Skocz do zawartości

Kto (i z jakim utworem) powinien reprezentować Polskę na Eurowizji 2022 w Turynie?


Poland
 Udostępnij

Kto (i z jakim utworem) powinien reprezentować Polskę na Eurowizji 2022 w Turynie?  

5 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Kto (i z jakim utworem) powinien reprezentować Polskę na Eurowizji 2022 w Turynie?

    • Ania Byrcyn - "Dokąd?"
      0
    • Daria - "Paranoia"
      4
    • Emilia "Mila" Dębska - "All I Need"
      1
    • Karolina Lizer - "Czysta woda"
      0
    • Karolina Stanisławczyk & Chika Toro - "Move"
      1
    • Krystian Ochman - "River"
      1
    • Kuba Szmajkowski - "Lovesick"
      0
    • Lidia Kopania - "Why Does It Hurt?" [
      0
    • Siostry Szlachta - "Drogowskazy"
      0
    • Unmute - "Głośni niż Decybele"
      0

Ankieta została zamknięta

  • Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.
  • Ankieta została zamknięta 02/19/22 o 19:00

Rekomendowane odpowiedzi

IMG-5701.jpg

Już w te sobotę 19 lutego (stanowiącą największy dzień preselekcyjny w sezonie gdyż wybierać będzie łącznie 6 krajów a inne będą robić półfinały) wybierać będziemy polskiego reprezentanta na 66 Konkurs Piosenki Eurowizji - Turyn 2022. Jako że wszystkie piosenki z stawki polskich preselekcji są już ujawnione pora wskazać naszego forumowego faworyta. 

W części konkursowej koncertowej „Tu bije serce Europy" wezmą udział następujące propozycje:

1. Ania Byrcyn - "Dokąd?"

2. Daria - "Paranoia"

3. Emilia ”Mila" Dębska - "All I Need"

4. Karolina Lizer - "Czysta woda"

5. Karolina Stanisławczyk & Chika Toro - "Move"

6. Krystian Ochman - "River"

7. Kuba Szmajkowski - "Lovesick"

8. Lidia Kopania - "Why Does It Hurt?"

9. Siostry Szlachta - "Drogowskazy"

10. Unmute - "Głośniej niż decybele"

Głosowanie w ankiecie wybierającą faworyta naszego forum zakończymy tuż przed startem koncertu preselekcyjnego. W komentarzach możecie oceniać powyższe piosenki (chociażby tworząc personalne rankingi) czy po prostu wskazywać swój ulubiony utwór z powyższej puli piosenek.

 

Jeżeli chodzi o mnie to moje Top10 jest następujące:

1. Daria
2. Emilia "Mila" Dębska
3. Karolina Lizer
4. Karolina Stanisławczyk & Chicka Toro

5. Lidia Kopania 
6. Ania Byrcyn
7. Siostry Szlachta
8. Ochman
9. Kuba  Szmajkowski
10. Unmute

Dodam tutaj że częściowo stoje za utworem Lidii Kopanii gdyż w 2018 roku skontaktowałem wokalistkę z kompozytorkami jej piosenki. To zresztą drugi taki przypadek gdyż właśnie w 2018 roku skontaktowałem Monikę Urlik z twórczyniami jej utworu czego efektem było jej 2 miejsce w preselekcjach. Jeszcze wcześniej bo w 2016 roku zasugerowałem start w preselekcjach białoruskiej wokalistce Napoli która to choć była ostatnia to była dumna z występu w kraju swoich przodków. 

Edytowane przez Poland
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

No i nasz faworyt będzie reprezentował nasz kraj na Eurowizji ale niestety drugiej szansy (z racji "srebra" w polskich preselekcjach) o ile oczywiście OGAE Polska wybierze Darię na ten konkurs.

Edytowane przez Poland
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...