Skocz do zawartości

Al Jazeera Sport


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Może to i naiwne z mojej strony, ale nie mam wiele do stracenia... Ciągle sytuacja jest niejasna, mi by się przydały jakieś kanały z LM... Napisałem do szefa jsc-cards.com czy mi jakiś upust zrobi. 50 euro mu mogę dać za pół oferty z +1 do +8 =]

 

Jeśli się nic nie zmieni do września, można go zasypać mailami o jakąś korzystną ofertę dla ludzi odbierających z HB. Jeśli chce zarobić, musi uwierzyć na słowo, żem nie Arab z Nilesata :) W przeciwnym wypadku nie dostanie złamanego grosza. Poprzednia oferta przedłużenia +1 do +8 za 69 euro była akceptowalna. 85 euro? To się opłaca tylko tym, którzy mogą oglądać komplet kanałów.

 

Pisałem z formularza na stronie jsc-cards.com. Nie jestem pewien czy mój mail poleciał do nich, ponieważ po wysłaniu nie otrzymałem żadnego potwierdzenia. Ma ktoś może bezpośredni mail do niejakiego Taqi'ego? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba się z nim łatwo nie skontaktujesz, bo pod ostrzałem pytań i niepochlebnych opinii na temat nowej oferty AJS z Hot Birda usunął możliwość komentowania pod artykułami :wink:

 

Co do tych kanałów beIN Sport 1 HD i 2 HD z 11.096 H na Hot Birdzie sprawa nie jest taka prosta, bo karty do ich odbioru (prawdopodobnie, tak piszą na niektórych strona oferujących takie karty) nie są w zwykłym Viaccess, tylko w wersji Secure, która działa na wybranych dekoderach i modułach z obsługą ACS..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba się z nim łatwo nie skontaktujesz, bo pod ostrzałem pytań i niepochlebnych opinii na temat nowej oferty AJS z Hot Birda usunął możliwość komentowania pod artykułami :wink:

 

Co do tych kanałów beIN Sport 1 HD i 2 HD z 11.096 H na Hot Birdzie sprawa nie jest taka prosta, bo karty do ich odbioru (prawdopodobnie, tak piszą na niektórych strona oferujących takie karty) nie są w zwykłym Viaccess, tylko w wersji Secure, która działa na wybranych dekoderach i modułach z obsługą ACS..

 

Na TV Corner nic o tym nie ma, tylko tyle, ze wymagany jest odbiornik z Viaccess.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na TV Corner nic o tym nie ma, tylko tyle, ze wymagany jest odbiornik z Viaccess.

Mail od nich sprzed chwili:

Bonjour

You need Secure Viaccess ACS for bein sport

 

Cordialement

TVCORNER

Votre réponse est peut être ici :

 

http://www.tvcorner.com/faq.php

Także zapewne od stycznia coś zmienili. Czy osoba, której udało się odpalić taką kartkę (dekodującą te kanały z 11.096 H, a nie 11.013 H gdzie również do niedawna były kanały beIN Sport1 HD i beIN Sport 2 HD) może potwierdzić działanie tej karty w Arivie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha - no ale jak mozna sprawdzic czy moj odbiornik pociagnie ta karte czy nie? Szukajac w necie po tym ACS trafiamy na cos takiego: https://www.google.pl/search?q=CAM+Viac ... aQOMTrgfAN - te moduly sa takie (140zl to prawie nic), ale mam Arive 120 Combo ktore nie ma wejscia na moduly ... jesli nie pociagneloby to kicha, musialbym kupic specjalnie Arive 210 Combo z wejsciem na takowe moduly.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam kartę Bis TV (fioletową, abonamentową), ona też wymaga ACS. Karta działa poprawnie w module 4.1 oraz dekoderze Amiko 8240. Karta nie działa w dekoderze Opticum X403p. Z kolei biała karta (prepaid) działa również w X403p. Zakładam, że podobnie może być z kartą beIN Sport.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie to tak czy siak bede musial chyba kupic Arive 220 Combo, zeby juz miec to wejscie na modul, bo nie wiem czy dalej bede na kartach jechal za rok jak mi sie skonczy pakiet Canal+ Kompakt a zawsze to jakies zabezpieczenie, a cos na modulach zawsze mozna kupic na prepaid, do tego po burzy w tamtym roku przesunela mi sie lista transponderow (te na wysokim pasmie) i mnie to denerwuje, nie moge sobie kilku ciekawych kanalow ogladac na TV.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

