Skocz do zawartości

Cyfra+ Multiroom


lucius
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Przeciez ta druga karte dostajesz tak jak drugą dodatkowa multiroomu, która też ma swój numer i tak samo jest aktywowana jak normala kart C+ (posiada okres waznosci uprawnień niezalezny od karty głównej ), roznica jest tylko że działa max przez 6 godzin. Wszystko jest na ten sam jeden nr abonenta, nie dostałes przeciez nowego numeru abonenta do drugiej karty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy rzeczywiście są duże problemy z zestawami do multiroom? powoli będzie miesiąc jak podpisałem umowę i ciągle nie mam multirooma dekoder już mam wymieniony na HD PVR, telewizor w drodze bo już wyznaczyli mi dzień dostawy, a multirooma jak nie było tak nie ma. Dowiedziałem się żeby pytać w styczniu czy muszę odebrać zestaw do multiroom tam gdzie podpisałem umowę i wymieniałem dekoder z SD na HD? czy może to być w innym punkcie jeśli znalazłbym tam zestawy multiroom? co muszę mieć ze sobą żeby dostać multiroom? tylko kartę abonencką czy coś jeszcze?

z góry dzięki za pomoc

Multiroom możesz odebrać w dowolnym punkcie sprzedaży Cyfry+, niekoniecznie tam gdzie podpisywałeś umowę i wymieniałeś dekoder. U mnie było dokładnie to samo: multiroom odebrałem po paru dniach w sąsiednim mieście, a dekoder do odbioru- wymiany na PVR (nawiasem mówiąc nowy Pace) mam również do odbioru w innym punkcie, bo dziś nie było światła!!!.....Wymaga to jednak obdzwonienia kilku(nastu)punktów i trafienia tego, który jest w posiadaniu....

Aby odebrac multiroom potrzebna Ci zwykła karta (na wymiane na multiroom + normalne dokumenty, czyli dowód osobisty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak podpisałem umowę na pakiet komfortowy na 18 miesięcy za 49.90 to mogę ubiegać się o multiroom czy pośpieszyłem się o 1 dzień i mam pecha ;p?

 

Masz pecha!!!

Ale jest jeszcze odrobinka nadziei, mianowicie jak nie minęło jeszcze 10 dni od zawarcia umowy, udaj się do punktu wypowiedz umowę (masz do tego prawo w terminie 10 dni od podpisania umowy bez ponoszenia kosztów wypowiedzenia) i zawrzyj nowa na Komfort już z Multiroom

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy rzeczywiście są duże problemy z zestawami do multiroom? powoli będzie miesiąc jak podpisałem umowę i ciągle nie mam multirooma :/ dekoder już mam wymieniony na HD PVR, telewizor w drodze bo już wyznaczyli mi dzień dostawy, a multirooma jak nie było tak nie ma. Dowiedziałem się żeby pytać w styczniu :( czy muszę odebrać zestaw do multiroom tam gdzie podpisałem umowę i wymieniałem dekoder z SD na HD? czy może to być w innym punkcie jeśli znalazłbym tam zestawy multiroom? co muszę mieć ze sobą żeby dostać multiroom? tylko kartę abonencką czy coś jeszcze?

z góry dzięki za pomoc

 

Słuchaj, zostałem zapewniony przez sprzedawcę, że dekodery i mulitiroom będzie dostępny do nowego roku, a w tej chwili ja już korzystam z nowych funkcji :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
chciałbym się zapytać o multiroom. Jeżeli przy podpisaniu umowy otrzymam w zastępstwie 2 karty zamiast multiroomu to czy później muszę je wymienić w tym samym punkcie? czy mogę wymienić karty na multiroom w inny mieście gdzie jest punkt cyfry?

 

Radze zadzwonic na infolinie i miec pewnosc. Ale to chyba nie powinno byc wielkim problemem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak podpisałem umowę na pakiet komfortowy na 18 miesięcy za 49.90 to mogę ubiegać się o multiroom czy pośpieszyłem się o 1 dzień i mam pecha ;p?

 

Masz pecha!!!

Ale jest jeszcze odrobinka nadziei, mianowicie jak nie minęło jeszcze 10 dni od zawarcia umowy, udaj się do punktu wypowiedz umowę (masz do tego prawo w terminie 10 dni od podpisania umowy bez ponoszenia kosztów wypowiedzenia) i zawrzyj nowa na Komfort już z Multiroom

 

 

Czy przy komforcie multiroom jest faktycznie gratis cały czas ? Pytam bo pytałem w 2 miejscach i konsultant mieszał coś ze darmowy jest póki jest HBO darmowe czy płatne po propomocji. Po rezygnacji z HBO multiroom jest płatny - sądze że mieszają ale wole się upewnić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

 

jakiś bezsens z tym multiroomem: miało być 6 godzin "czystego" działania modułu dodatkowego, a mi nawet po wyłączeniu dekodera (nie z prądu) "pobiera" czas działania. Efekt taki, że po naładowaniu go ok. godz. 20-tej i oglądaniu prze np. 1 h programu - rano już świeci na czerwono. W instrukcji pisze wyraźnie, że działa tylko przy włączonym dekoderze (programie).

Ma ktoś podobny problem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

marten, ale mowisz o philipsie?:D

czy ktoś używa sagema do drugiej karty multiroom? i czy nalicza mu się czas w czasie spoczynku czy tylko podczas oglądania na nim?

 

 

i jeszcze jedno jak wygląda sprawa dostępności multiroom? dalej nie ma czy ktoś już wymienił dwie karty na to urządzenie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... Jako multiroom mam Philipsa (nie HD).

Do tego tunera stosuj kartę gółwna multiroomu, a tą dodatkową stosuj do drugiego tunera (Philips HD i Pionner - te nie zaliczaja czasu w stanie Stand-By)

 

Ponawiam pytanie z wczesniejszych postów odnosnie modułów CAM Cyfry+ - czy ktos juz miał mozliwość sprawdzic na multiroomie czy zalicza czas karty dodatkowej CAm w StadBy odbiornika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... Jako multiroom mam Philipsa (nie HD).

Do tego tunera stosuj kartę gółwna multiroomu, a tą dodatkową stosuj do drugiego tunera

Z różnych przyczyn odpada.

Lepszym rozwiązaniem jest chyba wyciąganie karty z dekodera. Bezsens.

Czy ktoś dzwonił w tej sprawie na infolinię?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...