Skocz do zawartości

Hyde Park


sweet
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja kiedyś rysowałem. Teraz nie robię tego. Trzeba w końcu być poważnym człowiekiem.

 

 

A co do rysowania członków itp. To po prostu widać o czym chłopacy myślą. Jest to złe bo zamiast myśleć o kobietach myślą o mężczyznach. Wszystkie ich zwyczaje szkolne mają stosunek homosexualny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, jestem tu nowy i mam kilka pytań odnośnie telewizji satelitarnej, które od dawna mnie interesują.

(sorki za przerwanie dotychczasowych rozmów). Oto one:

 

1. Jaką przepustowość w mbit mają przeciętne kanały pokroju TVP1, TVN czy Kino Polska.

2. Jaką przepustowość mają kanały HD 720p a jaką 1080i (oraz 1080p, choć to jeszcze śpiew przyszłości).

3. W jakiej przepustowości jest nadawany dźwięk Dolby Digital 2.0 w np. TVNie, a w jakiej Dolby Digital 5.1

4. Czy do odbioru dźwięku Dolby Digital jest potrzebny koniecznie amplituner podłączony w nboksie do wyjścia optycznego?

 

I takie pytanie dodatkowe dla userów telewizorów SD 16/9:

Wolicie ustawić, że macie faktycznie TV 16/9 i widzieć kanały w 4/3 rozciągnięte czy wolicie ustawić wasze telewizory jako 4/3 i na kanałach 16/9 widzieć pasy u góry i u doły, przy czym ustawić pół-panoramę w TV (w Philipsach Super Zoom).

 

Z góry dzięki za odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem jak on ale ja tak ;] Ale to nie forum do takich rozmów ;] już ten temat tutaj przerabialiśmy.

 

co do rysowania członków.. u mnie tez to było, ale też było rysowanie Gwiazdy Dawida :lol:

 

No już dość dawno dało się zauważyć, że masz poglądy skrajnie prawicowe.

Ale to nie forum do takich rozmów

 

1. Jaką przepustowość w mbit mają przeciętne kanały pokroju TVP1, TVN czy Kino Polska.

TVP1

C+/n : 3300 kB/s

CP: 1800 kB/s

Astra: 5800 kB/s

 

TVP2

C+/n : 3600 kB/s

CP: 1800 kB/s

Astra: 7000 kB/s

 

TVN: 5800 kB/s

 

Kino Polska:

C+/CP : 3000 kB/s MPEG-2

n : 1900 kB/s MPEG-4

2. Jaką przepustowość mają kanały HD 720p a jaką 1080i (oraz 1080p, choć to jeszcze śpiew przyszłości).

 

TVN 720p: 7000 kB/s MPEG-4

EinsFestival 720p (?): 10000 kB/2 MPEG-4

 

nSport 1080i: 8720 kB/s MPEG-4

MGM, Discovery HD i Filmbox HD podobnie

 

TVP HD 1080i:

n : 9230 kB/s MPEG-4

Astra: 9230 kB/s MPEG-4

 

Canal+Film HD: 7200 kB/s MPEG-4

 

HBO HD 1080i:

n: 7500 kB/s MPEG-4

C+: 7000 kB/s MPEG-4

CP: 5500 kB/s MPEG-4

Polsat Sport HD 1080i: 6000 kB/s MPEG-4

3. W jakiej przepustowości jest nadawany dźwięk Dolby Digital 2.0 w np. TVNie, a w jakiej Dolby Digital 5.1

TVN:

DD 2.0: 320 kB/s

DD 5.1: 448 kB/s

4. Czy do odbioru dźwięku Dolby Digital jest potrzebny koniecznie amplituner podłączony w nboksie do wyjścia optycznego?

 

To zależy czego oczekujesz. Jeśli chcesz w ogóle słuchać dźwięku na kanale na którym jest DD to nie ma problemu, ale dźwięk będzie zawsze stereo, bo nbox dokona konwersji 5.1 -> 2.0. Jeśli chcesz słuchać dźwięku 5.1 to wtedy potrzebny jest amplituner.

I takie pytanie dodatkowe dla userów telewizorów SD 16/9:

Wolicie ustawić, że macie faktycznie TV 16/9 i widzieć kanały w 4/3 rozciągnięte czy wolicie ustawić wasze telewizory jako 4/3 i na kanałach 16/9 widzieć pasy u góry i u doły, przy czym ustawić pół-panoramę w TV (w Philipsach Super Zoom).

Ja przyzwyczaiłem się do rozciągniętego obrazu 4:3.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem jak on ale ja tak ;] Ale to nie forum do takich rozmów ;] już ten temat tutaj przerabialiśmy.

