Skocz do zawartości

Cyfra+ Multiroom


lucius
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous

Nic Ci nie przyślą, musisz iść do punktu, tam dostaniesz drugą kartę do MR i ewentualnie drugi dekoder :D

 

Tak tylko, ze ja mam 2 satelity, cyfra+ i polsat na górze, a teraz tylko zadzwonie by dodali opcje multiroom i przysłali jakis dekoder i bedę miał cyfre tu i tu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Hmm jest opcja żeby mieć multiroom cyfry+ na 3 TV? A jeżeli nie to przynajmniej podpowiedzcie jak to rozegrać ;] żeby mieć cyfrę na trzecim telewizorze splitter na 1 tv? Mam dwa czynne kart cyfry+ w użytkowaniu, dwa dekodery SD od cyfry i jeden HD(Pace PVR)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaka jest obecnie opcja wzięcia dekodera do multiroomu? Do tej pory korzystałem ze starego Ferdka, ale w sypialni wylądował LED 46" więc muszę przesiąść się na dekoder HD i pomyślałem, że może wezmę coś od Cyfry. Niestety z tego co widzę na stronie, to można jedynie wynająć dekoder Philipsa za 5zł miesięcznie... Są jakieś inne opcje, np. zakup Sagemcoma, ewentualnie za jaką kwotę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moi Dordzy, mam nastepujacy problem. Posiadam Pace'a 500 i od dzisiaj takze Philipsa 250 GB. Problem jest z kanalami HD na Philipsie, ale tylko tymi z transpondera Cyfra < Domo HD, Mini Mini HD, Planete HD itp. > ... Na Pacie nigdy nie mialem problemow, a teraz sytuacja jest taka, ze jezeli na dekoderze podstawowym mam wlaczony, ktorys z tych kanalow to na dekoderze dodatkowym te kanaly dzialaja, jezeli jednak na podstawowym ustawie Eurosport, to multiroom nie czyta juz paczki HD. Ktos wie w czym problem ? ;-(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

jeżeli będę miał na jednym telewizorze HD a na drugim SD to jakiego konwertera potrzebuję, Twin czy Quad?

wczoraj przedłużyłem umowę i od października będę miał multiroom ale dekoder i drugą kartę mogę odbierać z punktu cyfry od dziś. to znaczy że mogę korzystać z nowego dekodera od dziś (MR pewnie jeszcze nie) ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...