Skocz do zawartości

Cyfra+ Multiroom


lucius
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

chciałbym się zapytać o multiroom. Jeżeli przy podpisaniu umowy otrzymam w zastępstwie 2 karty zamiast multiroomu to czy później muszę je wymienić w tym samym punkcie? czy mogę wymienić karty na multiroom w inny mieście gdzie jest punkt cyfry?

 

Radze zadzwonic na infolinie i miec pewnosc. Ale to chyba nie powinno byc wielkim problemem...

Możesz wymienić u dowolnego Autoryzowanego Dystrybutora Operatora Cyfry+ na podstawie Umowy obu Kart na Zestaw służący do odbioru Opcji CYFRA+Multiroom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

prosba o podpowiedz co zrobic z ponizszym

 

przedluzajac umowe w grudniu, w opcji z TV za 1 pln na Prestizowy + za 129 pln z PVR, wyraznie zaznaczalem ze chce korzystac z multiroomu

konsultant twierdzil ze cena dla mnie to 15 pln miesiecznie i mam z dowodem podejsc do dowolnego punktu po odbior

w miedzyczasie przyszedl aneks w ktorym nie ma ani slowa o usludze multiroom, nie mowiac juz o cenie 15 pln miesiecznie za usluge

 

jako ze warunki mialy wejsc od 1 stycznia, udalem sie do punktu po tym terminie, by uslyszec ze nie ma multiroomow, nowym wydaja dwie karty ale mi nie wydadza drugiej "bo system nie prrzyjmie" i ze skoro przedluzalem przez infolinie " oni maja wyslac"

 

tym samym kazda strona odsyla do drugiej, teraz pytanie:

 

1. kto powinien wyslac/wydac mi w ww. przypadku multiroom?

2. jezeli nie ma na stanie kto powinien wyslac/wydac mi w ww. przypadku druga karte, z opcja wymiany do konca marca na multiroom?

3. jezeli w aneksie nie ma wzmianki o 15 pln za usluge, czy taka oferta jest gdzies zapisana na moim koncie Klienta? czy tez skoro nie przyszlo mi nic w aneksie konsultant mnie oszukal/zapomnial i teraz zaplace pelna cene?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

prosba o podpowiedz co zrobic z ponizszym

 

przedluzajac umowe w grudniu, w opcji z TV za 1 pln na Prestizowy + za 129 pln z PVR, wyraznie zaznaczalem ze chce korzystac z multiroomu

konsultant twierdzil ze cena dla mnie to 15 pln miesiecznie i mam z dowodem podejsc do dowolnego punktu po odbior

w miedzyczasie przyszedl aneks w ktorym nie ma ani slowa o usludze multiroom, nie mowiac juz o cenie 15 pln miesiecznie za usluge

 

jako ze warunki mialy wejsc od 1 stycznia, udalem sie do punktu po tym terminie, by uslyszec ze nie ma multiroomow, nowym wydaja dwie karty ale mi nie wydadza drugiej "bo system nie prrzyjmie" i ze skoro przedluzalem przez infolinie " oni maja wyslac"

 

tym samym kazda strona odsyla do drugiej, teraz pytanie:

 

1. kto powinien wyslac/wydac mi w ww. przypadku multiroom?

2. jezeli nie ma na stanie kto powinien wyslac/wydac mi w ww. przypadku druga karte, z opcja wymiany do konca marca na multiroom?

3. jezeli w aneksie nie ma wzmianki o 15 pln za usluge, czy taka oferta jest gdzies zapisana na moim koncie Klienta? czy tez skoro nie przyszlo mi nic w aneksie konsultant mnie oszukal/zapomnial i teraz zaplace pelna cene?

proponuję Ci wyraźnie zaprotestować przeciw takiemu procederowi. Mailowo działa, przez infolinię również powinno. Będzie dobrze jeżeli będziesz zdecydowany w negocjacjach :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy może ktoś wie czy Cyfra wezwie po odbiór multirooma czy trzeba w własnym zakresie się dowiadywać czy jest dostępny nie żebym mi zależało ( mam dwie karty ) ale nie chce mieć potem kłopotu ze np. nie dotrzymałem jakiegoś terminu, a jak się dowiadywać to obojętnie gdzie czy tam gdzie brałem ofertę. Wiem, że jeszcze jest czas ale wolę wcześniej wiedzieć co i jak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Montowałem dla klienta zestaw Cyfry+ na dwa dekodery z multiroomem. W systemie jest tylko jedna karta. To nie ma znaczenia. Odbiór po aktywacji z dwóch dekoderów. Pierwsza karta złapała uprawnienia po pół godzinie a z drugą były problemy, bo namieszali coś w systemie Cyfry+. Także to normalne ,że w ICA widnieje jeden numer karty :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy może ktoś wie czy Cyfra wezwie po odbiór multirooma czy trzeba w własnym zakresie się dowiadywać czy jest dostępny nie żebym mi zależało ( mam dwie karty ) ale nie chce mieć potem kłopotu ze np. nie dotrzymałem jakiegoś terminu, a jak się dowiadywać to obojętnie gdzie czy tam gdzie brałem ofertę. Wiem, że jeszcze jest czas ale wolę wcześniej wiedzieć co i jak.

