Skocz do zawartości

Cyfra+ Multiroom


lucius
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No kur** jaja :) dobrze ze mi powiedziałes ale na infolini jedni mowia co innego inni co innego - jeden\drugi powiedzial ze to sie nie wiąze z HBO, trzeci byl jakis bardziej rozgarniety i powiedział ze sprawdzi... okazalo się że w mojej sytuacji tez mi wezma i jest to zapisane w umowie w punkcie 5. Niestety nie mam umowy bo jestem w pracy wiec nie wiem co tam napisane jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest tam napisane:

"Prawo do udziału w Akcji Promocyjnej "W oczekiwaniu na Multiroom" ("Akcja") ma Abonent, który w okresie od 01.01.2010 r. do 31.01.2010 r. przy zawarciu Umowy o Abonament ("Umowa") na odbiór Pakietu Prestiżowego HD +, Prestiżowego + lub komfortowego + (Odbieranego łącznie z Opcją Premium Canal + oraz Opcją Premium HBO) z płatnością w trybie miesięcznym - zgłosił poprzez podpisanie niniejszego aneksu swój udział w Akcji Promocyjnej "W oczekiwaniu na Multiroom" na zasadach opisanych niżej."

Z tego co tu jest napisane wnioskuję,że będą chyba zabierać styczniowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest tam napisane:

"Prawo do udziału w Akcji Promocyjnej "W oczekiwaniu na Multiroom" ("Akcja") ma Abonent, który w okresie od 01.01.2010 r. do 31.01.2010 r. przy zawarciu Umowy o Abonament ("Umowa") na odbiór Pakietu Prestiżowego HD +, Prestiżowego + lub komfortowego + (Odbieranego łącznie z Opcją Premium Canal + oraz Opcją Premium HBO) z płatnością w trybie miesięcznym - zgłosił poprzez podpisanie niniejszego aneksu swój udział w Akcji Promocyjnej "W oczekiwaniu na Multiroom" na zasadach opisanych niżej."

Z tego co tu jest napisane wnioskuję,że będą chyba zabierać styczniowym.

Ale ten punkt dotyczy Akcji Promocyjnej "W oczekiwaniu na Multiroom w której uczestniczymy dopóki nie odbierzemy właściwego Multiroom-u.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak już pisałem wcześniej,karty wyminiłem na multiroom.A to kolejna odpowiedż z Cyfry:

"Szanowny Panie,

odpowiadając na e-mail, uprzejmie informuję, iż oferta specjalna, z której Pan skorzystał, nie przewiduje odłączenia opcji premium CANAL+ lub HBO, ponieważ wybrał Pan Umowę z usługą Multiroom. Standardowo jest ona dostępna przy pakietach Prestiżowym+ oraz Prestiżowym HD+.

W przypadku chęci rezygnacji z ww. kanałów, straciłby Pan na nie zniżkę. Wyłączenie kanałów jest możliwe po zwrocie zestawu Multiroom do punktu CYFRY+.

Informacje na ten temat znajdują się w Aneksie do Umowy i art. 5 pkt. 1.

W przypadku pojawienia się pytań, chętnie udzielę informacji."

Art.5 pkt.1 to ten co wcześniej przytoczyłem i to na jego podstawie chcą nam zabrać multiroom po rezygnacji z HBO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odpowiadając na e-mail, uprzejmie informuję, iż zgodnie z warunkami Umowy oraz skorzystaniem z Akcji „W oczekiwaniu na Multiroom”, w przypadku rezygnacji z opcji premium HBO, nie będzie możliwa wymiana posiadanych kart na zestaw Multiroom.

 

Jeżeli podtrzymuje Pan decyzję dotyczącą odłączenia opcji premium HBO, bardzo proszę o zdanie zastępczej karty do dystrybutora CYFRY+ oraz ponowne przesłanie prośby dotyczącej modyfikacji oferty programowej. To są dopiero jaja!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też mam tak napisane ale tak jak wspomniałem wcześniej jest to artykuł aneksu dotyczący akcji w oczekiwaniu na mooltiroom a nie właściwego mooltiroom-a na który pewnie będę musiał podpisać jakąś umowę. Rozumiem argumentacje Cyfry w wypadku użytkownika "kwak", bo użytkownik ten chciał zrezygnować z HBO jeszcze korzystając z Akcji w oczekiwaniu na multiroom.

