Skocz do zawartości

Hyde Park


sweet
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous

ludzie dziwicie się? bo ja nie to gimnazjum nie liceum etc! ja powiem tak niedawno skonczyłem gimnazjum jestem 1wszym rocznikiem z testami i miałem 40pkt na 50 mozliwych aaa orłem n ie byłem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam pytanie. Jeśli posiadam grę na płycie DVD - THE SIMS 2 i planuję zakup dodatku do gry THE SIMS 2 - Własny biznes, to jeśli zakupię ten dodatek na płycie CD to czy wszystko będzie ok działać? Jeśli mam zainstalowane The Sims 2 z płyty DVD to jak zainstaluję dodatek Własny biznes z płyty CD to chyba wszystko ok będzie i tak działać? Czy jeśli mam The Sims 2 na DVD a chcę kupić dodatek np. Własny biznes to również wtedy musi być na DVD? Chyba nie?

Bo jak wiadomo wszystkie dodatki Simsów potrzebują podstawowej wersji The Sims lub The Sims 2. A więc wszystko ok będzie?

A jak piszą przy wymaganiach gry to nie raz piszą, że aby ruszyła gra to wymaga procesora Pentium III, później tam piszą, system operacyjny jaki, oraz ile GB gra zajmuje, ile grafiki wymaga itd. Ale jeśli piszą Pentium III to tylko szacowane dane czy naprawdę potrzeba procesora Intel??? A AMD nie może być, Athlon?? Może raczej, prawda? To tylko podają takie szacowane?

Jakoś dziwnie zwątpiłem więc pytam :D

 

Proszę o odpowiedź.

Pozdro :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgubiony tancerz

 

Zwiędły suknie i wachlarz z pór strusich

czas opada jak chmura szarańczy

wszystko kończy się prędzej niż musi

gra muzyka lecz nie ma z kim tańczyć

 

tancerz miły odszedł w dalszą drogę

gdzie jest nie wiem ani wy nie wiecie

jeśli tu go odszukać nie mogę

jakże znajdę go w wielkim wszechświecie

 

.....memu przyjacielowi dedykuję, życząc powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

jak wywalili to wkleje:):) Fenomelnalna moc ludzkiego umysłu

 

Nie młgoem urzyiweć, że mgoę zumierzoć to co wśłaine cztyam.

Foennmnelaa moc lgudzikeo ułmsyu! Włudeg bdaań ppodzrzeynorwach na Usrniweciytee Cmabrigde, nie ma zinnaczea w jekaij keolśjcnoi lteriy unomcziesze są w swiłoe, jyeinde iottnse jset, aby piszwera i onisatta lteria błyy na wyśłaiwcm miscjeu. Rtszea mżoe być caicikłowie pnarzeszmiea, a i tak jset się w sintae pyrzatczeć tsket bez pmelrobu. Dzjiee się tak paoinweż ldzkui usmył nie cztya kdaeżj lriety po keoli lecz słwoa jkao cśłaoć. Nmietiswoae, co? No cóż, a ja zwasze małelyśem, że ogrifrtoaa jset wnżaa. 8)8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...