Masz czas do 31 marca 2010 roku, aby samemu odebrać multiroom i przy okazji zdać tą drugą kartę. Lepiej nie pytaj, co czeka ciebie, jeśli tego nie uczynisz. Aneks! Czytać aneks.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej obydwie z tego co się orientuje, a co do opcji multiroom to w ICA jej nie mam wyszczególnionej ale na rachunku jest wyszczególniona. W ICA jej nie ma bo jako tako jeszcze tej opcji nie mamy ( dopiero oczekujemy ), co śmieszniejsze to ta druga karta przypisana jest na inny numer abonenta, na ICA nie próbowałem się logować na ten drugi numer także nie wiem czy da rade i co by tam się pokazało.

5.Abonent dla uzyskania możliwości korzystania z Opcji Cyfra+ Multiroom musi do dnia 31marca 2010 roku zawrzeć w terminie uzgodnionym z Operatorem CYFRY+ - Aneks do Umowy na odbiór Opcji Cyfra+ Multiroom i dokonać u Autoryzowanego Dystrybutora .......

Dlatego pytałem czy samemu się dopytuje bo w Aneksie wyraźnie pisze, że w uzgodnionym terminie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy może ktoś wie czy Cyfra wezwie po odbiór multirooma czy trzeba w własnym zakresie się dowiadywać czy jest dostępny nie żebym mi zależało ( mam dwie karty ) ale nie chce mieć potem kłopotu ze np. nie dotrzymałem jakiegoś terminu, a jak się dowiadywać to obojętnie gdzie czy tam gdzie brałem ofertę. Wiem, że jeszcze jest czas ale wolę wcześniej wiedzieć co i jak.

Dociekliwość popłaca! pilnuj sprawy w swoim punkcie cyfry. Jeżeli masz dobry kontakt ze sprzedawcą, poproś, żeby dał Ci znać kiedy będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mnie w regulaminie pisze do 31 kwietnia 2010 wymienic i podpisac aneks do umowy

Sam sprzedawca kazal dzwonic z poczatkiem kwietnia zeby zarezerwowac bo znow moze braknac a chca wydac w pierwszej kolejnosci co u nich brali :D

 

czyli szykuje sie kolejny boom jak w przypadku Pejsa PVR :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szykuje sie kolejny boom jak w przypadku Pejsa PVR :lol2:

Raczej nie, bo Cyfra już będzie wiedzieć ile podpisali umów na M-room i ile muszą dostarczyć. Poza tym, to im będzie bardziej zależeć na wymianie niż abonentom z wiadomych względów.

 

nie sadzę żeby im bardziej zależało czyt. dalej regulamin "w przypadku braku zwrotu takiej karty w powyższym terminie - Abonent zapłaci na rzecz Operatora CYFRY + karę umowną w wysokości 100 złotych"

więc wszystko w temacie 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tam chyba nie tylko 100zł wchodzi w rachubę, bo powołują się na jakieś kary z regulaminu nie chciało mi się szukać jakie ale podejrzewam, że coś mogą dołożyć. Ponadto pewnie po określonym w regulaminie czasie cofną uprawnienia na drugą kartę . Jest oczywiście szansa, że jakby zabrakło multiroomów to przedłużą tą akcje ale to chyba też wymagałoby podpisania nowego dokumentu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam napisane w umowie do 30.04.2010 r. że mam wymienić, ale jest też zapis, że jeśli nie chce multiroomu to mogę zdać 1 kartę i to jest chyba rozwiązanie odnośnie pytań czy multirom będzie działał w spkiterze, weźcie poprostu 1 kartę. Dobrze rozumiem ten zapis ? że mogę do 30.04.2010 powiedzieć im NIE dla multiromu mimo że teraz niby mam na zasdzie 2 kart, a druga sprawa słyszałem że multirom ma być "inny" nie trzeba będzie ładować, wiecie coś ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tam chyba nie tylko 100zł wchodzi w rachubę, bo powołują się na jakieś kary z regulaminu nie chciało mi się szukać jakie ale podejrzewam, że coś mogą dołożyć. Ponadto pewnie po określonym w regulaminie czasie cofną uprawnienia na drugą kartę . Jest oczywiście szansa, że jakby zabrakło multiroomów to przedłużą tą akcje ale to chyba też wymagałoby podpisania nowego dokumentu.

dokładnie tak jest, że każdy w umowie ma określony czas na wymianę multiroomu. Pewnie słyszeliście, że cyfra znowu przedłużyła promocję do 24 stycznia. Być może jeszcze zostanie przedłużona. Moim zdaniem osoby, które dostały dwie karty jako nagrodę za cierpliwość powinny z nimi pozostać lub fatygując się po multiroom, powinny dostać jeszcze jakiegoś bonusa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...