Jump to content

Recommended Posts

Witam wszystkich i pozdrawiam. zakładam ten wątek bo chce sie dowiedziec co wy myślicie o 123 sat a pozatym mam pare pytan 1. dlaczego na kanale nie ma tytułów utworów 2. dlaczego niema reklam 3. co oznaczają liczby na dole ekranu i te dziwne litery. Zapraszam do dyskusji!

Link to post
Share on other sites

Kiedyś tak w latach 2005-2007 leciało 40 klipów w kółko.

Teraz grają klipy z róźnych lat np. ostatnio widziałem Muse-Time Is Running Out (2003)

Nie wiem co to za numery ale lepiej nie dzwoń bo ja zadzwoniłem i 8 zł poszło... :brawo:

Link to post
Share on other sites

Strona domowa jest raczej uboga w informacje: http://www.123sat.com/ Jest tylko czat, można zalogować się na niego i pogadać np. z Arabami :lol: Ja osobiście już kilka razy próbowałem, niestety bezskutecznie, mimo, że poprawnie byłem zalogowany i widziałem innych "czatowców", a również nazwy nicków pisane arabską czcionką :]

 

123 Sat jest kanałem, który posiada dość długą i bogatą historię... Zaczynał w systemie analogowym na 13E jako kanał z sextelefonami i erotyką - LiveSat, później został zastąpiony przez 69XTV (ta sama tematyka). Następnie pojawił się 123Sat, który współdzielił pasmo antenowe z 69XTV - ten drugi pojawiał się już późnymi wieczorami. Dzisiaj nadaje tylko 123 Sat.

 

123 Sat adresowany jest przede wszystkich do Marokańczyków, Algierczyków i Tunezyjczyków, którzy wyemigrowali do Francji, Belgii i to na nich głównie ten kanał zarabia emitując sextelefony (w przerwie między teledyskami), w trakcie puszczania klipu na ekranie cały czas widnieje numer telefonu wraz z arabską czcionką (o czym wyżej w postach już było wspomniane) - to też jest forma reklamy i zarabiania. Oczywiście jest to numer jakiejś agencji towarzyskiej. Dlaczego kanał nie wyświetla nazw wykonawców i ich piosenek? Pewnie dlatego, że posiadają jakiś prowizoryczny sprzęt emisyjny do nadawania, zresztą widać jak kanał technicznie się prezentuje. Produkcja 123 Sat nie jest kosztowna, więc utrzymywanie się z numerów telefonów agencji towarzyskich i sextelefonów zdecydowanie wystarczy na pokrycie kosztów transmisji kanału, a także całego zaplecza i siedziby stacji (pewnie jakiś niewielkie pomieszczenie, a nad telewizją pracuje góra kilka osóB).

 

Jak widać ze strony domowej, 123Sat jest też kierowany do widzów innych krajów (np. do Polski). Kiedyś było to bardziej widoczne, dzisiaj mniej. Moim zdaniem tą samą drogą kroczy teraz AirBox TV ;)

Link to post
Share on other sites
ale czasami zdarza Im sie pokazać tytuł ale zazwyczaj nie do właściwej piosenki

ten kanał nadaje w 256 kbs i pisze ze nadaje stereo ale gra jak mono to w koncu gdzie jest lepszy dźwięk na vivie pl 192 stereo czy na 123sat mono 256?

Link to post
Share on other sites

Czy mi ten kanał wpadł w oko...? hm... oj chyba nie, założyłem wątek raz ze jeszcze takiego nie bylo dwa ze chciałem sie cos o nim dowiedzieć trzy lubie muzykę i kazden kanał grający wspólczeną (lub w miarę przyzwoitą) muzykę jest przezemnie mile widziany jak cos to piszcie :jupi:

i co juz znowu nadaje czy nadal cisza?

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...