Skocz do zawartości

Cyfra+ Multiroom


lucius
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czy nadal jest tak, że jak wezmę MR w trakcie umowy to muszę go mieć co najmniej dwa płatne miesiące? Np. jakbym wziął 2 listopada, to rozumiem, że za listopad nie płacę i muszę zapłacić na grudzień i styczeń, tak? Mógłby ktoś powiedzieć czy tak rzeczywiście jest?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też nie płaciłem za pierwszy niepełny miesiąc,30, drugiego miesiąca użtkowania,doddałem kiedyś MR i sprawa płatności była rozwiązana.Miałem wtedy karty zbliżeniowe,a dziś dwie zwykłe,ponieważ przy przedłużeniu umowy wziąłem ponownie MR,właśnie dla tego rodzaju kart no i dekodera sagemcoma za 129 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam takie nietypowe pytanie, a w zasadzie dwa ;). rezygnując z multiroomu można za jakiś czas wziąć tą usługę ponownie? powiedzmy po 3-4 miesiącach? przez ten czas druga karta nie będzie wykorzystywana to po co płacić te 15zł ;). Druga sprawa jest taka, że do obecnego multiroomu w styczniu był kupiony na własność dekoder, czy jest jakiś okres przez który nie można kupić kolejnego dekodera? Chciałbym wziąć multiroom gdzieś tak koło kwietnia, a dekoderem bym nie pogardził ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pierwsze pytanie odpowiedź brzmi tak.Ja wprawdzie za drugim razem(mam na myśli usługę MR) też otrzymałem zgodę na ponowny zakup dekodera,nawet sagemcoma,ale właśnie wtedy przedłużałem umowę,więc nie wiem,czy to przejdzie w normalnym toku abonamentowym...warto poinformować się na infolinii.Dodam,że przerwa w użytkowniu MR wynosiła 4 miesiące.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam takie nietypowe pytanie, a w zasadzie dwa ;). rezygnując z multiroomu można za jakiś czas wziąć tą usługę ponownie? powiedzmy po 3-4 miesiącach? przez ten czas druga karta nie będzie wykorzystywana to po co płacić te 15zł ;). Druga sprawa jest taka, że do obecnego multiroomu w styczniu był kupiony na własność dekoder, czy jest jakiś okres przez który nie można kupić kolejnego dekodera? Chciałbym wziąć multiroom gdzieś tak koło kwietnia, a dekoderem bym nie pogardził ;)

Zależy od czasu podpisania umowy - zakładając, że podpisałeś umowę w październiku i płacisz 15zł za MR, oddasz za 3 miechy i za 3 następne znowu weźmiesz to dopłata powinna być 35zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Ciekawe ,czy można zrezygnować z multiroomu przy przedłużaniu umowy? Czy ktoś już próbował i z jakim efektem? Wolę zwykłą kartę wziąć i oddać im te dwa moduły. I tak nie korzystam z drugiego. Dodam, że mam zobowiązanie do końca listopada. Wypowiedzenie wysłane i potwierdzone przez C+!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam multirooma od 12 lipca 2011 r. Chcę zrezygnować do końca października 2011 r. Czy dzwonię do nich i zgłaszam rezygnację i opłaty nie ma już od listopada ? Czy dopiero jak zwrócę kartę do punktu Cyfry dopiero wtedy będzie zgłoszona rezygnacja z multiroomu ? Czy kartę można zachować czy trzeba im oddać tą drugą kartę ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko, od 1 listopada chce wziac multiroom, dodam ze drugi odbiornik bedzie oddalony o kilka kilometrow od bazowego.W tym momencie nie ma potrzeby ladowania karty co 6 godzin?pytam poniewaz konsultant na infolinii udzielil mi takiej informacji natomiast Pani w punkcie Cyfry straszy ze na dniach moze sie to zmienic.Wie ktos cos na ten temat?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więcej takich pytań to się skończy era dwóch niezależnych kart. W regulaminie jest wyraźnie napisane, że można korzystać tylko w obrębie dango gospodarstwa domowego.

A pytanie o użytkowanie "kilka kilometrów" dalej na nagrywanej infolinii CTA to jak donoszenie samemu na siebie o złamaniu regulaminu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Mam pytanie,mianowicie czy gdybym chciał wziąć multiroom do istniejącej umowy(brak najmu czy zakupu na własność jakiegokolwiek dekodera) będę mógł dokupić dwa dekodery czy tylko jeden ? Chodzi o Sagema SD ewentualnie Strong SD za 1 zł,strona cyfry informuję iż te są jeszcze dostępne stąd moje pytanie .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...