Skocz do zawartości

Cyfra+ Multiroom


lucius
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mam dwa mieszkania i pytanie me brzmi czy mogę kartę Cyfry+ używać w jednym mieszkaniu a drugą w drugim mieszkaniu? Będzie to zgodne z prawem?

Będzie to zgodnie z prawem. Nawet jak będziesz korzystał na działce w altance, tudzież w campingu na wakacjach.

Karta (karty) jest przypisana na Twoją osobę jako abonenta a nie do lokalu - mieszkania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy kiedykolwiek zdarzyło się,by ktoś sprawdzał komuś użycie karty abonamentowej?przecież to bezsens,każdy stosuje ją tam gdzie jest zapotrzebowanie i tyle,często nawet z sąsiadem, dzieląc opłatę abonamentową na pół.Uważam jednak,że jest to tak marginalne,że nie warto sobie tym głowy zawracać.Zresztą każdy jest zadowolony,cyfra ma haracz za MR,a odbiorcy mniejszy wkład własny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę o pomoc.

Posiadam Cyfrę+ od 2005 jestem zadowolony nie ukrywam sie głównie dla meczy.

Rodzice zaś N-ke, umowa kończy się w Grudniu 2011.

Jako jedyna sieć cyfrowa ma 3-miesiące wypowiedzenia, nie zamierzam przedłużać, więc do 14 Września muszę podjąć decyzje. Urlop i czas zleci.

Cyfrę + zaś chce rozdzielić na 2 telewizory.

Proszę o pomoc, o pomoc w doradzeniu, co wybrać:

- Splitter, oczywiście że tutaj muszę zainwestować około 300-400 zł, liczę sie z takim wydatkiem.

Lub

- Multiroom, płacić 15 zł spoko, ale osłabia mnie co 6-godzin podchodzić do dekodera.

Z góry dzięki.

 

Ps. Proszę o szczere doradzenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spekulacje już można wyczytać na forach internetowych, że od jesieni mają być nowe moduły.

Ale czy poparte czymkolwiek? Nie sadzę. Takie spekulacje dotyczące powrotu modułów, są od momentu wprowadzenia dwóch kart zamiast modułów. I jakoś zmian nie ma.

Toyota, czy wszystkie, to nie wiem, ale na pewno większość z nich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...