Skocz do zawartości

Al Jazeera Sport


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Sorry, że post pod postem ale ciekawe rzeczy piszą na forum francuskim (link poniżej).

 

1. Do końca roku będą działać tylko kanały +9 i +10 z Hot Birda, ponieważ w przyszłym roku będą pokazywać Puchar Narodów Afryki 2012 i żeby pooglądać to trzeba będzie dodatkowo zapłacić kanały.

2. Na początku roku mają ruszyć dwa nowe kanały HD3 i HD4. Gdzie będą nadawane to na razie nie wiadomo może Nilesat 7W albo Hot Bird???(ale miejsca nie ma).

3. Al Jazeera Sport z Abu Dhabi Sports chcą się wymieć między sobą prawami do Premier League i Seria A. Premier League w Al Jazeera Sport, a Seria A w Abu Dhabi Sports.

 

http://forum.satmag.fr/showthread.php?t=13094&page=3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kanały Al Jazeera Sport 5+,6+,7+,8+,9+ i 10+ zostały przeniesione z Nilesata 101 na Nilesata 201. Częstotliwość pozostała ta sama, niestety odbiór tych kanałow w Polsce może być bardzo utrudniony jeżeli nie niemożliwy. Więcej o tym : https://satkurier.pl/news/67066/al-jazee ... t-201.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Witam Panowie

Mam pytanie do osób bardziej ode mnie obeznanych w temacie. Jaki tuner polecacie do odbioru programów z paczki Al Jazeera Sport? Mam zamówioną kartę w systemie kodowania viacess 4.0. Dodatkowo chciałbym, żeby tuner sprawnie radził sobie z nagrywaniem programów na zewnętrzny dysk twardy. Z góry dziękuję za wszelką pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej na ebayu, w sklepach większość wychodzi drogo i w dodatku są tylko na 8 kanałów (za +9 i +10 trzeba dodatkowo płacić)..

 

Za roczną kartę na 10 kanałów (+1 do +10) trzeba zapłacić na ebayu około 430-450 zł, doładowanie na rok wychodzi później minimalnie taniej.

 

Sprawdź najpierw opinie danego sprzedawcy, a nie będziesz zawiedziony :)

 

Co do dekodera to większość z uniwersalnym czytnikiem bez problemu tę kartę obsłuży. Jakiś Ferguson czy Opticum dadzą radę. Mi karta (ale Irdeto2) bez problemu działa i nagrywa na Fergusonach 6900, Ariva 200 i x703p - z Viaccessem nie powinno być dużo większych problemów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Allegro karty Al Jazeera Sport również można spotkać, z uczciwością sprzedawców podobnie jak na ebayu bywa różnie, jednak w Polce nadal są duże problemy z kupieniem tych kart, nie wiadomo dlaczego większość sklepów nie ma ich w ofercie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytania dosyć przyszłościowe do szczęśliwych posiadaczy AJS. Czy już wiadomo co z IO i EURO ? Czy zakupili prawo do tych imprez ? A druga część pytania, do tych użytkowników z większym stażem -> Jak przedstawia się realizacja Igrzysk na przykładzie Pekinu bo wiem, że mieli prawa wtedy do ich pokazywania... Ile kanałów było zaangażowanych w realizację? Przecież dzięki liczbie aż 10 płatnych kanałów + 2 HD można pokazać niemalże całe igrzyska równolegle... Dzięki z góry za odpowiedź.

 

edit; PS: czy el MŚ 2014 też można będzie zobaczyć na AJS (strefy UEFA, CONMEBOL) mnie interesują? :idea:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo już może lub kiedy będzie wiadomo jakie mecze 4 rundy(Play-Off) el.LE pokaże na Al Jazeera Sport? Lige Mistrzów pokażą chyba wszystkie mecze, bo rok temu też tak jakoś było.

 

Jeszcze jedno... ktoś pisał tu kiedyś o wymianie praw do Ligi Angielskiej, wiadomo coś na ten temat czy to jakaś plota była tylko?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mógłby mi ktoś odpowiedzieć na pytanie ile się czeka na e-maila z aktywacją konta na stronce :

https://sbs.aljazeerasport.net/SelfService

 

Zarejestrowałem się i czekam na aktywacje konta już 3 dzień (konto emaile na o2 - tlen) ale nie dostaje nic na pocztę...

W Spamie też nic się nie pojawia :(

 

Kartka kupiona na techdigital.co.uk na ebay-u...

 

Dzięki za odpowiedz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...