Skocz do zawartości

Al Jazeera Sport


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Również do nich pisałem i zapytałem czy już wiadomo gdzie będą puszczać Premier League, ale niestety nic nie odpisali.

 

Do startu EPL nieco ponad miesiąc, a w temacie nadawania cisza jak makiem zasiał. Co prawda nastawiam się na streamy i oglądanie w Internecie co ciekawszych meczów, to jednak płomyczek nadziei, że jakoś to upchną na Hot Birdzie wciąż delikatnie się tli. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość marekpolek

to jest pewna strona, nie robią przekrętów, do tej pory zawsze wywiązywali się sumiennie, płacisz przez paypal, wysyłasz im potwierdzenie płatności (np. zrzut ekranu) na meila, i czekasz ok. tygodnia na kartę.. potem ją aktywujesz, albo możesz ich poprosić to Ci ją aktywują ale wiadomo, wtedy tracisz ten tydzień oglądania..

ja ostatnio kupiłem w sklepie w Dubaju dwie karty viaccess na kanały 1-10 z HD1 i HD2 w cenie 305 USD z przesyłką za wszystko..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To cover this extent of matches, Al Jazeera Sport will launch three additional HDTV channels

Zapewne tu jest szkopuł, który przeszkodzi nam w oglądaniu. Upchają je na jakichś Badrach i Nilesatach i to rozwiązałoby problem z nabywającymi karty w Wielkiej Brytanii.

 

Z drugiej strony pewnie nie chcieliby olać Hot Birda, bo ledwo rok temu dokupili tu transponder i 11.013, który (gdyby jeszcze dźwignąć FEC z 2/3 na 3/4) ponadto oferuje pewne pole manewru na nowe kanały.

 

W każdym razie z tego co ustaliłem, obsługa klienta wie tylko tyle, że EPL będzie na trzech nowych kanałach i na chwilę obecną nie wiedzą na jakich satelitach i częstotliwościach będą one nadawane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość marekpolek

świeża odpowiedź z Al Jazeery Sport:

"you can use your card at hotbird 13 E

you can buy the card anytime

you will be able to watch EPL at aljazeera sport cards

we will release 3 channels for EPL soon

then we will have the price and details for you

you can wait one week then everything will be clear for you..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość marekpolek

zobaczymy co będzie, wcale tu nie wynika że EPL będzie na hotbirdzie, mają już kanały HD1, HD2 i News, zatem w sumie będzie 6 kanałów HD, wystarczająco aby pokazać w sobotnie popołudnie wszystkie mecze live..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

then we will have the price and details for you

Podwyżka? :|

 

Mi call center AJS niecały tydzień temu odpisało, że będą 3 nowe kanały HD, ale jeszcze nie ma informacji na jakich satelitach będzie dystrybucja.

Poza tym na tym forum, co podał kiedyś gringo cały czas straszą nowym odbiornikiem:

1001548_670531712975129_757997190_n.png:

http://translate.google.com/translate?s ... 2F&act=url

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No. I dodatkowo wskazali Viaccess 5.0, gdzie teraz mamy Via 4.0 i Irdeto 2.

 

Oficjalnie i tak nic nie wiadomo, bo strona zawierająca ofertę i cennik jest od wczoraj aktualizowana: http://www.aljazeerasport.net/membership

 

Nieoficjalne przecieki dystrybutora QR-AJS z dzisiejszej konferencji mówią łącznie o 8 (a nie tak jak mówiono wcześniej, 3 nowych) kanałach HD, dużych zmianach w pakietach i rejestracji. Ponadto Premier League ma być w oddzielnym pakiecie. Ceny mają być znane dzisiaj.

Już pal sześć tą Premier League, oby nie uderzyli tymi zmianami w luźne karty i aktualną ofertę z Hot Birda :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zależy od bardzo wielu czynników. Na razie na arabskim forum jest niezła sieka z którą tłumacz google średnio sobie radzi :lol:

W każdym razie nie wygląda to za ciekawie, bo szykują się trzy dedykowane odbiorniki Humaxa: HD FREE za 260 riali saudyjskich, IR2000HD za 400 i IR3000HD za 500. (można zgłupieć, bo z tego co rozkminiłem Humax literkami IR oznacza sprzęty z obsługą Irdeto, a z VA - np VA2000HD, obsługujące Viaccesss)

 

Coś można wyczytać w deseń, że obecna paczka zostanie, ale nie będzie obejmować wszystkich wydarzeń, które będzie można zobaczyć tylko w paczce kanałów HD1 do HD8. Ten bukiet chyba zostanie nazwany Premier League i tylko on będzie zapewniał dostęp do wszystkich meczów EPL, Ligi Mistrzów i pozostałych lig. Co do cen to niby paczka podstawowa za 100 dolarów, a paczka Premier League za 70 dolarów dla osób z Zatoki Perskiej (i tu nie wiadomo czy dla osób z pozostałych krajów arabskich jest za 50 dolarów czy za dopłatą 50 dolarów do tych 70) + obowiązkowa opłata za dekoder co najmniej 260 riali saudysjkich (te modele co podane powyżej).

Podobno dekoder niezbędny do oglądania kanałów HD1 do HD8.

https://pbs.twimg.com/media/BP4XHJdCAAIVSzK.jpg:large

https://pbs.twimg.com/media/BP4WkI_CEAInx1R.jpg:large

 

Proszę nie zgłaszać reklamacji, bo tłumaczenie z baardzo ułomnego źródła.

 

Jeśli zostawią na luźnych kartach i Hot Birdzie nie za bardzo ogołoconą ofertę +1/+10 w SD to jakoś przeżyję.

Ale na pewno nie będę bawił się w żadne dodatkowe odbiorniki :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Być może dekodery wprowadzą tylko do odbioru Ligi angielskiej i umieszczą kanały dedykowane Lidze Angielskiej na 7W czy 26 E, a może jeszcze 3.1 E. Bo tak wymagają od nich Anglicy. Był taki warunek , że Liga angielska nie może być dostępna z samych kart tylko z dekoderów. Poczekamy zobaczymy jak to oni zrobią.

 

Miałem kupić kartę wiec na razie się wstrzymam bo może wycofają kanały z Hot Birda, wprowadzą obowiązkowo dekodery albo oferta będzie uboższa np: LM czy ligi zagraniczne i wtedy nie będzie się opłacać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kartę mam ważną do 5 września, także mogę spokojnie śledzić nadchodzące zmiany. Nie widzę problemu w zamówieniu dekodera, byle tylko oferta na HB była nie gorsza od tej co jest teraz. Z oferty operatorów w naszym kraju nie wybiorę nic, bo naprawdę szkoda pieniędzy na tak kiepski repertuar. Zostanie Internet w najgorszym wypadku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...