Skocz do zawartości

Hyde Park


sweet
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

O jaki fajny avatar :smile: Jak już jesteśmy przy koledze Palikocie, to ja wolałem burli :wink:

Dzięki :) Do tamtego nicka już nie wrócę. Chyba, że coś/ktoś mnie do tego zmusi. Zarówno nick, jak i awatar, mają swoje znaczenie. Razem tworzą całość. I tak większość z Was głową nie potrafi ruszyć, więc sens jest poza zasięgiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O widzisz :D Mnie też dzisiaj spotkała miła niespodzianka ;) Ogląda ktoś Discostację na ITV? W dniu dzisiejszym ten program wyemitował teledysk grupy Skalar z piosenką W tę noc. Zdjęcia do teledysku były kręcone w klubie dyskotekowym Fantazja w Jaświłach (50 km za Białymstokiem - w kierunku na Augustów, albo na Ełk). Całe wydarzenie miało miejsce w 2004r., byłem tam wtedy, nawet w którymś momencie załapałem się w kadr kamery i fajnie jest siebie zobaczyć po paru latach w telewizji - młodszego o kilka lat, jak dzieciak jeszcze wyglądałem :D. Zresztą nigdy sobie nie odpuszczałem takich wydarzeń, zawsze jak grały zespoły to i ja tam musiałem być. :lol2:

 

:arrow:http://pl.youtube.com/watch?v=_VRp_pXuu2Y

 

Udało mi się jeszcze znaleźć jedną piosenkę zespołu VIP.

:arrow:http://www.youtube.com/watch?v=tRW6uNXiYsw To wszystko było kręcone jednego i tego samego wieczoru (tu mnie akurat nie ma, za daleko stałem)

 

Oba utwory, w identycznej scenerii była emitowane przez Szczęśliwą Ósemkę na antenie Polsat 2. Teraz widzę, że ITV podtrzymuje tradycję :D

Kiedyś na youtube dało się znaleźć więcej filmików, nawet takie, które były opatrzone żółtym logiem Polsat 2. No cóż, ponoć istnieją prawa autorskie i filmy wysyłane przez internautów są usuwane przez telewizję :woot:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no a tak wracając jeszcze do dziewczyn, powiedzcie mi dlaczego ich nie kręci np cała masa kabli za oknem albo dumne osiągnięcia na polu pogoni za kanałami?? ale jak chcą pooglądać durnawe kanały to oglądają, ale jak opowiadasz jak cały dzień polowałeś na np jakiegoś Yamała przy horyzoncie to je to wali

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe a moja mnie bije jak mowie o sat:( i co poradze;p a sam jej podłaczyłem w Pokoju:)i kto zrozumie co im w glowie siedzi:).Kurcze dni mijają problemy stopniowo znikają.Coraz lepiej ale moglo by być inaczej. :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajny prezent przyznać muszę.Kucze nic ciekawego sie nie dzieje DVBT pięknie olali ehh mówiłem co będzie to jakoś mi nie wierzono..Chwilami wątpię że to nie jest Celowe zagranie ze strony rady tvp i innego ścierwa związanego z postępem cyfralizacji w Polsce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ehh no tak ale u mnie tv4 nie jest cudownej jakości więc no tak jakos sami wiecie;p Polsat no ujdzie:)w sumie wolał bym to w formie cyfrowej no ale...Jaki kraj takie plany cyfralizacji..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tak nie można było oglądać, bo nie było telewizorów :lol2: No z czarno-białymi raczej aż tak nie było problemów, ale co z tego, jak często się lampy paliły. Mam jeszcze takie lampy. Wymontowałem ze starych telewizorów. Jeden zbiera znaczki, a drugi diody, tetrody, pentody :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...