Tak jak już pisałem wcześniej,karty wyminiłem na multiroom.A to kolejna odpowiedż z Cyfry:

"Szanowny Panie,

odpowiadając na e-mail, uprzejmie informuję, iż oferta specjalna, z której Pan skorzystał, nie przewiduje odłączenia opcji premium CANAL+ lub HBO, ponieważ wybrał Pan Umowę z usługą Multiroom. Standardowo jest ona dostępna przy pakietach Prestiżowym+ oraz Prestiżowym HD+.

W przypadku chęci rezygnacji z ww. kanałów, straciłby Pan na nie zniżkę. Wyłączenie kanałów jest możliwe po zwrocie zestawu Multiroom do punktu CYFRY+.

Informacje na ten temat znajdują się w Aneksie do Umowy i art. 5 pkt. 1.

W przypadku pojawienia się pytań, chętnie udzielę informacji."

Art.5 pkt.1 to ten co wcześniej przytoczyłem i to na jego podstawie chcą nam zabrać multiroom po rezygnacji z HBO.

Z jakiej promocji dokładnie korzystałeś bo u mnie Art.5 pkt.1 dotyczy ogólnego rozwiązania umowy z winy abonenta u mnie o multiroomie mówi artykuł 4 pod tytułem AKCJA " W oczekiwaniu na Multiroom". Mam umowe z Grudnia Świąteczne Doładowanie na 18 miesięcy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I w "oczekiwaniu" i przy "właściwym" multiroomie, interpretacja będzie ta sama.

Multiroom jest tylko do pakietów Prestiżowego+ i Prestiżowego HD+ z wyjątkiem okresu promocyjnego, kiedy można było skorzystać z tej usługi przy pakiecie Komfortowym+, ale tylko w połączeniu z opcjami premium (C+HBO)... i jasno to wyjaśniono w czasie kiedy promocja obowiązywała.

...zastanawiałem się nawet, kiedy zaczną się wpisy na forum nt. odłączania HBO i/lub ewentualnego zwracania kart.

Pozdrowienia dla niedoinformowanych... żal mi Was.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"W oczekiwaniu na...", bo nie odebrałeś go odrazu, przy podpisywaniu umowy, tylko czekałeś dwa albo trzy miesiące.

Przy odbiorze podpisujesz tylko, że go odebrałeś. Żadnego aneksu już nie podpisujesz.

Sprawa dyskusyjna w punkcie 5 tej akcji wyraźnie piszę, że muszę podpisać aneks do umowy na odbiór opcji CYFRA Multiroom także to akcja w oczekiwaniu w moim rozumowaniu przestaje obowiązywać skoro podpisuje nowy aneks. A jak nie podpisuje to już oszustwo ze strony Cyfry , bo podczas podpisywania umowy nie mogłem wiedzieć że akcja ta będzie obowiązywała do końca umowy a nawet z punktu 5 wynika wyraźnie że nie będzie obowiązywać skoro podpisuje nowy aneks. Dodam jeszcze, że zostałem wyraźnie poinformowany przez przedstawicieli że opcja HBO nie ma żadnego wpływu na opcje multiroom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Multiroom jest tylko do pakietów Prestiżowego+ i Prestiżowego HD+ z wyjątkiem okresu promocyjnego, kiedy można było skorzystać z tej usługi przy pakiecie Komfortowym+, ale tylko w połączeniu z opcjami premium (C+HBO)... i jasno to wyjaśniono w czasie kiedy promocja obowiązywała.

