Skocz do zawartości

Narzekamy na Cyfrę+


Palikot
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

besta, oczywiście rozumiem logikę, jaką się kierujesz, ale bladego pojęcia nie masz o profesjonalizmie funkcjonowania przemysłu medialnego.

 

Przede wszystkim powinno się rozdzielać programy filmowe od sportowych, ponieważ te drugie, jak sam wiesz jako kibic, są zwyczajnie nieprzewidywalne, więc jeśli już występują na jednym kanale, to nie powinny sąsiadować obok siebie w ramówce.

 

Nikt by się pewnie nie pogniewał, gdyby zamiast telewizyjnej premiery, zaraz po meczu był np. "Łapu-Capu", który co prawda ma swoich widzów, ale nie sądzę, żeby ktoś o niego specjalnie kopię kruszył.

 

To kwestia priorytetów i zwyczajnego szacunku do widzów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@besta

Uszanuj innych, bo sam nie będziesz szanowany.

Lubisz piłkę kopaną ? To życzę Ci by następnym razem mecz był ucięty przez reklamy - najlepiej jego koniec.

 

@Johan1

Dokładnie, kiedyś też o tym pisałem - to w ogóle bez sensu, żeby kanał premium C+ był poświęcany na sport, skoro jest kilka innych stricte sportowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Johan, mój wpis był bardziej skierowany do FFan i jemu tłumaczyłem czemu film sie opożnił bo aż sie dziwił czemu więc mu odpisałem czemu :D i rozumiem to że godzina 18 na rozpoęczcie meczu na C+Premium nie jest za bardzo odpowiednia mając zamiar skończyć go do 20 ale tak zaplanował sobie Canal Plus razem z Ekstraklasą SA godzine 18-stą w sobotę jako ostatni sobotni mecz Ekstrklasy, który C+ daje na Premium jako "sobotni hit" ze sportu . Dziś przez tą cała awarie zraszaczy nawet wywiadów po meczu nie przeprowadzili , tylko od razu 'oddali głos do Warszawy'.

 

FFan, nikt Ci końca filmu nie uciął człowieku. Jak już to ucieli końcowke "meczu". Brak wywiadów po spotkaniu a samo C+Premium to nie jest przecież kanał czysto filmowy, na C+ Premium we Francji też leci sport;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@besta

Nadal nie rozumiesz.

Ktoś programuje nagranie , jak się film, mecz czy cokolwiek opóźni to się koniec nie nagra.

 

To po pierwsze, po drugie jak wyżej napisałem.

 

Po trzecie to jak wyżej Kolega @Johan1 pisał - to nie ma prawa się zdarzyć , a jak się zdarzy to oznacza, że to jest dziecinada, a nie profesjonalne i rzetelne podejście do klienta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak narzekacie na Cyfrę to napiszę Wam co dziś CanalSat wywinął: mecz Realu z poślizgiem i nie live, transmisja Barcy nawet się nie zacząła (choć już jest ok 25 minuty), wczoraj miało być NHL to puścili z odtworzenia tenis... Juventus miał być live, a będzie z odtworzenia. wydawać by się mogło, że na rodzimym rynku takich cudów nie będą serwować...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zuk87, Francuzi są pośród europejskich narodów najbardziej zbliżeni mentalnie do Polaków, choć oczywiście wiele nam do nich brakuje ze względów kulturowych i cywilizacyjnych, ale bałaganiarstwo to nasza wspólna cecha, niestety.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W nowym regulaminie od 01.01.2012 bedzie zapis, ze jak ktos ma dekoder hd to bedzie mial rachunek wyswietlany na ekranie tv a nie w formie papierowej. Papierowy rechunek za doplata 5 zł /msc/

 

I jak wtedy płacić ?

Wydrukować rachunek z tv ? :-)

Z tą opłatą ich powaliło !

Dla mnie najlepsza opcja to papierowy rachunek.Można bez problemu zapłacić na poczcie.

