Skocz do zawartości

Cyfra+ Multiroom


lucius
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

posiada ktos moze/lub ewentualnie wie czy jest mozliwosc wziecia trzeciej karty w cyfrze ?

obecnie mam multiroom ,ale moze w przyszlosci bede potrzebowal 3 karty

mozna jakos to dostac ?

jak to wyglada kosztowo?

 

za multiroom place teraz 10 zl

 

Oddaj Multi-kup splitter :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Od piątku w ramach Multiroomu możecie wynająć jako drugi dekoder PVR a dokładnie Philipsa PVR 250 za 5 zł miesięcznie, na razie opcja w systemie dostępna jest tylko do nowych umów 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I co z tego, jak stałym klientom pod koniec ub. roku oferowali na własność do MR, te (że sie tak wyrażę) badziewne Sagemcomy.

Jak sobie poradzić, aby dostać taki dekoderek Philipsa PVR HD dodatkowo na wynajem do MR. (oprócz posiadanego juz na włąsność w/w Sagema)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego @cyfra.tv wziąłem dziś opcję multiroom. Muszę go mieć minimum 2 miesiące. Jeśli chciałbym mieć ten multiroom tylko przez te dwa obowiązkowe miesiące to kiedy muszę z niego zrezygnować i w jakiej formie ta rezygnacja ma być?

 

z góry dzięki za odpowiedź

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

korzystając z tematu chciałbym się zapytać czy PHILIPS DSR 6201 HD posiada możliwość nagrywania na dysk zewnętrzny(twardy), pendrive ? Oczywiście czytałem specyfikacje, w której nic o tym nie ma, natomiast w instrukcji obsługi jest wzmianka o nagrywaniu - urządzenie to posiada wejście USBx2 więc sam już nie wiem. Czy może ktoś kto posiada już ten dekoder powie mi o nim coś więcej na temat nagrywania ? Dziękuję z góry za odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam, czy w dalszym ciągu jako multiroom otrzymuje się 2 niezależne karty, a nie moduły doładowywane co 6 godzin?
Tak,jest karta niezależna

 

 

Czy dobrze rozumiem, że cyfra zrezygnowała z tych głupich modułów doładowywanych co 6 godzin?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie bardzo dobrze, że zrezygnowała z tych modułów, też ostatnio dowiedziałem się o tym i dlatego postanowiłem wziąć ten cały multiroom, którego koszt to 20 zł miesięcznie + Pani w obsłudze powiedziała mi, że będę musiał jeszcze dokupić 2 dekoder za 149 zł, nie wiecie może jaki to dekoder oferują w tej cenie ? I czy jest on na własność, czy na wynajem ? Może lepiej się opłaca wynająć Philipsa PVR 250 za 5 zł miesięcznie ? Tylko z tego co tu wyczytałem to opcja wyłącznie dla nowych klientów, a ja jestem związany z cyfrą od 2000 roku, tak więc nie wiem czy mnie również obowiązuje ta oferta.

 

@jacek_m_11

 

Dzięki za info, po prostu od razu zakładam z góry, że dostane ten dekoder za te 149 zł i dlatego się chciałem o nim czegoś więcej dowiedzieć, a co mi tam zaproponują to nie wiem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...