Skocz do zawartości

nBox i nBox Recorder - problemy, oceny, komentarze


LukWil
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Najprawdopodobniej coś nie tak jest z dekoderem. Możliwe że doszło do jakiegoś spięcia i dekoder (wariuje).

Czy wyłączasz go z prądu na noc, albo czy przed tym problemem nie było u ciebie prądu?

Jeżeli tak było to najlepiej jest wymienić dekoder w APS albo może pomóc wyłączenie go na okres 5-10 min z zasilania

Dzięki za pomoc. Po wyłączeniu na 15 min., jak sugerowałeś, nie ma żadnych problemów. Wszystko wróciło do normy. Wszystkie dziwne objawy minęły jak ręką odjąć. Mam nadzieję, że nie cieszę się na wyrost. Ale puki co, odpukać jest oki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymienię dekoder na CLRA ale nie będę kupował softu TURBO bo jest to nie opłacalne. Nie dość że trzeba zapłacić to jeszcze przedłużenie umowy o 13msc.

Kompletnie opcja nie warta uwagi.

A kto Ci każe kupić soft Turbo? Trzeba im tylko powiedzieć że chcesz kupić ale nie masz mozliwości bo masz tuner niedostosowany do tego. Po wymianie tunera wcale nie musisz go kupować. Ciężko to zrozumieć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nie korzysta się z oferty przedłużeniowej - a ktoś ma ochotę zmienić sobie starocia na CLRA - chociażby po to żeby był cichy - jaki problem rozwiązać umowę i podpisać nową ??? Skoro warunki i tak będą takie same?

 

Idziesz wtedy do punktu i mówisz, że chcesz CLRA (oczywiście sprawdź na naklejce na dekoderze) - a jak ci powie że nie ma albo że nie może ci dać (bo coś tam sobie ubzdura) to się mówi - żegnam Panią/Pana i idę do innego - w końcu znajdzie się normalny. Bo z tego co wiem nie ma żadnych wytycznych komu CLRA a komu BZZB :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam problem z odbiorem n-ki via HDMI. Widzę, krótko mówiąc ciemność. Aktualizacja softu nie pomogła, na dekoderze ustawiam wszystko ok, na żadnej rozdzielczości nie działa.

 

Na euro wszystko jest ok (pomijając jakość...)

 

Macie może jakieś pomysły (poczytałem trochę na forach i jest to chyba grubsza sprawa), czy zostaje mi tylko połączyć przez component?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam problem z odbiorem n-ki via HDMI. Widzę, krótko mówiąc ciemność. Aktualizacja softu nie pomogła, na dekoderze ustawiam wszystko ok, na żadnej rozdzielczości nie działa.

 

Na euro wszystko jest ok (pomijając jakość...)

 

Macie może jakieś pomysły (poczytałem trochę na forach i jest to chyba grubsza sprawa), czy zostaje mi tylko połączyć przez component?

 

Mam jeden pomysł. Czy na dekoderze po podłączeniu do HDMI nie pokazuje ci się na wyświetlaczu dekodera np. 1080 DVI?

Jeżeli tak to trzymaj na dekoderze RES kliknij EPG o ile się nie mylę, albo RES i strzałka w górę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

@krystian00707 Chwila, chwila, z tego co rozumiem kolega ma problemy z hdmi a nie z brakiem sygnalu. ;)

 

edit: To na drugi raz prosze w poscie podac nick do kogo jest kierowany post. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...