Po prostu robisz przelew internetowy? XXI wiek. Era komputerów - internetu. Z poczty pieniadze ksiegowane sa po 2 tygodniach....

Albo po prostu jak sie ktos uprze to moze rachunek z TV przepisac na czysty blakiet i wplacic gdzie mu sie podoba..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ keers. nie jest w porządku gdy ktoś swoje tezy ( kompleksy) podpiera nieprawdą. Zalatuje to postawą "dziecka neostrady", a nie postawą poważnego człowieka.

Pocztę Polską obsługuje Bank Pocztowy i faktycznie zwykły przelew (bo są i ekspresowe np, do 30 minut) ze względu na procedurę idzie zwykle 3 dni , nie dłużej...

Acha... i też wiem to z doświadczenia bo miliony przelewów (prąd, gaz, prywatne) idzie codziennie i dla C+ wcale nie robi się wyjątków.

Gdy w Twej bzdurze był cień prawdy NIKT nie odważyłby się płacić na poczcie bo stale dostawał by kary za zwłokę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie to źle świadczy o służbach C+. Może tu warto przyjrzeć się procedurom . Płaciłby ktoś np. za prąd gdyby przelewy chodziły z takimi opóźnieniami.

Na poczcie zwykły przelew przewożony jest do takiego centrum nadawczego, a potem już elektronicznie i to jest moment. Taka jest na razie procedura.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@bat wporzadku co nie zmienia faktu ze przelew tradycyjny jest o wiele szybciej widoczny w systemie - np. jak mowi Zbychu51

Dla mnie poczta moze trzymac te pieniadze w woku przez ten czas - nie obchodzi mnie to. Tylko mowie jak jest. Wielu abonentow ma problemy przez takie wplaty.

Wracajac do senda - dlatego e-rachunek i e-przelewy maja sens :)

 

Odnosnie TV Rachunku - gdy robimy podglad beda wyszczegolnione czastkowe oplaty z czego sklada sie ogolna suma abonamentu.

Czyli ile za pakiet ile za jaka opcje placimy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@keers bzdury piszesz i tyle..Przelew z poczty zwykły idzie 2 dni,góra 3 dni.Prowadze działalnośc i zawsz od wpłaty do mnie na konto pieniądze mam na 2 dzień.A że u cyfry nie ma wpływu po 2 dniach od wpłatyt to dziwne że cyfra tak działa,ta firma taka już jest że wszystko opóźnia. Tak samo jest z wypowiedzeniami,a jak jest to każdy wie jak wysyłał i kiedy je mają w systemie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

keers, nie chciałbym żebyś to wziął specjalnie do siebie, ale jeśli rzeczywiście jesteś dystrybutorem C+, to powinna Cię cechować większa powściągliwość.

Bierz w tym temacie przykład z Kolegi cyfra.tv, który mówi tylko wtedy, kiedy autentycznie ma coś do powiedzenia.

 

Zresztą, bajanie o e-rachunkach i przelewach jest zupełnie bez sensu, bo niczego nam do tematu nie wnosi.

 

C+, moim zdaniem nie ma prawa pozbawiać klientów papierowych rachunków, chyba że za ich zgodą, a zgodnie z prawem handlowym każdemu jak psu zupa, należy się bezpłatnie wystawiona papierowa faktura i póki te zapisy nie zostaną zmienione, wszystkie te regulaminowe zmiany C+ można o kant tyłka potłuc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt nikogo nie pozbawia rachunku papierowego. Mozesz dalej go otrzymywac. Kiedys Weiss poruszal temat doliczen do faktur (w innej firmie - nie pamietam dokladnie) oplaty za tak zwana obsluge (papier, tusz wystawienie) i nic nie zdzialal. Tak sobie Cyfra wymyslila i my szarzy zwykli ludzie nic nie mozemy z tym robic. Trzeba z tym zyc ;/

Nie jestem dystrybutorem :) CTA po prostu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...