Skocz do zawartości

Cyfra+ Multiroom


lucius
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

co wy gadacie z tym multiroomem przecież ta cena obowiązuje do 31 grudnia 2015 roku tak jest przecie w aneksie na multi

Witam a powiedz mi gdzie to jest napisane lub wskaż link do regulaminu.

na drugiej stronie aneksu,na dole nawet w dwóch miejscach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisałem reklamację i dostałem odpowiedź, która mnie satysfakcjonuje :)

 

"Szanowny Panie,

 

odpowiadając na zgłoszenie telefoniczne, uprzejmie informuję, że zgodnie z warunkami przedłużenia Umowy z 4 stycznia 2011 roku otrzymał Pan:

 

- 50% zniżki przez 9 miesięcy na pakiet Optimum

- 50% zniżki przez 8 miesięcy na opcję CANAL+

- 50% zniżki przez 8 miesięcy na opcję HBO

- 100% zniżki przez 8 miesięcy na opcję HBO ON DEMAND

- 100% zniżki przez 24 miesiące na czynsz najmu dekodera HD PVR

- stałą cenę 1 zł przez 25 miesięcy za opcję CYFRA+ Multiroom"

 

Pisze jak "BYK" - stałą cenę 1 zł przez 25 miesięcy za opcję CYFRA+ Multiroom"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak ktoś podpisywał umowy z MR i ma że 1zł albo 7,50zł przec cały okres umowy, to tak będzie, potwierdzam że po paru misiącach widać w płatnościach 21zł u niektórych ab, ale później system sam to zmieni, więc niema powodów do płaczu :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie. Kwota zależy też od tego, jakie promocje są wprowadzone i widoczne u nas w systemie. A ja i kolega wyżej mówimy prawdę. Mając tą promocję nie będziecie płacić za multiroom więcej, nawet jak standardowe ceny się zwiększą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przede wszystkim warto zajrzeć do swojej umowy i regulaminów dołączonych do niej. Jeśli nie ma tam informacji, że cena 15zł za multiroom obowiązuje np do 31.08.2011r to nawet jeśli faktycznie cena ulegnie zmianie to nie będzie Was dotyczyć. W przeciwnym razie była by to zmiana regulaminu, a co za tym idzie umożliwiało by to rozwiązanie umowy bez ponoszenia konsekwencji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nie ma tam informacji, że cena 15zł za multiroom obowiązuje np do 31.08.2011r to nawet jeśli faktycznie cena ulegnie zmianie to nie będzie Was dotyczyć.

 

Obawiam się, że u każdego kto podpisał w ostatnim czasie umowę na MR będzie adnotacja, że cena obowiązuje do 31.08.2011.

 

co wy gadacie z tym multiroomem przecież ta cena obowiązuje do 31 grudnia 2015 roku tak jest przecie w aneksie na multi

 

oprócz kolegi mikus0, który jednak po prośbie o pdf swojej umowy na MR rozwiał się jak kamfora... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

malinowa ---> W moim aneksie też jest informacja, iż cena obowiązuje do 31 grudnia 2015r. Umowę podpisywałem tydzień temu.

Chociaż z tą ceną jest lekko namotane, bo są tam jakieś warunki że cena to 15zł albo 35zł. A w moim przypadku jest napisana cena 1zł przez cały okres minimalny, bez podawania kwot rabatowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc taka oto treść widnieje w załączniku numer 1:

"W wypadku, gdy od daty zawarcia Umowy o Abonament minął okres kolejnych 12 pełnych miesięcy kalendarzowych, począwszy od 13 miesiąca Abonent uiszcza specjalną promocyjną opłatę wynoszącą 15zł miesięcznie, która obowiązuje do dnia 31 grudnia 2015 roku"

"W wypadku zawarcia Umowy o Abonament na Okres Minimalny równy lud dłuższy niż 18 pełnych miesięcy kalendarzowych jednocześnie wraz z Opcją CYFRA+ Multiroom - Abonent uiszcza specjalne promocyjne opłaty obowiązujące do dnia 31 grudnia 2015 roku"

"Abonent, który zawarł Umowę o Abonament na Okres Minimalny równy lub dłuższy niż 18 pełnych miesięcy kalendarzowych wraz z opcją CYFRA+ Multiroom i następnie dokonał rezygnacji z tej Opcji, ma prawo do ponownego jej odbioru, przy czym do upływu 12 pełnych miesięcy kalendarzowych od daty zawarcia Umowy o Abonament uiszcza miesięczną opłatę w wysokości 35zł, następnie począwszy od 13 miesiąca Okresu Minimalnego Bonent uiszcza specjalną promocyjną opłatę wynoszącą 15zł miesięcznie, która obowiązuje do dnia 31 grudnia 2015"

 

W aneksie widnieje coś takiego:

Art2 pkt 1: "W ramach akcji promocyjnej "OPCJA" Abonent nabywa prawa do odbioru wybranych w Umowie Opcji po uwzględnieniu rabatu:

- dla Opcji Dodatkowej "MULTIROOM" ze zniżką 35zł aktualnej wartości Abonamentowej Opłaty Uzupełniającej za tę Opcję oraz w cenie 1zł przez okres 22 miesięcy"

 

"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc taka oto treść widnieje w załączniku numer 1 (...)"

 

dzięki.

A ty podpisywałeś umowę nową, czy przedłużałeś?

(ja zawierałam aneks do Umowy na MR 02.02., a przedłużałam w Akcji "Cyfra Powrót")

i u mnie jest tylko ten fragment:

W wypadku, gdy od daty zawarcia Umowy o Abonament minął okres kolejnych 12 pełnych miesięcy kalendarzowych, począwszy od 13 miesiąca Abonent uiszcza specjalną promocyjną opłatę wynoszącą 15zł miesięcznie, która obowiązuje do dnia 31 sierpnia 2011 roku.

 

 

"W ramach akcji promocyjnej "OPCJA" Abonent nabywa prawa do odbioru wybranych w Umowie Opcji po uwzględnieniu rabatu:

- dla Opcji Dodatkowej "MULTIROOM" ze zniżką 35zł aktualnej wartości Abonamentowej Opłaty Uzupełniającej za tę Opcję oraz w cenie 1zł przez okres 22 miesięcy"

 

Swoja drogą nikt nie potrafi zamieszać w umowach jak Cyfra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podpisywałem nową umowę dla abonentów innych telewizji również 2 lutego...

Swoją drogą faktycznie dziwna sytuacja, że w tym samym czasie obowiązują różne załączniki do regulaminów itp, z których wynika, że części abonentom może wzrosnąć cena od września, a część ma gwarancję do 2015 roku... :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O siebie się nie martwię ;) Bardziej zastanawia mnie sytuacja osób, którym grozi zmiana ceny od września, a nie mają tak sformułowanej promocji jak ja (czyli z góry ustalona cena, a nie jakiś konkretny rabat). Zastanawiam się jak się to wszystko ma do prawa konsumenckiego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...