Skocz do zawartości

Cyfra+ Multiroom


lucius
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dwie niezalezne karty i moga dzialac w roznych miejscach.

 

Jest w umowie jakiś zapis, że Cyfra nie może zrobić czegoś takiego, że karty będzie trzeba reaktywować czy zrobić cokolwiek takiego, żeby tylko utrudnić z korzystania w dwóch różnych miejscach? Jak to jest w praktyce? Trzeba mieć dekoder z C+ czy można mieć własny? Opłaca się kupować w Cyfrze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Uprawnienia przechodza rowniez na dekoderach niededykowanych.

 

 

 

Poki co w C+ MR to 2 karty cameleon i obydwie to niezalezne karty podpiete pod jeden abonament.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Jeśli wcześniej nie brałeś dekodera do multiroomu to później możesz go dokupić w akcji sprzedażowej DEKM (Dekoder Multiroom) w dowolnej chwili za 149 zł :D Jedynym warunkiem jest posiadanie w umowie 2 kart :-)

 

Mam pytanie. Mam multiroom od poczatku umowy, tj. 31.12.2011. Nie brałem wtedy dekodera Sagemcom za 150 zł do multiroomu i tu moje pytanie - czy teraz moge kupić w punkcie Cyfry, Sagemcoma do multiroomu? Potrzeba mi dekodera HD.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to wygląda z montażem?Czy ten spliter pozwala na niezależne oglądanie tv na tym dodatkowym tv?Jakie są mniej więcej koszta?

 

masz splitery przewodowe(tansza opcja) i bezprzewodowe(drozsza) ja posiadam przewodowy na dwie karty medium IV tzw."lesny dziad" na znanym portalu aukcyjnym jest tego mnostwo, tak pozwala na ogladanie tv niezaleznie na dwoch odbiornikach, koszt to 100-150 wersja przewodowa okolo 400 bezprzewodowa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdy wybieram dla siebie pakiet i multiroom przez stronę www, to pojawia się kwota 5zł za miesięczne użytkowanie drugiej karty. Wczoraj konsultant proponował mi multiroom za 10zł a dziś za 15zł miesięcznie. Jeśli wybiorę C+ przez internet, to czy na czas trwania umowy wyniesie mnie to tak jak jest napisane, czyli 5zł? Słyszałem o jakiś podwyżkach, które nadchodzą. Skoro wezmę to teraz to przy podwyżce będę miał prawo zrezygnować z C+?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej nie, bo bezpłatny najem dekodera Sagemcom dostają przedłużający umowę, aneksujący i nowi abonenci

 

Dzięki. I jeszcze jedno trapiące mnie zagadnienie. Wiem, że od marca ma być podwyżka multiroomu do 20zł. I w związku z tym moje pytanie brzmi: "Jeśli wezmę w lutym multiroom, to czy do końca trwania kontraktu będę płacil 15, a nie 20zł?" Jak te umowy są konstruowane? 15zl za luty, a dalej po 20, czy caly czas po 15?

 

Dzięki z góry. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

mam już jedną kartę Cyfra+ (u rodziców na drugim końcu kraju), chciałbym teraz dobrać kartę do multiroomu wraz z dekoderem PVR.

Dodatkowo planuję kupić clone+ z dwiema kartami.

Czy to wszystko będzie działać po włożeniu drugiej karty cyfry+ do splitera (na dwóch dekoderach )?

Czy nie będzie problemu z nagrywaniem na dekoderze PVR ?

 

Instalację sat mam już pod dekoder PVR.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To tylko stan przejściowy i nie wszędzie. Nie siejmy zamętu.

Możesz sprecyzować co rozumiesz przez określenie "nie wszędzie"?

 

Byłbym wdzięczny za szczegółowe wyjaśnienie sprawy bo nie wiem czy jest sens biegać za dekoderem, którego być może nie będę mógł zakupić do swojego multiroomu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...