Skocz do zawartości

Cyfra+ Multiroom


lucius
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie sądze by od częstrzego doładowywania popsuł się.

Zresztą jest mi to lotto, jak się popsuje to muszą wymienić.

Nie popadajmy w paranoję bo za chwilkę przeczytamy, że od częstego wyjmowania i wkładania karty dekoder też padnie ;)

Bardzo dziękuje raz jeszcze za info i pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze kiedyś musi być ten pierwszy. A poza tym Cyfra+ informuje o doładowaniach co 6 godzin. Nigdzie nie widziałem informacji, że można wcześniej.

 

Ponowne aktywowanie modułu dodatkowego może być wykonane w dowolnym momencie, tzn. wtedy gdy:

jego dioda miga na zielono (do końca pracy modułu została mniej niż godzina),

jego dioda świeci na czerwono (moduł na pewno wymaga ponownej aktywacji),

jego dioda świeci ciągłym zielonym światłem (moduł będzie jeszcze aktywny przez co najmniej godzinę).

Ponowne aktywowanie modułu dodatkowego przedłuży jego pracę o sześć godzin licząc od momentu aktywacji.

 

Źródło: http://cyfraplus.pl/cyfra_multiroom-szczegoly-pro.html :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie mi taką rzecz.

 

Mam na dzierżawę Pace PVR oraz pakiet Prestiż HD+. I teraz pytanie brzmi następująco:

Czy można wziąć multiroom + drugiego Pace PVR za np. 15zł za multi i 20zł za pvr? W sumie byłoby to 35zł dopłaty miesięcznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>>>regedit

Przy takim abonamencie żal nie brać drugiego dekodera HD ;)

O drugim PVRie nie masz co marzyć, nie dadzą ale dekoder bez dysku HD jak najbardziej tak.

Ja wczoraj podpisałem taka umowę ale na optimum HD z C+HD z PRV i Philipsem HD, którego troszkę po salonach cyfry się naszukałem bo już prawie nieosiągalny jest i oczywiście MR.

Nie ma co czekać, TV jakąś mieć trzeba, dobór dostawcy zależy od tego jakie programy ma w ofercie i co Cię interesuje ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda. Myślałem, że taka dopłata 35zł miesięcznie byłaby uczciwą stawką. Ten multiroom i tak by mi nie był potrzebny - chodziło o to, żeby był pretekst na otrzymanie drugiego dekodera.

 

Mitea - drugi dekoder mam (patrz sygnaturka). Nawet potrafi nagrywać. Problem polega na tym, że jestem z niego niezadowolony i myślałem, że rozwiąże problem poprzez dopłatę do tego PVR który jak najbardziej mi pasuje (ponadto jest dwugłowicowy).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy wkladajac glowny modul do splitera moge ogladac poprzez karty klienckie od splitera pakiet na 3 tv ?(modul dodatkowy chowam do szuflady)

problem polega na tym iz nie mam kasy na dekoder a wykupujac MR moge zakupic dekoder za mala kase

obecnie mam PVR oraz pioniera i potrzebuje nastepnego a na zakup na allegro mnie nie stac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od jutra wielka zmiana w formie oferowania Multiroomu w C+. Koniec z dotychczasowym modelem Multiroomu. Najważniejsza zmiana to koniec z bieganiem i ładowaniem kart :) Szczegóły już jutro u dystrybutorów.

A można coś szczegółów dziś się dowiedzieć, jaka różnica pomiędzy starym a nowym multiroomem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A sama zasada otrzymania się nie zmienia? Od pakietu Optimum, z przedłużeniem umowy 7,50, bez przedłuzania 15 zł?

No właśnie, a kto mi zabroni teraz wziąc na spolkę z sąsiadem? :lol2: Zresztą nie musi być nawet sąsiad skoro nie trzeba biegać. Na pewno coś wymyślili, nie ma cudów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...