I tu się z Tobą nie zgodzę.Warunkiem otrzymania multiroomu w promocji Komfortowy+ z Canal+ w stałej cenie było podpisanie umowy na 18 miesięcy,a nie dobieranie HBO.Byłem dzisiaj u dystrybutora,który twierdził,że multiroom przechodził w umowach z samym Canal+.Na str.35 tego tematu jest na to dowód-wpis kol.Karolina.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możliwe... chyba w tamtym okresie były dwie oferty, jedna po drugiej, i jedna miała warunek C+HBO, a druga um. na 18 m-cy.

Ale nazw promocji nie pamiętam... nic tylko wziąć swoją umowę (a tak dokładnie to ANEKS do umowy) i sprawdzić.

Pozdrowienia dla czytających ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Canal+ i HBO chyba były obowiązkowe przy promocji z telewizorem i to było w ofertach oznaczone, problem jest w tym, że aneksy do tych promocji były podobne ( niektóre punkty np ten nieszczęsny punkt dotyczący multiroomów ). Oczywiście teraz Cyfra może robić problemy ale według mnie to było by jawne wprowadzenie klientów w błąd , jest tu paru użytkowników, którzy dostawali e-maile , że wyłączenie opcji HBO nie ma wpływu na na opcje multiroom .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

We wszystkich umowach podpisywanych do 15/16 grudnia z Multiroomem obowiązkowe było utrzymanie przez cały okres umowy wszystkich opcji premium (C+ HBO) dopiero 15 grudnia weszła oferta SD18 (Świąteczne Doładowanie) gdzie można było za 49.90 mieć Komfort z C+ i Multiroomem bez HBO przez cały okres umowy :D

 

Były jeszcze akcje SW 18 i SW 24 gdzie również od 16 grudnia wprowadzono możliwość rezygnacji z opcji premium przy multiroomie ale tylko w opcji bez telewizora :D

 

Reasumując z tego co pamiętam z opcji HBO można się było wycofać dopiero przy umowach podpisywanych od 15/16 grudnia :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ooo! Cyfra teraz atakuje smsami :) "Abonencie, wymień karty cyfrowe na zestaw CYFRA+ MULTIROOM do 19.04.10. Po tym czasie jedna z kart nie będzie aktywna" czy również ktoś został zaszczycony takim smsem?

 

PS: Jezeli ktoś oczekuje na list od cyfry w sprawie wymiany Multi to proponuje napisac do nich mejla teraz\wreszcie poszli z technologia w góre i nie wysylaja listu tylko poprzez @ w formie PDF daja ci list na wymiane :) - SZKODA że nie mogli tak robić z wymiana PVRów :(

 

a co jak ja nie chce tego syfu który trzeba doładowywac tylko wolę dwie karty to mimo wszystko MUSZĘ ?? co oni, uszczęśliwiają na siłę ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według tego co piszecie HBO powinni mi wyłączyć bez zabierania multiroomu,jednak tak nie jest.Wszystko to przypomina mi aferę "lub czasopisma" :cry:
Przeciez mozna podpisac aneks i za HBO placic 19zl z opcjami HD ktore macie za free. Nie ma co az tak narzekac teraz multiroom za 15 i 35zl.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostateczna wersja brzmi tak jak napisal cyfra.tv osoby które podpisywały umowe od 16 Grudnia mogą ODŁĄCZYĆ HBO PO OTRZYMANIU MULTIROOMU!! info z głównego punktu dystrybucyjnego w Krakowie (Sami twierdzą ze bylo troche zamieszania ale zostało już wszystko wyjasnione).

 

PS: Ja mam już nowy problem do dzisiaj miałem zwrócić MR pojechałem, a tu ich brak i nie wiadomo kiedy będą :( cudoowwniiieee... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeciez mozna podpisac aneks i za HBO placic 19zl z opcjami HD ktore macie za free. Nie ma co az tak narzekac teraz multiroom za 15 i 35zl.

Jeżeli już to 19,90 przez pół roku bez HD,póżniej do końca 29,90.HBO jest słabym kanałem(ze względu na zawartość i na jakość obrazu)nie wartym tych pieniędzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...