FoX12345: Transponderów Al Jazeera Sport HD i reszty nie odbierzesz u nas. Uwierz mi :) a ten człowiek pytał o pakiet cały, dlatego odpowiadam, zapomnij o tym. A dyskusja jaka duża antena jest potrzebna nie ma sensu. Bo jak by było kolesia stać na antenę większą niż 2 m to by sobie NC+ :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Była wczesniej mowa o oklicach Częstochowy.

 

Wiem że nie wszystkim podoba się że pisze tu o odbiorze AJS z 7w ale obiecałem jeszcze ze zapytam kolegę czy odbiera w okolicach Częstochowy 12265H z kanałami AJS HD 1 do AJS HD 6 i wywiązuje się :

 

Hej. Odbierasz na laminas 180 cm z 7w tp 12265 H tam sa kanały hd AJS ? Na lamisas 130 pewnie nie ma szans ?

 

Odpowiedział że na 180 cm Tak , ale nie całodobowo - są problemy tak od 13.00 do 17.00 . Na 130 cm nie ma szans .

 

Na południe będzie lepszy sygnał a na północ od jego lokalizacji gorszy. I to by było na tyle.

 

michalmichal też potwierdzal, ze cala paczka kanalow HD dziala na antenie 270 cm w lubuskim.

 

rabkus, nie pisz czy ma to sens czy nie, moze kogos stac i na nc+ i na antene za 12k jak ma taki kaprys.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednego tp się nie odbierze : 11958.00 H AJS +6 do +10 To jest tp z 201 i tego nawet na antenie 270 cm w Lubuskim nie można odbierać więc ten jest całkowicie skreślony.

 

Ale do obbioru całej paczki AJS z 7w potrzebne są akurat pozostałe trzy tp: Poniżej

 

12265.00 H AJS HD1 do HD5 te dwa są z E7WA i jest odbiór na 270 cm w Lubuskim. Czy na mniejszych jeszcze nie wiem.

12476.00 V AJS HD6

 

12284.00 V AJS +1 do +5 ten jest z 102 i pol V jest akurat mocna. Można odebrać już na 110 cm aż do Łodzi a dalej na północ trzeba potwierdzić.

 

Tak jak sie dowiadywałem od kolegi dx-era Ryśka z okolic Częstochowy to odbiera oba tp z kanałami HD na antenie laminas 180 cm. Natomiast 12284V jest do odebrania najłatwiej ale dodaje on tylko AJS +5 do tego co już mamy z 13e.

 

Myślę że na okolice Warszawy już laminas 180 cm będzie za mały. Trzeba pytać ludzi na forach którzy mieszkają w danym rejonie czy odbierają te tp. Najlepiej pytać na forum satclub.pl a dokładnie patrzeć w stopkach kto ma dużą antenę i jaką lokalizację i pytać przez p.w. Myślę że mogła by wystarczyć w Warszawie antena 230 cm a koszt np famaval 230 nowego to ok 2.5 tyś zł. Później już laminas 270 nowy typ to już 9 tyś za czasze bez zawieszenia bo ludzie często sami robią zawieszenie. Cenę w laminas można pewnie nieco zbić bo jest z czego. Najlepiej wybadać czy będzie odbiór na famaval 230 w swojej okolicy i wtedy może w trochę ponad 3 tyś się zmieścimy ale to inwestycja na lata a i może dx-erką się ktoś zarazi przy okazji a to fajne hobby.

 

Jak ktoś mieszka w bloku jak Ja to musi niestety o tym zapomnieć o AJS. Jak bym mieszkał w domu prywatnym to już by famaval 230 stał bo dx-erką już jestem zarażony. Muszę się kiedyś przeprowadzić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...