Skocz do zawartości

Cyfra+ Multiroom


lucius
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich na forum rozpoczynam nowy wątek ponieważ nigdzie nie moge znależć informacji na ten temat czy można wymienić dekoder kupiony lub pobrany do moltiromu ajeśli tak to czy każdy model. Jeżeli uznacie że nowy wątek jest niepotrzebny przepraszam za zaśmiecanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

mam 2 pytania odnośnie Multiroom w cyfrze:

posiadam aktualnie dekoder hd podłączony 2 kablami. Czy jeżeli się zdecyduję na multiroom do będę musiał zmienić konwerter z podwójnego na poczwórny jeśli będę chciał na głównym dekoderze zachować możliwość nagrywania innego kanału a oglądania innego?

Moja umowa jest już na czasie nieokreślonym i czy w takim przypadku mogę dobrać sobie multiroom na warunkach 15 zł/m-c bez brania promocji na czas określony?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jako że minął już miesiąc od zadania pytania a nie zostało to wyjaśnione przytoczę zadane przez kogoś pytanie:

Jak to będzie po nowym roku z dostępnością dekoderów do multirooma po wycofaniu dekoderów SD czy jest tylko ten sagemcom HD czy może nadal jest możliwość wykupu do multirooma dekoderów SD?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

mam pytanie - czy jeżeli do swojego abonamentu dokupię opcję MR i przekażę tę drugą kartę osobie,która będzie ją używać w innym mieszkaniu to czy ta osoba będzie również otrzymywać informację wyświetlaną na tv odnośnie rachunku do zapłacenia ? Chciałbym, żeby również był wyświetlana taka koperta na drugim tv, która zniknie dopiero gdy ta osoba zapozna się z jej zawartością - tylko nie wiem od czego to zależy - od rodzaju dekodera również ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...