 

co do rysowania członków.. u mnie tez to było, ale też było rysowanie Gwiazdy Dawida :lol:

 

No już dość dawno dało się zauważyć, że masz poglądy skrajnie prawicowe.

i tu sie mylisz kolego. to ze nie "trawię" teczowego dziadostwa nie oznacza, ze jestem skrajnie prawicowy. I żeby nie było że do Żydów coś mam (w związku z tą Gwiazdą Dawida). Ja nie dzielę ludzi na narodowość czy wyznania - ale prosto na mądrych i głupich ;]

 

A moim kierunkiem politycznym jest liberalizm lecz też do pewnego stopnia ;]

 

A Nazi głupotą razi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i tu sie mylisz kolego. to ze nie "trawię" teczowego dziadostwa nie oznacza, ze jestem skrajnie prawicowy.

 

No właśnie taka wypowiedź oznacza skrajnie prawicowe poglądy. Możesz mieć poglądy jakie chcesz. To wolny kraj. Tylko nie udawaj, że nie masz skrajnych poglądów. Wstydzisz się?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jovik czy manie głęboko w #$#@$ pewnych ludzi prezentujących właśnie skrajne poglądy - bo za takie trzeba uznać malutką mniejszość to skrajność? Mi się wydaje - mało tego jestem przekonany o tym, że to nie jest skrajność.... Wydaje mi się kolego że nawet nie wiesz co to "skrajnie prawicowe poglądy". :)

 

Powiedzmy, że najbliżej moich podlądów jest Partia Republikańska z USA... cie4kawe czy ktoś zgadnie jaka partia u nas ma najbliższy "Republikanom" program ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja doskonale kolego wiem co to są skrajne poglądy. Nic mnie nie łączy z tęczowym środowiskiem ale nie powiedziałbym, że jest to malutka mniejszość. Jak tak się znasz na Stanach to powinieneś wiedzieć, że tęczowi to najbardziej wpływowa grupa po Żydach w ichniejszym rządzie.

 

Powiedzmy, że najbliżej moich poglądów jest Partia Republikańska z USA... cie4kawe czy ktoś zgadnie jaka partia u nas ma najbliższy "Republikanom" program ;]

 

Ale żeś się wysilił, wiadomo, że PiS. Coś mi się wydaje, ze jesteś ich zwolennikiem. Pisz śmiało, ceni się tylko ludzi wyrazistych 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, panowie luzujemy atmosferę z paru barów do co najmniej 1 atmosfery.... a tak a propos zeszytów-najdziwniejszą rzecz jaką widziałem w życiu to motyw patriotyczny-czyli pól strony na czerwono pół na biało, albo motyw ultralewicowy-całość kartki na czerwono. A tak a propos chłopaki w klasie a homoseksualizm to myślę że więź jaka wywiązuje się między nami spowodowana jest tym że jak człowiek siedzi z kimś na pie :censored: onej pracowni specjalizacji elektroniki to czuje że siedzący obok ciebie jest jedyną osobą z którą można się z tego g :censored: na wyrwać a z resztą to promieniowanie......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@młody technik - nie musisz mi nawet robić uwag, choć na pewno już się do tego palisz, że te strony nie są dla mnie, że nie muszę tu wcale zaglądać, itd. itp. W innych tematach lubię zamieszczać dłuższe posty lecz tu napiszę tylko tyle : Albo trzeba na tym świecie być jeszcze zbyt krótko, albo mieć rozum już przeżarty wódką albo nie mieć o tak późnej porze już nic mądrego do roboty, żeby pisać aż takie głupoty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@młody technik - widza, że niy bardzo ci idzie rozumiynie polskigo jynzyka , bez to spróbuja jeszcze po naszymu, po ślonsku. U nos tyż jest dużo takich, co dostali laptopa zaniym jich jeszcze symli z ...nachttopa. I to już wszystko, co miołech ci do powiedzynia. Do widzynia.
Oh uwielbiam j. slaski... ogladam TVS co leca tylko piosenki slaskie.. xD
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@młody technik - widza, że niy bardzo ci idzie rozumiynie polskigo jynzyka , bez to spróbuja jeszcze po naszymu, po ślonsku. U nos tyż jest dużo takich, co dostali laptopa zaniym jich jeszcze symli z ...nachttopa. I to już wszystko, co miołech ci do powiedzynia. Do widzynia.
Oh uwielbiam j. slaski... ogladam TVS co leca tylko piosenki slaskie.. xD

Nie istnieje coś takiego jak język śląski! To jest dialekt. Jedynie kaszubski można by nazwać językiem, choć to jest także odmiana terytorialna języka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...