Skocz do zawartości

Cyfra+ Multiroom


lucius
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja wiem jak działa, bo mam multiroom (i wiem jak z niego korzystać). Zapytałem trochę prowokująco, bo @Niosący Światło mówił o jednym adresie, a według mnie jedno gospodarstwo można prowadzić w 2 mieszkaniach. Na przykład rodzice i dziecko na ich utrzymaniu na stancji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i to moze byc maly gwozdz do trumny , jak cyfra zrezygnuje z obecnego MR na rzecz nowatorskich pomyslow MR gdzie ludzie przesiaduja w punktach eN i sie wkuXXXX

ma byc prosto bez komplikacji , a to ze POLAK potrafi to cyfra dobrze wiedziala od momentu wprowadzenia opcji 2 kart i chyba jakos swiadomie sie na " to "zgodzila mimo ustalen w podpisywanym regulaminie w ktorym nie ZNALAZLEM kary za taki frywolny proceder " na spolke z sasiadem " :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sądząc po pytaniach w stylu "Czy mogę ze szwagrem z drugiego końca miasta (kraju) wziąć kartę C+ na spółę" - to nic nie znaczą. Takie uwarunkowania.

 

BTW: Jak kiedyś pytałem Niemca:

"- Ale jak to?? U was wszystko na oświadczenie

- A dlaczego miałbym kłamać, przecież napisałem Ci, że jest tak ab tak"

 

A u nas: "Jak orżnąć operatora tak, żeby jelenie ucziciwie palcilii za siebie i za mnie mnie i świagra"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skończy się era dwóch kart i typowo polskie cwaniactwo w sytulu "jak wyrolować operatora i płacić z sąsiadem na spółkę".

 

Dlatego trzymam kciuki żeby Cyfra jednak pozostała przy kodowaniu Nagravision 3. :lol2: dlaczego? Posiadacze Polsatu i odpowiednich cyferek wiedzą.

 

Tak na wszelki wypadek, gdyby Bóg opuścił Cyfrę i przymuszali ludzi do kupowania deków za parę stów i zdzierali miesięcznie znacznie więcej za multiroom niż ma to miejsce obecnie.

 

Bo jeśli zaproponują coś na zdrowych cenowo warunkach, to problemu nie będzie i pewnie każdy się skusi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po przedłużeniu umowy chciałem wziąć MR, ale tylko i wyłącznie z dekoderem na własność. W momencie wymieniania mojego sprzętu nie było P6201 na stanie, więc postanowiłem trochę odczekać. Wczoraj zadzwoniłem do głównego punktu C+ w moim mieście i usłyszałem, że dekoderów nadal nie ma i JUŻ NIE BĘDZIE.

Co więcej, dzisiaj zadzwoniłem do drugiego i usłyszałem, że JEDYNĄ możliwością jest dzierżawienie Philipsa PVR 5zł/miesiąc bez możliwości wykupienia nawet durnego Pace'a !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kończy mi się umowa za 3 miesiące i mam MR taki że co 6 godz musze aktywować karte dodatkową. Slyszałem że teraz już są karty bez tej aktywacji, czy jest mozliwość że oni moga mi wymienić te karty abym nie musiał ich aktywować??? albo zakombinować cos innego moze idzie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kończy mi się umowa za 3 miesiące i mam MR taki że co 6 godz musze aktywować karte dodatkową. Slyszałem że teraz już są karty bez tej aktywacji, czy jest mozliwość że oni moga mi wymienić te karty abym nie musiał ich aktywować??? albo zakombinować cos innego moze idzie :P

 

mozesz zrezygnowac z tej opcji MR przez aktywacje i wziasc nowy(druga niezalezna karta) tylko ze bedziesz placil wtedy 20zl ale jezeli konczy ci sie umowa to wysylaj wypowiedzenie, negocjuj nowe warunki umowy i przy okazji wytargujesz MR za 10 zl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam chciałbym się dowiedzieć czy jest jeszcze możliwość uzyskania do multiroomu Philipsa 6201??A jak nie to jakie są teraz oferowane dekodery, nie interesuje mnie drugi pvr jednego juz mam, i chodzi mi oczywiscie o bezplatne uzytkowanie albo kupno na wlasnosc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z Was, kto ma promocję na Multiroom i umowę przedłużył w lutym br. dobrał drugi dekoder Philips PVR za 5zł? Mnie poinformowano u dystrybutora, że jeżeli mam zniżkę na MR to PVR dla mnie będzie za 5zł. Cyfra w ICA naliczyła mi 20zł. Złożyłem reklamację i odrzucili ją. Stwierdzili, że kwota 5 zł jest dla osób, które przedłużyły umowę z opcją MR po 2 marca. Czyli z tego wynika, że dystrybutor wprowadził mnie w błąd, Cyfra naliczyła po swojemu, a mi każą płacić 20zł miesięcznie. Czy można coś jeszcze wskórać czy przeczekać jeden płatny miesiąc i oddać ten dekoder w [beep]...?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Mam pewien problem z multiroom'em, a mianowicie. W małym pokoju na kanałach Canal+ gol HD, Canal + film HD, kuchnia HD, Domo HD od 2-3 dni mam do czynienia ze smużeniem, co jakieś 10-20 sekund obraz zaczyna smużyć lub przycina się głos albo obie przypadłości na raz. Nie mam zielonego pojęcia co jest nie tak ponieważ w salonie wszystkie programy działają bez zarzutu. Siła sygnału i jakość wynosi 76/75%. Gdyby czasza się przesunęła to w obu pokojach występowałyby podobne problemy a nie tylko w jednym? Prosiłbym o pomoc lub też radę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

@Jahu55, o ile wartość siły sygnału (S), jest istotna, ale nie przesądzająca o jakości przekazu, to już właśnie jakość (Q), jak najbardziej.

 

Dlatego trzeba się starać tak ustawiać antenę, aby wartość Quality była jak najwyższa (najlepiej 100).

 

Warunki pogodowe coraz bardziej sprzyjają pracom na powietrzu i warto przejrzeć spokojnie całą instalacje antenową, tak krok po kroku.

 

Moja rada: użyj efek (złączek), z uszczelkami (o-ringami).

 

edit:

 

Jaka to przekątna talerza i jaki konkretnie konwerter?

Warto czasem dołożyć parę złotych i kupić selekcjonowany np. Inverto serii Black Ultra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem zamiar zabrać się za czasze aby ją delikatnie ustawić ale wszystko jest w porządku. Dziwna sprawa 2 dni zacinania i na 3 jak ręką odjął. Co do pytań talerz ma 80, konwerter standard od cyfry, f'ki są z uszczelkami. Co do instalacji pod koniec zeszłego roku robiłem przegląd po pół roku od instalacji, także wszystko powinno być ok. Co do siły i jakości niestety nie mam opcji na lepsze ustawienie. To są maksymalne wartości jakie udaje mi się osiągnąć. Dodam może dla jasności, że salon ma siłę 82% a jakość także 75%.

 

Cały czas zastanawia mnie fakt jak to jest możliwe aby w salonie było wszystko ok a w małym pokoju były ścinki. Przecież jakby coś było z instalacją to oba odbiorniki powinny mieć podobne problemy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...