzam. Nie ma co finansować astronomicznych prowizji dla polskich cfaniaków :wink:

 

Zakupy na serwisach typu jsc-cards.com są znacznie tańsze i na pewno bezpieczne, o czym może powiedzieć wielu użytkowników choćby tego forum, gdzie ze wspomnianym DM Trade pewien użytkownik miał kilkanaście stron temu problemy:

viewtopic.php?f=12&t=8625&start=1080#p671099

 

Za kartę 1-10 + 2 kanały HD zapłacisz na jsc-cards.com coś koło 600 zł (wybierając darmową wysyłkę poleconym priorytetem - nie wybierać kuriera, który jest płatny)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według wyżej podanej ciekawej strony mamy tak:

-12 kanałów HD

-2 kanały 3D

-do tego dekoder Humax z kartą przepisaną.

-warunek kupującego nie sprzedawać oferty poza inny kraj niż swój

-jednak Canal+ France przegrał Ligę Angielską

 

Więc pewni skończy się oferta pre-paid Al Jazeera Sport. Chyba że będą sprzedawać na kanały SD tylko. Na jakim satelicie będą nadawać te kanały HD?? Poczekamy zobaczymy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...