Skocz do zawartości

Narzekamy na Cyfrę+


Palikot
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ciekawy artykuł - chyba żenujący. Lepiej poczytajcie artykuł na satkurier.pl który rzeczowo opisuje problem a autor podaje kilka możliwych rozwiązań. Poza tym problem dotyczy tylko jednej partii modułów a nie wszystkich. Te z aktualizacją nr 4 działają, Astony również.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe, bo autor opisuje prawdę, o tym jak Cyfra traktuje swoich klientów. Ja i wielu innych użytkowników forum oraz sam autor są tak traktowani i dobrze, że na łamach chociaż tego portalu spam.org, ktoś odważył się oficjalnie przedstawić swoje zdanie. Moduły CAM, to tak naprawdę jeden z powodów do tych narzekań.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DXmaniac, co widzisz żenującego w tym, że ktoś chce korzystać z odbiornika sat, który spełnia jego oczekiwania, i za który zapłacił spore pieniądze?

 

... i że nie chce dać sobie wcisnąć złomu w rodzaju PACE PVR, czy jakiegoś Sagema?

 

C+ powinna swoje zobowiązania traktować na tyle poważnie, by zdawać sobie sprawę, że nie po to ktoś kupuje od nich moduł, by później w razie ich wpadki, brać od nich odpłatnie sprzęt, który jest właśnie na żenującym poziomie i stawiać toto z przymusu w salonie pod telewizorem, bo nie po to kupuje się telewizję satelitarną, by musieć oglądać ją za pośrednictwem takiego wytwórcy mydła, jakim jest flagowy odbiornik CYFRY+, czyli PACE PVR.

 

W ostatnich latach, jedyne moduły jakie były rozprowadzane przez C+, to moduły CYFRA+ HD z aktualizacją "11", więc nie mówmy, że na tych z aktualizacją "4" działa TP 11, bo to nadużycie i dotyczy tylko bardzo wąskiego grona klientów C+.

 

Zresztą, jeśli już C+ obiecuje poprawkę softu do feralnego modułu w ciągu 7 dni, to powinno to coś znaczyć, bo inaczej jak można traktować poważnie zapewnienia tej firmy?

 

Za słowa trzeba brać odpowiedzialność i jeśli już faktycznie nie jest możliwa aktualizacja tego modułu, to wypada jego użytkownikom odpowiednio to zrekompensować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie to zwykłe skur******two, że wielmożna Cyfra pozwala w ofercie przedłużeniowej zakupić TV tylko osobom, które 2 lata temu również TV brały. Ja mam Cyfrę 2 lata, zawsze w najwyższym abonamencie i powiedziano mi, że z takiej oferty skorzystać nie mogę. A ja jeszcze [beep] optymistycznie nie wiedząc o tym wcześniej napisałem, czy z racji tego że jestem stałym klientem dłuższy czas, a możliwość przedłużenia będę miał w styczniu, czy w formie promocji za staż będę mógł ją przedłużyć już w grudniu i wziąć TV. O Boże jaki byłem głupi :-) Liczyłem, że coś się zmieni, ale widzę, że Cyfra to syf jaki był, jeżeli chodzi o stałych klientów. Przy poprzednim przedłużeniu pamiętam już były problemy, wysyłałem rezygnację i dopiero za którąś rozmową przedłużyłem te [beep]ną umowę, choć do końca zadowolony nie byłem. Ale w tym roku już tego błędu nie zrobię. Zastanawiam się w ogóle czy takie działanie firmy jest zgodne z prawem (nierówne traktowanie abonentów, którzy są na równych prawach - jeden i drugi ma możliwość przedłużenia umowy) i czy nie warto tym zainteresować UOKiK... Zgroza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobnie jak kolega wyżej

 

Czy to prawda ze eurosport i eurosport 2 sa teraz w pakiecie dodatkowym i nie sa juz składnikami pakietu canal plus kompakt tylko opcją dodatkową za 11 zł?

Nawet w canal plus optimum ich nie ma w standardzie tylko są dodatkowo płatne - tak to wyglada na symulacji pakietów na stronie internetowej Cyfry.

 

U mnie te kanały są zakodowane - mam Arive 200 - przeszukiwalem tp 11278 V - Eurosport oraz 11 258 H - Eurosport 2.

coś źle robię czy faktycznie wyrzucono z pakietu Canal+ Kompakt ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kanały Eurosport i Eurosport 2 są w pakiecie Kompakt, ale w wersji SD.

 

Szukajcie na tp 11.240 V

 

Nie jestem pewien, ale wersje HD były zawsze (od nowej pakietyzacji) za dodatkową opłatą 11 zł, więc nie wiem jakim cudem mieliście je wcześniej.

 

Aha, w prepaidowym "kompakcie" działają, ale cyfra.tv gdzieś wspominał, że KOMPAKT oferowany w ofercie prepaid ma już w sobie opcję HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukajcie na tp 11.240 V

Dzięki za pomoc - na tym tp są oba eurosporty - tp podane na stronie cyfry są niewłaściwe.

Stwierdziłem coś dziwnego.

Na kanale który zameldował się jako EUROSPORT PL oraz EUROSPORT 2 PL obraz pojawia się i po chwili zatrzymuje się.

Natomiast ESP Biavia i ESP2 NE UPC działa prawidłowo z polskiemi ścieżkami językowymi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jak to jest tym Eurosportem, jestem nowym klientem interesuje mnie pakiet canal+optimum,ale widzę że tam nie ma żadnego eurosportu,czy to pomyłka na stronie albo pakiet za prawie 80 zł nie ma tych programów, jak dla mnie to jakieś wielkie nieporozumienie i krótko mówiąc jakieś kpiny z klienta..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O co chodzi? Moi rodzice mają Canal+Kompakt i płacili 38 zł a teraz z aneksem przyszedł rachunek za Canal+kompakt HD za 58 zł. A nie mają tunera HD, tylko wzięty z Cyfry jakiś SD. Nie Wiecie o co chodzi ?
Po pierwsze to nie mogli mieć pakietu Canal+Kompakt za 38pln. Nie było takich ofert więc już jest nieścisłość. Przeczytaj dokładnie co jest napisane na rachunku jakie pozycje i ile kosztują i dopiero wtedy pytaj.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...